Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
po czym?
ide pod prysznic 🙂



wiesz co bylam u kolezanki i trafilam na pizze sama robila......i zaraz po niej dostalam zgage.
Teraz wcinam milke karmelowa 😉popije soczkiem pomaranczowym i moze bede myslec o lozku 😁
jutro o 6 pobudka,bo o 8 musze byc u mechanika 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Gabryś takie słodkie dla dziecka, ale też odpowiednie Gabriel do dorosłego już człowieka. Ale mamie nie podoba się, mojemu M też chyba nie.
Co do słodkiego, dziś zjadłam kinder bueno , mussli, jabłko.
Ale mam także ochotę na pączka 😁 loda kokosowego, śmietankowego, kremowego, grejpfrutowego w gałce oczywiście, mam też ochotę na faworki, na eklerka, na rurkę z kremem. Nie pogardziłabym ciastem kopiec kreta:P
Ggulek, ło tam jak urodzimy to wzystkie będziemy pączki, ale w sumie ja najbardziej 😁 ja zawsze bardzo chciałam być pączusiem, ale takim pączusiem takim żebym miała proporcję 😁

ja się dziś nie kąpie.wczoraj wieczorkiem kąpałam się, jutro rano się wykąpie 🤪
idę na przepis na życie 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
No Gabryś takie słodkie dla dziecka, ale też odpowiednie Gabriel do dorosłego już człowieka. Ale mamie nie podoba się, mojemu M też chyba nie.
Co do słodkiego, dziś zjadłam kinder bueno , mussli, jabłko.
Ale mam także ochotę na pączka 😁 loda kokosowego, śmietankowego, kremowego, grejpfrutowego w gałce oczywiście, mam też ochotę na faworki, na eklerka, na rurkę z kremem. Nie pogardziłabym ciastem kopiec kreta:P
Ggulek, ło tam jak urodzimy to wzystkie będziemy pączki, ale w sumie ja najbardziej 😁 ja zawsze bardzo chciałam być pączusiem, ale takim pączusiem takim żebym miała proporcję 😁

ja się dziś nie kąpie.wczoraj wieczorkiem kąpałam się, jutro rano się wykąpie 🤪
idę na przepis na życie 🙃



tez ogladam 🙂Ja juz nic nie jem,bo mnie zaraz spali-straszn to jest.
Ale mam brzusio-hihih
Alanek dzisiaj leniwy.....ooooo zaczyna tanczyc.Za duzo dzisiaj nosilam i to mi teraz kopniakow nie chce dawac.Ale jak go podenerwuje to wali jak glupi 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
mi tez gabrys chyba bardzie 🙂)) hehe takie słodkie imie... a fifi tez ladnie ale to juz takie popularne dosc
izunia mi nie jeszcze a juz powinno niby ;/ zobaczymy [/quo

kurcze....brzuch mi sie zmienia chyba codziennie 🤪.teraz to wszystko mi tak szybko leci.Z Niko wszystko bylo pozniej...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...