Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Wróciłam z pracy i nadrobiłam zaległości na forum, a trochę tego naskrobałyście!

Z ustępowaniem miejsca w ciąży się niestety nie spotkałam, chyba mam za mało brzuch widoczny. Wręcz odwrotna sytuacja była: we wspólnej poczekalni do ginekologa i ortropedy ja ustąpiłam miejsce jakiemuś kuśtykającemu facetowi. Stanowczo był w gorszej formie niż ja, a nikt inny oczywiście dupska nie ruszył - znieczulica dosięga nas wszystkich.

Tą kresę na brzuchu zaczyna mi być powolutku widać - mąż wypatrzył nie powiem w jakich okolicznościach 😁

Astra, najlepszego z okazji rocznicy! I uduszę Cię za te śledzie - muszę iść do sklepu przez Ciebie!!!

Wy macie jazdy z tymi zwierzakami 😁 Uśmiałam się 🙂 Ja nie mogę złego słowa na moją kotkę powiedzieć, jedynie co, to na początku jak ją mieliśmy podczas rui molestowała wszystkich - wypinała się tyłkiem do każdego, kto tylko się zbliżył 🙂 Ba, nie trzeba się bylo zbliżać, wystarczyło się odezwać, a ona jak na komendę tyłek w górę! Ale załatwiliśmy sprawę zastrzykami i mamy święty spokój.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znalazłam fajną tapetę do pokoju Poli, no bo tak sobie pomyslałam że Majka będzie mieć nowy pokój a nowe dziecko przejmie stary, no i Michciu się zgodził na malowanie i sam nawet zaproponował że jedną ścianę możemy tapetnąć, więc chyba już mam 🙂 🙂 🙂
ustawienie mebli też już wymysliłam, jedynie muszę znaleźć obicie na kanapę co jest w pokoju bo Majka mega ją zniszczyła a poza tym tapicer musi ją ztunigować 🙂 i pokoik będzie czad 🙂
zjadłabym coś dobrego a tu sledzi nie mam 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia no udało ci sie 🙂) ale racja... tak jest 🙂)
a jak nefre pisala ze juz ma obiad to pomyslalam ze juz zrobila specjalnie na jutro..

sztunia juz zaczynacie robic pokoik?? wczesnie troszke... albo moze mi sie wydaje 🙂) dla mnie chyba zawsze bedzie za wczesnie bo ja nawet jeszcze o zakupach ani o pokoiku tymabrdziej nie mysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
izunia no udało ci sie 🙂) ale racja... tak jest 🙂)
a jak nefre pisala ze juz ma obiad to pomyslalam ze juz zrobila specjalnie na jutro..

sztunia juz zaczynacie robic pokoik?? wczesnie troszke... albo moze mi sie wydaje 🙂) dla mnie chyba zawsze bedzie za wczesnie bo ja nawet jeszcze o zakupach ani o pokoiku tymabrdziej nie mysle.


love ty tak jak ja.....a pozniej bedzie panika i latanie.A u ciebie i tak moze byc szybciej rozwiazanie.Ja planuje w styczniu zabrac sie za przygotowania.A do grudnia chce juz miec nowa sypialnie z miejscem na łóżeczko,bo teraz go brak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love u nas jest tak ze jestesmy tylko we dwoje to w jeden dzien nie damy rady zjesc garnka rosolu i pół kilko mielonego także u mnei prawie zawsze na dwa dni.
A co do robienia pokoiku to moim zdaniem lepiej wczesniej kiedy ma sie jeszcze sile bo na koniec ciazy to różnie bywa,nie wiemy czy bedziemy mogly chodzic czy moze trzeba bedzie lerzec i co wtedy??wszystko by na naszych mezów spadło a ja np chciała bym razem z nim decydowac w sklepie co i jakie kupujemy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
Love u nas jest tak ze jestesmy tylko we dwoje to w jeden dzien nie damy rady zjesc garnka rosolu i pół kilko mielonego także u mnei prawie zawsze na dwa dni.
A co do robienia pokoiku to moim zdaniem lepiej wczesniej kiedy ma sie jeszcze sile bo na koniec ciazy to różnie bywa,nie wiemy czy bedziemy mogly chodzic czy moze trzeba bedzie lerzec i co wtedy??wszystko by na naszych mezów spadło a ja np chciała bym razem z nim decydowac w sklepie co i jakie kupujemy


jasne jak dziszia ma miec osobno to moze i tak.A ja tylko kawalek sypialni odstapie na lozeczko 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
love napisał(a):
wiecie co moz epokoikiem bym sie zajela gdybym miala gdzie... wkurwiajace szczerze mowiac takie cos jak nie wie sie gdzie sie bedzie mieszkac...
no wiec nie mama co szykowac, a ciuszki to spokojnie zdaze kupic.... w styczniu sie wsyztsko zalatwi


pewnie,ze tak.Jak masz planowac pokoj i reszte jak nie ma tego wlasnego m.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...