Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
wróćiłam 🙂\\
jestem piekna hahahha
ależ tu były sesje 🙂 macie piekne brzuchy a pępek to ja mam chyba astrowy 🙂
Majka moja słucha bajek z CD, puszczam jak idzie w kimie na obiad albo jej czytam
ja musze sciagnąć jakies opery albo klasyki bo ona to wprost uwielbia tańczy do tego i spiewa
Maja jest mała a codziennie rano jak mówię zeby się przywitała z brzuchem to mi bluzke podciaga daje całsa, kotek cąłuje, podunie daje powachać i tuli i czasem robi to w ciagu dnia sama od siebie.
A Michciu też uwielbia do brzucha gadać i zawsze jak na całuje czy to na dzien dobry czy na dowidzenia całuje bęben 🙂 i dotyka
dzisiaj jedziemy do domu, i będziemy filmować sobie wiec wieczór rezerwuje na meza 🙂


ojejq jeszcze o Tobie Sztunia zapomniałam, ze masz wieksza dzidzie i w drugiej ciazy jestes. ale nie pzrejełas sie chyab skoro odpisałas 🙂 sorki
oczywscie czekamy na foty brzucholka Twojego do porównania 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
moze bajki pomoga.U Niko w przedszkolu Pani tez im CD puszcza i sluchaja.

Niko sie obudzil,bo mu goraco 🙂Ale powolilam mu nozki odkryc.Wie,ze gory nie moze musi wygrzac te robaki w oskrzelach.


powinny pomóc, tylko musze jeszcze dobzre poszukac i nagrac na CD. bo posciagałąm z chomikuj.pl jakies słuchowiska od jakiejs pani miała w nicku pzredszkole wiec mzoe jakas pzredszkolanka. i fajnie, bo znalazłam tam trzy małe swinki, a Zuzia zna ta bajke z ksiazki i jej pusciłam jak wstała to tak słuchała ze sozk. tylko ciekawe czy to w spaniu pomoze. fajne słuchowisko, bo swinki były, leniwa, mniej leniwa i wcale nie leniwa, jak nic nie pomyliłam - hehe
i jak pani pzredstawiała wilka to powiedziała ze pewnie sie dzieci boja ale wilk nie ma akurat ochoty na dzieci tylko na swinki - hehe - czego to nie wymysla, jakie scenariusze.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nio to jak nikogo nie ma to ja tez znikam. maz poszedł Zuze uspypiac i słysze ze go dreczy bajkami, juz chyba z 15min czyta,a ona zamiast spac to tylko pyta " a czemu"
zajrze jeszcze mzoe pzred snem, mzoe cos sie tu ruszy....

PS.a i wiecie co, zapomniałam Wam powiedziec, dopadła mnie kolejna dolegliwosc ciazowa, dretwienie palców u rak, ale nie wsyztskich tylko 2 lub 3 ostatnich, u obu rak, obojetnie co robie. wiem ze wtedy brałam magnez, kupiłam sobie ale nie wiem czy brac i ciekawe kiedy pomoze. pamietam ze z zuzia w ciazy to pytałam czy to normalne w skzole rodzenia nawet, tak mnie to wkurzało. bo ja nop w nocy spie na rece,a teraz nawet sie na chwilke nie moge tak połozyc bo zaraz mnie dopada i nici ze spania. na plecach źle spac bo te spojenie bardziej nawala. paranoja 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ciekawe kiedy ja mojemu Filipkowi poczytam 🤨 albo nauczę go pierwszego wierszyka 😁
Ja z jednej strony nie mogę doczekać się aż wezmę pierwszy raz go na rączki takiego cieplutkiego, jak już w domu będę się do niego tulić itd ale z drugiej strony też nie mogę się doczekac aż już będzie samodzielniejszy, pytający, malujący, oglądający bajeczki , rozśmieszający 😁

Ggulek, u rodzicow pewnie Cię czeka pycha jedzonko no i rozstanie z mężem 😁 a co do brzucha to czekam 😁

Kasia, kurde ja nie wiem czy my jesteśmy takie same, ale mnie dziś też aż tak nic nie bolało:P nawet pachwiny jakby mniej 😎

już tak nie wieje na szczęście 😁 jem bigos sobie, ale myślę że pora obejrzeć pierwszą miłość na ipli i spać. Zjem jeszcze kiwi i wypiję herbatkę. Oby dziś skurcz łydki w nocy nie przyszedł i zgaga je**** 😞 bo wczoraj w nocy takie symptomy nie dawały mi spać 😠

Dobranoc 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieciaki w okresie kiedy o wszystko się pytają są cudowne

