Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
jupi....ktoś tu żyje 🙂No,chyba to kupie,bo jednak tu chodzi o bezpieczenstwo mojego malutkiego.A idzie zima,a jak to w zime bywa.Jak z Niko bylam w ciazy to tylko czasmi jako pasazer jezdzilam.
Chce jechac na zakupy,a maz mi zasnal.....zmeczony jest cala noc jechali.Zaraz go zapytam czy jedzie z nami na zakpy,bo mi szkoda czasu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Czeeść 🤪 zaginęły pipy w akcji 😁
Ja idę zaraz włos sobie wyczesać, o 13 jedziemy do rodziców, jakaś niespodzianka na nasz czeka podobno 🤪
ooo Obdarzona 😁 Co taki humor? 😠 Powinnaś chyba być cała w skowronkach 😜



kur.....maakra z Wami.takei nudy wczoraj były,a tu wszystkie zaginely;(
Ciekawe co?Sama jestem ciekawa......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra, Izunia miała wczoraj pecha, wszystkie żeśmy ją zostawiły 😞
Izunia to lepiej kup i miej spokojną głowę. A na zakupy jedź bez męża, nie będzie włoczył się jak cień za Tobą, tylko nabierze siły do jazdy w łożku:P z tego co czytałam wcześniej bo nie miałam dużo do nadrabiania, to niezły macie bagaż, chyba trochę kasy was ten wyjazd wyniesie no nie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aaaa ....duzo pisania.Ale spokojna głowa 🙂Gęsi i brojlery sa od tesciowej,świnia tez(i to te pół mama sobie płaci)Ale i tak kielbase musze kupic za ciastka zaplacilam 70zl 😮ale ja tam jezdze 2 razy w roku to niech maja.Same paliwo ile nas bedzie kosztowac,taka ropa droga.Dlatego my nigdzie na wczasy nie jezdzimy,bo wyjazd do mojej mamy nas wyniesie zawsze duzo,a wiec to jest nasz urlop 😉
Kawke sobie zrobilam....3w1 i taka jakas bez smaku jest-zawsze ja pilam ze smakiem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejo laseczki wy moje. długo sie nie odzywałam 😞 czytałam wasze wywody na rózne tematy, ale jakos nie chciało mi sie pisac, nio ale dobrze z jednej strony bo teraz bym tego nie nadrobiła.
ja byłam we wt u ginki, bo konczyło mi sie zwolnienie. nie było jej 3 dni to było tyle bab ze szok. czekałam 3 godz. weszłam o 20. mimo ze przyjmuje niby do 19, ale jak duzo pacjentek a sie juz zapisza to do ostatniej przyjmuje. widac ze sama jzu zmeczona była. wyniki badan w miare ok, kazała odstawic urosept i bez gadania przedłuzyła mi zwolnienie do 10.11. takze dalej jestem w domku. płci dalej nie znam, czeka chyba do połowkowego.z dzidzia chyba ok, kolejny raz widziałam na usg, chciała najpierw zrobic KTG ale nie mogła złapac, jak Zuzia wtedy i ta dzidzia siedzi u mnie gdzies niziutko.
poleciła zrobic mi prywatnie badanie na cytomegalie. co to jest?? robiła któras z was??
robilyscie juz obciazenie glukoza moze?? ja jeszcze nie dostałam skirowania, ale nastepnym razem dostane, tak mówiła, boje sie bo napewno mi wyjdzie cukrzyca, jzu cukier na czczo miałam wteduy podwyzszony 🙂
i jak to ze mna kolejne dolegliwosci. juz sie naczytałam w necie ze robia mi sie chyba zylaki, od kilku dni bola mnie okropnie nogi, ledwo łaze 😞 buuuu i najbardziej pod kolanami. okropnie bedzie jesli to to. Któras z was mzoe sie ztym boryka?? choc chyba nie skoro nie piszecie. chyab sie wszytsko na mnie skupia. wszytsko wyłazi z czym nie miałam doczynienia w pierwszej ciazy 😞 buuuuu
a poza ciaza to u nas fajnie, troche szykujemy pokoik dla Zuzi, kupilismy nowe duze łozko, duza kołdre i dzis jedziemny po pomaranczowa posciel ze scoobym 🙂 tak marzy o niej Zuza ze jak przyszła kołdra i otwierałysmy to powiedziała "mamo a czemu ona nie jest pomaranczowa tylko biała" myslała ze to jzu jej poscielka. takze zaraz jkak wróća z fikolandu lecimy do dwóch sklepow i pewnie sie kupi, niech ma dzieciak. w ogole taka jest zadowolona z łozeczka, ze jak ja usytpiam i pytam czy jest dla mnie miejsce to mówi ze jest, pzreciez na dywanie, nikomu nie da sie połozyc skubaniec 🙂 hehe
a co u was?? cos nowego??
obdarzona Twój M wrócił juz na stałe?? jak tam wasze relacje?? cieszy sie juz z synka?? widziałąm ze dywagacje na temat imienia. ja jak umnie bedzie chłopczyk to napewno nazwe Filip, marzymy o tym od kiedy zaczelismy sie starac o Zuze 🙂
izunia jedzie do mamy, wyprawa zycia widze, pakowanie chyba w autobus 🙂
wy laski macie tyle werwy a ja taka ledwo zywa 😞 brrrr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helloł ewcia
ja już mam skierowanie na glukoze, gdzieś koło 15.11 będę robić i chleć 75g bleee
ja znowu się boje że bede mieć za niski, bo przy Majce szybko spalałam cuier i myślałam że po tym badaniu zdechnę tak mną telepotało
a co do żylaków ja mam takego mini mini pod kolanem ale mam go gdzieś od roku, wychodzi jak się zmęczę, ale u nas w rodzinie to taka uroda, brak rozstepów, i cellulitu za to żylaki na starość 🙂

