Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No dokładnie 😉 trzeba się mnożyć 😎 tylko dlaczego ten czas tak wolno leci 😞
To jest takie fajne uczucie, a zarazem trochę przerażające, bo jesteśmy we wczesnej ciąży i na pewno nie jedna z nas ma jakieś obawy 😞 szkoda,że nie można poczuć już ruchow dziecka, takto byłaby pewność ,że jest ok 🙂 ja idę do ginekologa za tydzień, lub ponad tydzień na drugą wizytę, aby upewnić się, czy wszystko jest ok, bo nie wytrzymam 🙂 3majcie się 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
Ja wlaśnie jestem w drodze do Pani doktor 🙂) Za jakieś dwie godzinki pewnie zopbaczę co we mnie rośnie 🙂) Już się nie moge doczekać 🙂)


Więc jak będziesz wiedziała to się pochwal że wszystko ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ocia napisał(a):
love napisał(a):
Ja wlaśnie jestem w drodze do Pani doktor 🙂) Za jakieś dwie godzinki pewnie zopbaczę co we mnie rośnie 🙂) Już się nie moge doczekać 🙂)


Więc jak będziesz wiedziała to się pochwal że wszystko ok 🙂


Jasne, od razu napiszę 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja właśnie wyszłam z kliniki i jestem po pierwszym usg 🙂) tak jak ostatnio mówiła Pani gin. jest to 5 tydzień... Ale jest też mała niespodzianka 🙂 Pokazały nam się 2 pęcherzyki 🙂 Czyli będą BLIŹNIAKI 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wow mamy juz marcowki 2012 🙂 🙂A pomyslec,ze jeszcze niedawno ja tak sie cieszylam,ze w ciazy jestem,a dzis moje slonko ma juz 4,5 miesiaca 🙂Jestem marcoweczka 2011 i zycze wam kochane wszystkim zdrowka,szczescia i niesamowitej radosci jaka daje ciaza i pozniej macierzynstwo.Jesli kiedys pomyslicie,ze macie juz dosc,uwierzcie mi,ze warto sie poswiecic,zeby potem o poranku zobaczyc najpiekniejszy usmiech na swiecie...usmiech czlowieczka kochajacego bezwarunkowo 🙂Zdrowka!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka

dołaczam chyba tez do marcówek, wyniki bthcg i progesteronu wskazuja ze wszystko ok, teraz tylko czekac 🙂 wizyta dopiero na 1 sierpień wiec troche czasu jeszcze musze czekać. to będzie kolejne chorwackie dziecko, mamy ju Maję poczet na Hvarze a teraz liczymy na Polę zrobioną w Primosten 🙂

zdrówka życze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
LOVE gratulacje! podwójne szczęście Was czeka! super! 😁


love napisał(a):
ja właśnie wyszłam z kliniki i jestem po pierwszym usg 🙂) tak jak ostatnio mówiła Pani gin. jest to 5 tydzień... Ale jest też mała niespodzianka 🙂 Pokazały nam się 2 pęcherzyki 🙂 Czyli będą BLIŹNIAKI 🙂)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
ja właśnie wyszłam z kliniki i jestem po pierwszym usg 🙂) tak jak ostatnio mówiła Pani gin. jest to 5 tydzień... Ale jest też mała niespodzianka 🙂 Pokazały nam się 2 pęcherzyki 🙂 Czyli będą BLIŹNIAKI 🙂)


wow, gratulacje!!!! 🙂 🙂 🙂
u nas na grudniowkach nie mamy niestety blizniakow...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love gratulacje dwójczki, nie wiem terminu bo jeszcze u lekarza nie byłam, a z okresu to ciezko mi wyliczyć bo tak dokładnie to nie pamiętam kiedy miałam, gdzieś koło 03.06 to wychodzi niby że będzie na 10 marca, no ale wtedy data zapłodnienia ni się ma do naszego bzykanka,podejrzewam że jak mój maż dostał Majkę po urodzinach to teraz się urodzi przed jego urodzinami 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 he he jest nas co raz więcej \
jak wytrzymujecie poranne mdłości ???
bo mi pomaga herbatka z cytrynką która właśnie mi się skończyła i jest nie dobrze ;/
ale co sie nie robi dla tego maleństwa które rośnie we mnie \

pozdrawiam

a i mam pytanie jak robicie te suwaczki ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant u mnie jeszcze mdlości się nie zaczęły i domyślam się, że nie jest to przyjamne. Poprzednią ciążę też przeżyłam bez mdłości i innych nieprzyjemnych sytuacji. Jak narazie to słabo mi się dzsiaj na lotnisku zrobiło i musiałam odpocząć. 🙂
Polecam herbatkę z rumianku. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...