Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja jak wróciłam to byłam taka wypompowana,ze też poszlismy wczesniej spać.

Izunia, jak tam Twoja migrena? Miewasz jeszcze? Bo u mnie się uaktywniła. Wtedy po tej glukozie mialam po raz pierwszy od dłuższego czasu, wczoraj myślałam,ze mi oczy wyjdą z bólu i dzisiaj już zaczyna mnie łupać...Chyba to przez to ciśnienie.


na szczesnie spokoj 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wróciłam z tej glukozy. Ej to smaczne było z cytryną! 🙂 W ogóle mnie nie zemdliło, ani nie miałam problemów z wypiciem. Gorsze rzeczy się piło na zaziębienie (choćby syrop z cebuli).
Czuję się też normalnie. Żadnych mdłości, bólu głowy czy coś. Ja to chyba przyzwyczajona jestem do pochłaniania dużej ilości cukru 😉 Jutro wynik. Ciekawe co wyjdzie. A 21 grudnia wizyta u Andrzejka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
a ja
wymalowana, autem se pojeżdziła, tylko nerwa zlapałam bo jak chłop moim autem jeżdzi to spalanie o litr wzrosło, pieprzony rajdowiec 😠 wyniki odebrałam glukoza super hiper, mocz extra, a krew dobrze ze się po nocy nie szlajam bo na bank jakś wampir by się na mnie zaczaił, hemoglobina 13,7 wow!
poleże sobie we własnym domu SAMA do 13 a potem zaczne się zbierać 🙂

ewcia to dalej skrzat skitrany hahaha
astra to dobrze ze dobrze 🙂

ja mam werwe jak cholera dziś 🙂 i humor jak talala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
hejo
a ja
wymalowana, autem se pojeżdziła, tylko nerwa zlapałam bo jak chłop moim autem jeżdzi to spalanie o litr wzrosło, pieprzony rajdowiec 😠 wyniki odebrałam glukoza super hiper, mocz extra, a krew dobrze ze się po nocy nie szlajam bo na bank jakś wampir by się na mnie zaczaił, hemoglobina 13,7 wow!
poleże sobie we własnym domu SAMA do 13 a potem zaczne się zbierać 🙂

ewcia to dalej skrzat skitrany hahaha
astra to dobrze ze dobrze 🙂

ja mam werwe jak cholera dziś 🙂 i humor jak talala



Kur....dawaj tą Hb 😠Matko ja 10,4 mam.Ja chyba pod koniec roku pojade na badania krwi i moczu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja się nie wyspałam, bo o 7 musiałam wstać 😞 Dziś przyjedzie moja kumpela i wypadałoby kurze chociaż wytrzeć. A mi się nie chceeeee.
Pisałyście wcześniej o babińcach w domu. U mnie też tak będzie, bo nawet kot jest płci żeńskiej 😁 Mój Łukasz jak na razie całe swoje życie jest rodzynkiem. Jako dziecko był z mamą i babcią, teraz żona, będzie córa i Lola 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, to sobie pojesz bigosiku 😁 ja od wczoraj jadę non stop na bigosie, dziś tylko bułkę zjadłam no i z 3 porcje bigosu 😁
No zza moich okien też nic nie widać 😁 trzeba myć 😞

Izunia, widzę, że masz dziś werwę:P ale coś pisałaś, że słabo się czujesz 😞 to może lepiej idź uwal się na kanapie i zrob potem resztę 😁

Lady, haha noo u mnie kot też kobieta, krolik też żeński, jeszcze szczur na gorze co ma też na imie Lola no to też kobitka 🙂 Ci faceci no, ale baby nie są złe:P

Ggulek, co Ty tak rzadko tu bywasz ostatnio? masz jakieś obowiązki nowe-małżeńskie?? hehe 😁
ja poki co mam 1 wielki kosz ubranek porozwalanych+ wkładki laktacyjne+chodak+misiu+niania elektroniczna. A takto nic 😞

Ja od nowego roku też mam zamiar wpaść w szał zakupowy. Zacznę od siebie, bo jest większe ryzyko, że mogę trafić na dzień dwa do szpitala z jakąś pierdołą, a nie mam piżamy takiej normalnej. Kupie już koszulę porodową, koszulę do karmienia, te majtki jednorazowe, podpaski połogowe, ładne kapciuszki+ ze 3 pary ładnych skarpetek + szlafrok+ ładny ręcznik + jakieś kosmetyki abym miała pod prysznic.

Zaraz potem zakupię pieluchy tetrowe, pampersy, buteleczki, smoczki, laktator, rożki ze 2, kosmetyki przerożne takie do pępka, oczu,kąpieli, po przewijaniu i inne takie bajery.

Muszę kupić też jeszcze troszkę ciuszkow, najlepiej śpiochow, rampersow, połśpiochow, jakiś kombinezonik albo coś ciepłego aby miał jak wyjść ze szpitala 😁

No a potem wiadomo, wozek 😎 , łożeczko 😎, przewijak 😎, komoda 😎 bajery poprawiające wystroj kącika Filipowego 😎 i inne dupki srupki 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona,a teraz sobie popisz ceny koło tej listy 😮 😮

Mi sie udalo z szlafrokiem kupilam za 19zl 🤪Taki zajebiscie cieply.Nawet juz jest wyprany i caly 🙂

Autka posprzatne.Musialam wkoncu wujkowi auto do garazu oddac.Heheh....zatankowalam do pelna,odkurzylam i odwiozlam.Dobrze,ze ta polóweczka jest.Ale nasze Audi tez sie doczekalo czystosci.Oczywiscie to meza sprawka,ale coz pojechal do Belgii 😠Ale co tam teraz poleze odpoczne i biore sie za sprzatnie.Puls spadl to i sily znowu sa.

Jutro pojde z Niko na kontrole to lekarz zobaczy na moje ekg.Musze sie nastawic psychicznie 😉Ale ja wiem,ze wszystko ok z moim serduszkiem to tylko ciaza robi takie akcje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona byłam ostatnio rzadko, bo mój był na chorobowym i spędzaliśmy dużo czasu razem 😉 Ooo racja jeszcze te rzeczy do szpitala trzeba kupić... I z pidżamą to widzę, że jak u mnie, śpię cały czas w koszulce i majtkach i nie mam nawet normalnej pidżamy 😜
Izunia, ale udało Ci się ze szlafrokiem, jak cena to minimum 100 zł 😜
Sztunia dawaj tą drożdżówkę! budyń mniam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...