Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No Izunia kuruj się kobieto 😞
Sztunia, hahaha kurde z tymi nożkami smutne 😞 ale z tymi kazirodczymi dziećmi też smutne, ale śmieszne z drugiej strony:P
Ja też chcę na basen 😠 ale raczej nie mam stroju.

Kurde wysypkę mam na brzuchu, a wczoraj miałam całą czerwoną twarz i dziś rano. Boję się 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izu schyliłam się po zabawke
ja też kostium mam z dupy ale trudno mój jest pozyczony koleżance z pracy bo pojechała na wycieczkę jechtem i tam tylko bikini było w walizce 🙂 a teraz mam jednoczesciowy mojej mamy i jest bardziej wyciety niż moje majtki i mam białe paski, do tego cycki mam ma większe i taki trochę niedokońca wypełniony ale leje na to
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izu schyliłam się po zabawke
ja też kostium mam z dupy ale trudno mój jest pozyczony koleżance z pracy bo pojechała na wycieczkę jechtem i tam tylko bikini było w walizce 🙂 a teraz mam jednoczesciowy mojej mamy i jest bardziej wyciety niż moje majtki i mam białe paski, do tego cycki mam ma większe i taki trochę niedokońca wypełniony ale leje na to


uuuu to maz cie musi wymasowac 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
zrobiłam kolejna miksture.......próbuje naturalnych środków na ta moja infekcje.A do dokorka jutro jade,bo on tam lepiej widzi te moje gardelko.Wole jechac z spkojem do Niemiec.Nie chce tam po lekarzach biegac,a jest gorzej niz lepiej.

Ciekawe jak to bedzie smakowac....
czosnek,cytryna,miód i troche wody 🤨a pozniej pod kołderke spadam jak tylko z malym wróce z przedszkola.
W domku napalone to bede sie pocic 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ej 😮 czaicie , zaraz jadę z siostrą po obraz matki świętej do sąsiadow bo krąży od domu do domu. U każdego jest 24 h i trzeba się do niej modlić 😮 słyszeliście o takim czymś? bo ja pierwszy raz. I jak będę miała ten obraz to mam się do niego modlić, jak ja antymodlitwowa jestem 😮 no ale wiadomo, o radosne rozwiązanie o czasie, o maturę z matmy, żeby w końcu ją zdać za 3 razem się pomodlę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tego osobiście nie doświadczyłam, ale u mojego Michała u babci na wsi taż takie akcje mają
mnie np. zszokowało to że jak dziadek umarł to on leżał w domu i tam wszyscy przychodzili się z nim żegnać, to było dla mnie nie za przyjemne

normalnie to jest paradoks, jak nigdzie nie idziemy to Maja wstaje przed 4 (wczorajw stała po 3) a dziś jeszcze spi no a jeść bym jej chciała dać co by miała siłę nurkować a jak dam jej jeść przed basenem zaraz to jeszcze pawia nam puści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hm... no ja już mam ten obraz ale ten taki co matka trzyma dzieciątko. Taszczyłam obraz przez wieś, kierowcy się gapili, siostra niosła stelaż:P
A z tym dziadkiem to przeginka;/ nie powinno tak się robić, chyba,że ktoś chce.
No niech Majka lepiej już wstanie i szybko zje bo przed basenem też odradzam spożywanie, bo ciężko potem jest i powietrze ciężko złapać.. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bo my na jedzeniu nie oszczedzamy 🙂))
to pamietaj 🙂)
kurde nie wiem co zjesc... przed chila zjadlam 2 talerze zupy tej co wczoraj robilam, pol bombonierki i pol paczki leysow tych duzych... mam ochote na slodkie ale nie wiem co... mam ostatnia czekolade a szkoda mi bo potem nie bede miala co jesc wieczorem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja napilam sie 2 łyżeczki tego eliksirku na wyzdrowienie....mam sam czosnek w pysku 🤔I zaraz sie biore za cala miske platków owsianch na mleku.Przez caly dien zjadlam 2 bulki z masle i nie jestem glodna.Ale cos tzreba zjesc cieplego,bo Alanek sie obrazi 🙂
U malego jest kuzynka meza i Lego buduja to mam spokoj 😁Poleze sobie i moze usne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi dziewczyny, czy takie pojedyncze, kilkusekundowe, zupełnie niebolesne skurcze powinny mnie niepokoić, czy mam się nie przejmować? Od kilku dni mi się pojawiają, ale bardzo rzadko, 1-3 na dzień. A akurat nie potrafię się dodzwonić do znajomego ginekologa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Love, to witaj w klubie. Ja też właśnie przy PM zjadłam miskę zupy i trochę pozostałości z 2 dania , potem czekolada z orzechami poł tabliczki. I tylko czekać, aż na wadze pojawi się nieskończona liczba 😜 hehe 😎
Izunia, jakoś musisz wytrzymać ten smak czosnku. A kiedy jedziecie do mamy w końcu??
Leliva, no też tak mi się wydaje, że to może są te Braxona Hicksa czy jakoś tak, ale ja słyszałam, że one tak ok. 7 miesiące a gdzie indziej ,że w 6 miesiącu. No lepiej powiedz lekarzowi, choć raczej nie są groźne, bo ponoć macica wykonuje skurcze jako ćwiczenie czy coś tam.

Ja mam tak, że gdzieś od 2 tyg 2-3 razy dziennie nagle twardnieje mi macica na minutkę, robi się jak kamień.. jest to cholernie nie przyjemne i to też być może jakieś skurcze są ale bezbolesne. Powiedziałam o tym Ginkowi to mowi, że jeśli nie robi się tak więcej niż 5 razy dziennie i nie jest dłużej twarde niż 1-5 min to to nic się nie dzieje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Love, to witaj w klubie. Ja też właśnie przy PM zjadłam miskę zupy i trochę pozostałości z 2 dania , potem czekolada z orzechami poł tabliczki. I tylko czekać, aż na wadze pojawi się nieskończona liczba 😜 hehe 😎
Izunia, jakoś musisz wytrzymać ten smak czosnku. A kiedy jedziecie do mamy w końcu??
Leliva, no też tak mi się wydaje, że to może są te Braxona Hicksa czy jakoś tak, ale ja słyszałam, że one tak ok. 7 miesiące a gdzie indziej ,że w 6 miesiącu. No lepiej powiedz lekarzowi, choć raczej nie są groźne, bo ponoć macica wykonuje skurcze jako ćwiczenie czy coś tam.

Ja mam tak, że gdzieś od 2 tyg 2-3 razy dziennie nagle twardnieje mi macica na minutkę, robi się jak kamień.. jest to cholernie nie przyjemne i to też być może jakieś skurcze są ale bezbolesne. Powiedziałam o tym Ginkowi to mowi, że jeśli nie robi się tak więcej niż 5 razy dziennie i nie jest dłużej twarde niż 1-5 min to to nic się nie dzieje 🙂



no jedziemy w sobote w nocy....i dlatego tak sie martwie o pogarszajacy sie stan.I jutro skocze do lekarza niech zobaczy co i jak w gardle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
o izunia nas zostawia... a co do choroby to lekarz chyba najlepszy bedzie, zebys z antybiotykami nam nie skonczyla

obdarzona nie ma co zalowac sobie 🙂
ja mezusiowi zakosilam sezamki w miodzie 🙂) hihi on zawsze je ma ze soba... w sumie nie przepadam ale wazne ze slodkie... teraz z Marycha sie bawimy troszke 🙂 ta lata za myszka taka na baterie dla kotow hahaha glupia pipa 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...