Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
czesc wam. mnie chwilowo nie bylo bo spalily mi sie dwie ladowarki do laptopa i pomalu wracam do zycia internetowego.
love- a to chyba daleko bo ja na Sycylii, ale wiesz co smigaj do Polski rodzic, bo ja rodzialam we Wloszek i mam takie przeboje, dopiero dziecku zrobilam polski akt urodzenia w ktorym wpisali miejsce urodzenia Papardo- a Papardo to jest nazwa szpitala w ktorym sie urodzilai odwrocic sie nie da. te wloskie cymbaly zle wpisaly a ja dalam do tlumaczenia niby czytalam ale jednak. Utodzona w szpotalu w Papardo.... ale to chyba nie bedzie rpoblem bo podedzie pod miasto Messina 🙂
Jak wasze samopoczucice? widac brzuszki? a moze jjuz waga drgnela/ chyba na minus jak wymioty was mecza ?
smiam spac, chwila spokoju tylko w nocy ;] dobranoc
Ps a moze jest ktos z okolicy Rzeszowa??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
to autokarem, chociaz wiem ze ciezko. ja w 9tyg jechalam z polski do wloch i zaluje teraz mam taki pierdolnik ze sie rzygac chce.... wogole tam w urzedach cos zalatwic we wloszech to masakra, istne cyrki, chociaz personel w szpitalu super, wyzywienie tez ale gdybym mogla cofnac czas to bym tam nie jechala. nastepne urodze w polsce 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aniolek my z mezem w metro juz raz mega akcje z naćpanym cz tam pijanym kolesiem bez zębów mieliśmy... Zaczął d nas się wydzierać że 'polo sono idioti"....No to jak się metro zatrzymało to mąż go za bety i na stacji ni źle oberwał.... Bo kurde ten mój to zgrywa patriotę... haha No ale akcja na prawdę mocna była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
powiem ci ze my nie mielismy takiej przygody zze ktos nas wyzywal jako polakow, raczej byli nastawieni pozytywnie, chociaz w pracy mnie babka traktowala jak robota, kazala mi 4 razy podloge zmyc i odkurzyc za 5 razem 🥴 poszlam raz i powiedzialam dowidzenia...
teraz z checia bym wrocila do wloch, mmm plaza, kurcze jak teraz pomysle zze mialam 5m do plazy i nia gardzilam to teraz sie musze ciapac z jeziorku zasyfialym lub basenie 🤨 az mnie cos trafia.
moze na drugi rok sie wybiore tam znnowu, w kwietiu wracalam z mala i mezzem prawie 42 godziny autokarem i dzieckiem 9 miesiecznym ktore w nocy zaczelo kaszlec goraczkowac....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja może znam tylko kilku sporo Wlochów... może 6 by się nazbierało... Jakoś pozytywnego nastawinia nie widzę i nie odczuwam. Szczerze mówiąc sama nie wychodzę... chyba ze autem.... jakos sie boje. Z mezem to spoko bo moze nie wyglada ale sily ma hehe wiec mnie obroni.. 😁 😁 😁 hahaha
A to nie możesz teraz wrocic na Sycylię???

Jatez mam może max 300 m na plażę od hotelu, a autem 15 minut drogi ale był tam może 5 razy.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
no ja tez nie znam duzo wlochow bo dla mmnie to pedaly 😁 ale znam polako-wlocha mial 5 lat i wyjechal do wloch, jak bylam to uczyl sie mowic po polsku... nawet mu szlo ale rozzum mial wyzarty systemem wloskim . autem we wlszech ?! nigdy bym sie nie odwazyla, jezdza jak idioci po 2,3 na rondzie sie pchaja...
ja tam sie ich nie boje, bardziej rumunow, ktorych tam niebrakuje.
Wiesz moglabym bo siedzi tam tesciowa, ale moja mama tam mieszkala i wrocila do pl, a maz ma prace tu wiec narazie odpada.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aha 😁 ja miałam pierwsze usg 6 lipca 😁 a jutro jade do szpitala do ginekologa i mam nadzieje,że zrobi mi jakieś usg:P kurde wy macie jakies mdłości itd a ja takiego czegoś nie doświadczam:P mam obrzydzenie , wkurzający smak w ustach, większe cycki, siku robię często i dużo płaczę i śpię:P ja też już aż tak nie umiem. A rośnie Ci już coś? bo ja mam już trochę większy:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No bałagan!!!!!!!!!!!!! Więc sorka hehe 😁 Nie chcialo mi się sprzątać 🙃
Normalnie jest może odrobonkę mniejszy, teraz jadlam to bardziej troszkę widać. 😞(
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/809/dsc00310aw.jpg/][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/6942/dsc00310aw.jpg[/IMG][/URL]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...