Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
pozniej bedziemy miec prawdziwe kopniaki przy przebieraniu.Niko jak lezal na komodzie to mnie tak kopal,ze pozniej musialam na lozku przebierac.Bo juz mnie brzuch bolal-sadysta mamusi 😉

Dzisiaj mialam zamkniete drzwi w sypialni,bo mlody w nocy przychodzil i jak sie przed wczoraj obudzilam,bo mi kopa w brzuch sprzadal to go jednym slowej wyje....Rano puk,puk mamusi moge juz do Ciebie?A to byla 7 wiec tak.Ale byl dumny,ze sam spal cala noc.A jednak idzie kude mole.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
a tak zawsze z toba sypial Niko???
mnie ostatnio kuzynek maluchy ladnie okopaly jak w pl bylam 🙂))
ja stwierdzialm ze czas sie nauczyc chociaz przewijania i jak przewijalam je to troche oberwalam... jedno 5 miesiecy to jeszcze w miare grzeczne 🙂 juz kontroluje troche ruchy, a mala co ma 2 miesiace to masakra 🙂)) ale fajna sprawa 🙂 chyba polubie przewijanie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love ale masz bęcek! jaki wielki masakra 😁 ale bardzo kształtny 😁

witam w ogole z serdecznością;D u mnie humor zajebistyyy i w ogole też się wyspałam 🙃

Leliva, wspołczuje choroby 😞 musisz się kurować, szkoda że ta praca daje Ci taki wycisk;(

Lady, to mała będzie musiała mieć za duże kapcie, buty, rajstopy i skarpetki jakieś porządne nie za tanie 😜

Mulant, ja tam widzę nawet na zdjęciu jak się wypięła 😁 chyba, że sobie wkręcam że widzę 😁 a pisałaś kiedyś o tym, że nie masz rozstępow na brzuchu ale masz na udach i pośladkach. Ja też mam na udach i dupie a na brzuchu na szczęście nie.

co do zgagi to mnie dziś tak nie pali, ale w nocy jak się obudziłam to myślałam że zawezwę straż pożarną!;/

dobra idę do swej roboty. Dziś na pierwszym planie kurze i okna 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
a tak zawsze z toba sypial Niko???
mnie ostatnio kuzynek maluchy ladnie okopaly jak w pl bylam 🙂))
ja stwierdzialm ze czas sie nauczyc chociaz przewijania i jak przewijalam je to troche oberwalam... jedno 5 miesiecy to jeszcze w miare grzeczne 🙂 juz kontroluje troche ruchy, a mala co ma 2 miesiace to masakra 🙂)) ale fajna sprawa 🙂 chyba polubie przewijanie 😁



chyba jestes bez wyjscia 🙂Spi jak Dawid jest w Belgii.Ale juz koniec dobrego.Ja spie nerwowo i na dodatek ciagle na lewym boku,bo chronie brzuch.A tak fajnie wskoczyl rano do mamusi pod ciepla kolderke 😁I sie dzisiaj wyspalam-narescie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bartek to nie lubi jak ktoś z nim śpi. Codziennie wieczorem po myciu wskakuje w piżamę i do łóżka. Ktoś z nas mu czyta jakąś bajkę i młody śpi do rana. A rano, jak już się obudzi to wstaje i od razu zaczyna się bawić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
obdarzona ja tez sie zaraz za sprzatanie biore bo moje podlogi to chyba mopa od 2 tyg juz nie widzialy 😞 a meble scierki jeszcze dluzej 😁 az wstyd!!!!!

izunia ale udaje mu sie samemu spac, daje rade i wgl to najwazniejsze 😁



pewnie,ze tak.Wieczorem bajeczka,mycie zabkow,ladnie buziaczek przytulas i bajeczke mama wlaczy na Cd(do słuchania) i dobranoc.Sam juz wie kiedy isc do łóżka.Czasmi bym chciala go do 21 przytrzymac,ale cos Ty 19,45-20 a on juz maszeruje do lozka.
Dzisiaj zostawie uchylone drzwi,bo chcemy z mezem zobaczyc czy on w nocy sie budzi i sprawdza czy otwarte 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ja jakieś bezy dorwałam i się zasłodziłam już całkowicie 🙂 Izunia, to mężuś dzisiaj w domu?


NIe 😞Przyjedzie 3.12.Ale jak juz wczesniej pisalam.Wszystko ustalamy razem co i jak.|Czesto dzwonimy do siebie.Dzisiaj juz chyba jeakies 5 razy ☺️Musi wiedziec co zonka porabia ic zy wszystko ok.Dlatego jakos ta rozlake znosimy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
jaka masz zupe?
ja nie mam nic slodkiego... oproczowocow na ktore juz nie moge po woli patrzec bo ich sporo jem ostatnio... a pierniki bym sobie zjadla ale takie jak moja babcia kiedys tam robila jak jeszcze byla w stanie 🙂) pyszota 😁



ja mam dzisiaj rosół,bo Niko lubi to moze zje jak wroci z przedszkola.A piernik to przekladany z marmolada czy czyms tam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Za chwilkę was nadrobię. Ja dopiero wróciłam z pracy. Dotarłam tam na 11 po lekarzu i nieco mnie spłaty zatrzymały, z którymi nasz menadżer sobie nie radzi z braku czasu :/ Strach się bać co mnie czeka po powrocie jak już są takie zaległości. Ale odwaliłam kawał dobrej roboty, jemu trochę wskazówek dałam jak sobie pracę ułatwić i co najważniejsze robiłam to z przyjemnością po takiej przerwie (od końca sierpnia). A tak poza tym to oczywiście było strasznie miło. Uczęstowali mnie ciastem. Pogadaliśmy. Miło spędziłam czas.
U gina wszystko ok. Dostałam skierowanie na tą krzywą cukru. Powiedział mi bym sobie pół cytryny wzięła ze sobą to dużo łatwiej wypić. 15 grudnia mam zrobić to badanie.
Teraz spadam zjeść fasolkę po bretońsku i zaraz wracam poczytać co tam u was 🙂 Jadłyśmy śniadanie o 7 i tylko ciasto od tego czasu, więc w brzuchu mi burczy jak nie wiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja po obiadku. Dziś robiłam spaghetti a mama szorowała podłogę za szafką bo syf;/ i mi teraz tak nie dobrze po tym spaghetti:/
W ogole tak ładnie słoneczko świeciło i już teraz ponuro. Dziś jadę na zakupy z moim M żeby lodowkę zapełnić, a potem idziemy na gorę pilnować mojego siostrzeńca 😉 uwielbiamy to, bo moja siostra ma taką fajną sypialnię na poddaszu, duże łożko, sciany bordowo-morelowe, lampki takie czerwone i takie rożne i telewizorek tam ma i zawsze jak jesteśmy tam z M, to zawsze mowie ' choć idziemy na telewizor' i wiadomo o co chodzi 😎

Izunia, ten Twoj Niko to grzeczniutki 😜
Love no to dziś masz sprzątanie 😜 ja jeszcze nie skończyłam 😜 a co do przewijania ja też lubię przewijać;D kiedyś zawsze byłam wrabiana w przewijanie siostrzeńca i siostrzenicy, ale to było kilka ładnych lat temu.

idę sprzątać 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
A właśnie... ja też mam skierowanie na tą krzywą cukru i jestem w 25 tyg, chyba czas się zbierać już na to badanie no nie? bo je się robi od 24 tyg nie?


Mi kazał zrobić 15.12. czyli będzie wtedy 24 tc.
A cytrynę powiedział, żeby wycisnąć do tej glukozy to wtedy jest całkiem znośna do wypicia niby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...