-Mamusia, a co to jest?
-Kwietnik.
-A czemu on wisi na ścianie?
-Żeby na nim postawić kwiatka.
-Kwiatka na ścianie?
-Kwiatka na kwietniku.
-A czemu?
-Żeby ładnie wyglądało i żeby miał bliżej do słoneczka, bo ten kwiatek lubi.
-Ale po co?
-Żeby rósł.
-No...ale przecież inne kwiatki rosną, a nie muszą być wysoko...
-Bo inne kwiatki dobrze się czują w innych miejscach.
-Tak?
-Tak.
(chwila ciszy)
-Mamusia, ale ten kwiatek nie spadnie?
-Nie.
-A on się nie boi?
-Nie.
-Aha.
(i za chwilę znowu)
- Mamusia a czemu kwiatek ma zielone listki?
- 😮-> 🤢-> 😠-> 🙃


Czasami to naprawdę długo trwało, jak Bartek był w wieku właśnie Ewciowej Zuzi. Ja czasami się zastanawiałam skąd e mnie takie pokłady cierpliwości, ale jak pytał, gdy byłam czymś zajęta i domagał się odpowiedzi, to mnie doprowadzał do szewskiej pasji.

Czego śpią leniuchy?
Pobudka, wstać! Koniom wody dać! 😜

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Izu, ja ostatnio też ze skurczem walczyłam. Był taki silny,że noga mnie bolała jeszcze z godzinę po tym, jak minął...


haaaa,a j a caly dzien ledwo chodzilam.Ale dzisiaj byl bardzo łagodny w porównaniu do tych innych.
Ja na to łykam magnez.

Musze sie ubrac,bo do apteki trzeba jechac.Wczoraj antybiotyku nie bylo dla Niko.Byl,ale slabsza dawka.A wiec od dzisiaj te swinstwo bedzie brac 😞Ale jak kaszel z mokego moze zrobic sie w duszacy 😠Ani poszalec nie umie,bo zaraz sapie jak zmachany pies.

Na dodatek sie dowiedzialam,ze kuzynka meza ma półpaśca.Maja przyjechac na świeta do Pl,ale lekarz odradza,bo to bedzie w tej najgorszej fazie.Jeszcze mi tego trzeba.Ajjjj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej śpiochy 😁 ja właśnie zwlekłam się z poduszek i kołder 😁 jem śniadanko 🙂

Izunia, Biedny Nikoś, i to akurat na ten okres przedświąteczny 😠 biedna Ty ze skurczem, dobrze że nie był aż tak mocny 🙂

Astra, z tymi pytaniami toś mnie doprowadziła do śmiechu chichu ale pokazałaś prawdę 😁 najgorsza była moja bratanica, właśnie pytała zawsze w tedy kiedy nie miałam czasu i zawsze o jedną pierdołę 100 pytań. przy 10 pytaniu wysiadałam psychicznie na maxa.

ide na TV 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
seria leków podana....

kurcze zgaga zawitala z samego rana 😞
Mialam sprzatac,a znowu slabosc mnie dopadla.Ale juz leze i odpoczywam wiec zaraz sie biore za sprzatanie.W sumie podlogi najbardziej sie prosza o umycie,ale to moze po obiadku.

Wczoraj wypralam kaftaniki do szpitala co chce zostawic.Niech maja,a ja ich i tak nie ubiore malemu.Pozniej je poprasuje i ladnie do torby dam.dostana jak bede wychodzic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kochane, u nas tez tak wialo i wieje w dalszym ciagu, ze malo nas z lozka nie wywialo 🙂

Izunia biedny Twoj Nikoś 😞 najgorzej jak dzieciatko choruje 😞 biedne tak sie meczy, stary to jakos da sobie rade, a taki maluch umeczy sie przez to chorobsko 😞

Pijemy z Marysia barszczyk czerwony z Wianiar 🙂 mmmmmniam najlepszy 🙂

Obdarzona, my to chyba tak samo przechodzimy ta nasza ciaze 🙂 dzisiaj cos Cie boli? Mnie troszke kregoslup, ale nie na tyle zeby mi to dokuczalo 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia, no dziś tak nie za bardzo boli, w sumie chyba nawet nic mnie nie boli 😁 może cyce 🤨 ja czekam z barszczem na święta 😁

ja dziś na obiadek mam spaghetti 4 sery z brokułami, ale bardziej zagęszczone mamy sposobami:P
ja jem bigosik, z rogalem:P bo chleba nie chce mi się rozmrażać w mikroweli:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hehe u nas jest ślad bo mama pozamrażała na święta i troszkę zostawiła, no i moj tata jeszcze za granicą więc nie ma jak wyżreć 😁

kurde miałam Ci się Astra coś spytać tylko zapomniałam co. No kurde w nocy cały czas jak się budziłam to sobie przypominałam aby nie zapomnieć Ci się zapytać ale nie wiem już co 🤨 potem może mi się przypomni 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...