Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Mulant gratuluje synka!!!

Obdarzona, nie mój brzuszek, ale mam podobny 🙂 Ja nie wrzucam swoich zdjęć do internetu i krzyczę na znajomych, którzy moje foty wrzucają. Ewentualnie moga być takie, na których twarzy nie widać, ale takiej nie miał mi kto pstryknąć. Jakoś nie podoba mi się fakt, że może mnie sobie oglądać kto tylko ma ochotę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Love haha no wiadomo że taty nie da się określić, bo wiadomo.. ale to wyobrażam sobie 😁 jakiś mulacik 😁

haha 😁 mulat.... weź ej 🙂
mi sie on zawsze z arabami kojarzył 😁



ja myślałam,że on jest innej narodowości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
love napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Love haha no wiadomo że taty nie da się określić, bo wiadomo.. ale to wyobrażam sobie 😁 jakiś mulacik 😁

haha 😁 mulat.... weź ej 🙂
mi sie on zawsze z arabami kojarzył 😁



ja myślałam,że on jest innej narodowości 🙂

a nie pije czasem soku z marchwi ???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Leliva to bardzo słusznie z Twojej strony z tymi zdj 😁 przynajmniej nie masz się o co martwić:P
haha ja już jak czytałam co Nefre napisała, myślałam, że ma chłopaka dla synka Mulanta:P ale dobrze, że kolege 😁
Mulancik jedz jedz kobietko, żebyś mężnego syna urodziła;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Izunia, biedny Niko oby obyło się bez wymiotowania;/
Love ja też bałam się odejść ale musiałam, ale na szcęście tylko 4 strony nadrabiałam 😜
Nefre, oj okurde;/ to nie dobrze w takim razie:/ miejmy nadzieję, że będzie ok, bo będziesz tylko się stresować i po lekarzach chodzić:/

Mi gin dał tylko skierowanie na mocz, prosiłam aby na krew mi dał to nie... powiedział,że na mocz wystarczy, ja mu na to ,że blada jestem, a on mi na to, że pewnie urodzę dziewczynkę skoro piękny koloryt mi zabiera. Wkurwiłam się, no ale nie będę się kłocić.


tak sobie czytałam spokojnie, nie odzywałam sie do was, bo Wy juz 100 innych watków poruszyłyscie. ale juz nie mogłam wytrzymac. obdarzona, jesli chodzisz panstwowo na NFZ do lekarza to on bez gadania Ci musi zlecic takie i takie badania. ja sprawdzam czy moja o niczym nie zapomniała w dzienniku ustaw z 2010r. Nr 187 poz. 1259 (obowiazuje od 7 kwietnia 2011r.). ja jestem urzednik wiec nic takiego nie pzrepuszcze. w tamtej ciazy tez miałam wydruk i patrzylam sobie. teraz sie troche zmieniło ale niewiele. tam jest tabelka taka z podziałami na tygodnie ciazy i mozna zobaczyc co lekarz ci powinien zlecic. nie wiem kiedy byłas u lekarza. jestes teraz w 20tc. miedzy 15-20 tc jest morfologia, mocz, czystosc pochwy (ale niekonieczne to jest) i cytologia, jak nie miałas wczesniej pobranej. a jesli jzu minał ten okres to powinnas dostac na obciazenie glukoza, mocz, przeciwciała anty Rh u kobiet z Rh- (ale nie jestem pewna, bo cos mi tu urwało chyba) u kobiet z ujemnym wynikiem w trymestrze I , badania w kierunku toksoplazmozy. popatrz sobie. moze on ci juz dał na te 21-26 i tam rzeczywiscie nie ma morfologii.a ty miałąs dobra krew wczesniej?? bo ja np dostaje czesciej mocz bo mam złe wyniki, a krew regularnie. az zobacze czy miedzy 21-26 dostane morfologie czy tez nie 🙂 hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ja teraz dostałam na krew i na mocz i nic mu nie mówiłam
z mężem byłam w gabinecie hmm zapytał się go czy możemy się kochać no i lekarz powiedziała że tak eh koniec postu 😁


maz sie zapytałodwazny,albo juz taki spragniony.U nas koniec przyjemnosci....... 😞ale maz mnie pocieszyl,ze sie nadrobi po porodzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
mulant napisał(a):
ja teraz dostałam na krew i na mocz i nic mu nie mówiłam
z mężem byłam w gabinecie hmm zapytał się go czy możemy się kochać no i lekarz powiedziała że tak eh koniec postu 😁


maz sie zapytałodwazny,albo juz taki spragniony.U nas koniec przyjemnosci....... 😞ale maz mnie pocieszyl,ze sie nadrobi po porodzie

spragniony pewnie aż się czerwona zrobiłam jak się zapytał :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Czemu Wy tak przybieracie na wadze, a ja nie? Ja żre jak hipopotam, a waga w miejscu stoi.
mulant, u mnie było to samo, za późno sie wzięli za nacinanie i strzeliło. Jak byłam trzy miesiące po porodzie u lekarza, to się pytał kto mi to zrobił...


ja tez póki co nic nie przytyłam. schudłam prawie 5 kg i waga stoi w miejscu. juz sie lakerka martwi, ale teraz biore luteine i ajk to po hormonach, powinno drgnąc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, ja też mam taką tabelkę z gazety jakie badania w jakim tyg, i właśnie ostatni raz morfologię miałam robioną w 10 tyg ( tzn miałam dużo pobieranej krwi i była to morfologia, tsh, grupa krwi, tarczyca, toxo, i kiła i wątroba chyba i może coś jeszcze) potem miałam za 2 tyg jeszcze raz pobieraną krew w celu ustalenia, kiedy przebyłam toxo, czy czasem nie w ciąży i to tyle 😞 miałam dobre wyniki za pierwszym razem ( 7 tydzień) i za drugim (10 tydzień) . Od czasu 12 tygodnia nie byłam kłuta.
Dlatego mi zależy, ale za miesiąc przycisnę go na maxa, zresztą sam mi zleci.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
love napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Love haha no wiadomo że taty nie da się określić, bo wiadomo.. ale to wyobrażam sobie 😁 jakiś mulacik 😁

haha 😁 mulat.... weź ej 🙂
mi sie on zawsze z arabami kojarzył 😁



ja myślałam,że on jest innej narodowości 🙂


No tak w połowie, ale to sie nie liczy. 🙂 hehe Mój dziadek był z Egiptu i taki synol wyszedł. 🙂 No i 'cyganka' 🙂
idę dalej nadrabiać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
love napisał(a):
obdarzona napisał(a):
Love haha no wiadomo że taty nie da się określić, bo wiadomo.. ale to wyobrażam sobie 😁 jakiś mulacik 😁

haha 😁 mulat.... weź ej 🙂
mi sie on zawsze z arabami kojarzył 😁



ja myślałam,że on jest innej narodowości 🙂

hahah 🙂)) używa samoopalacza 🤔
a nie pije czasem soku z marchwi ???:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo
wróciłam od lekarza i mamy Polę, ale się cieszę cholernie
morfologie mam jak nie kobieta w ciąży aż za dorą doktórka się śmiała, siki spoko
jedynie pH w pipce musze bardziej skwasić i jkies tabsy brać, żeym jakiegoś grzyba nie złapała
Pola macała do mnie rączką nóżką aż się popłakałam na tym usg ze szczęścia

love ty brudasie 😜
śliczna z ciebie dziewczyna 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...