trzymam za ciebie kciuki i za wyniki 🙂
no to Zuzia ma fajnie, ja tez się doczekac już nie mogę małego remonciku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja tam się na paliwach nie znam, wiem tylko , że jak wczoraj z rodzinką podjechałam na stację i siostra chciała zatankować, to nerwowo liczyła kasę czy jej starczy;p
Izunia, no ale wiadomo, jak masz mamę daleko, to to wakacje z nią to są wakacje, bo się tęskni itd. Ja bym do mojej na piechotę szła 2 razy w roku nawet na koniec świata 🙂 i też nie ma co kasy żałować 🙂

Ewcia, kurcze szkoda, że nie znasz płci 😞 ale tak czy siak dowiesz się już niedługo 🤪 najważniejsze, że badania jakoś ok i że widziałaś dzidzie na usg 🙂 a o cytomegalii słyszałam, ale nie wiem co to.. obiło mi się o uszy 🙂 hehe widze, że sprawa łożeczka Zuzy załatwiona 😁 nowe łożko to nowe łożko, zawsze aż chce się iść spać:P
Co do przyjazdu mojego Mateusza, no to przeliczyłam się. Stwierdził, że jeszcze z miesiąc albo 2 chciałby dorobić sobie ale już nie w Holandii tylko w Austrii. Tylko twierdzi,że do świąt się nie wybiera. Oczywiście wściekłam się jak osa. Na imię Filip on kategorycznie się nie zgadza, oraz na żadne inne, mu się podoba Dominik 🥴 . Jednak wykorzystałam fakt, przeliczyłam jego zarobki w głowie i stwierdziłam, że jeśli chce zaś jechać do roboty, to niech jedzie, ale w tedy bez dyskusji będzie Filip. Zgodził się, a jak nie pojedzie to inne imie, chyba Leon.
A no i przeliczyłam sobie w głowie, że jeśli on chce jechać po sylwestrze czyli w styczniu, na miesiąc czy nawet dwa to krzyż na drogę. Na bank zdąży.. ale dziecko będzie już w domu.
Mowie Ci Ewcia, po prostu szok w trampkach. Dobrze, że Twoj mąż już taki doświadczony i troskliwy 😁
a rusza Ci się dzidziaa już? tzn czujesz?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
helloł ewcia
ja już mam skierowanie na glukoze, gdzieś koło 15.11 będę robić i chleć 75g bleee
ja znowu się boje że bede mieć za niski, bo przy Majce szybko spalałam cuier i myślałam że po tym badaniu zdechnę tak mną telepotało
a co do żylaków ja mam takego mini mini pod kolanem ale mam go gdzieś od roku, wychodzi jak się zmęczę, ale u nas w rodzinie to taka uroda, brak rozstepów, i cellulitu za to żylaki na starość 🙂

trzymam za ciebie kciuki i za wyniki 🙂
no to Zuzia ma fajnie, ja tez się doczekac już nie mogę małego remonciku 🙂


no u nas włąsnie w rodzinie nigdy zadnych zylaków nie było,a ja sie przestraszyła,m tego bolu i zaczełam czytac i tak mi wychodzi ze to moze byc to. a co z ta cytomegalia robiłas sztunia czy nie??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
ja tam się na paliwach nie znam, wiem tylko , że jak wczoraj z rodzinką podjechałam na stację i siostra chciała zatankować, to nerwowo liczyła kasę czy jej starczy;p
Izunia, no ale wiadomo, jak masz mamę daleko, to to wakacje z nią to są wakacje, bo się tęskni itd. Ja bym do mojej na piechotę szła 2 razy w roku nawet na koniec świata 🙂 i też nie ma co kasy żałować 🙂

Ewcia, kurcze szkoda, że nie znasz płci 😞 ale tak czy siak dowiesz się już niedługo 🤪 najważniejsze, że badania jakoś ok i że widziałaś dzidzie na usg 🙂 a o cytomegalii słyszałam, ale nie wiem co to.. obiło mi się o uszy 🙂 hehe widze, że sprawa łożeczka Zuzy załatwiona 😁 nowe łożko to nowe łożko, zawsze aż chce się iść spać:P
Co do przyjazdu mojego Mateusza, no to przeliczyłam się. Stwierdził, że jeszcze z miesiąc albo 2 chciałby dorobić sobie ale już nie w Holandii tylko w Austrii. Tylko twierdzi,że do świąt się nie wybiera. Oczywiście wściekłam się jak osa. Na imię Filip on kategorycznie się nie zgadza, oraz na żadne inne, mu się podoba Dominik 🥴 . Jednak wykorzystałam fakt, przeliczyłam jego zarobki w głowie i stwierdziłam, że jeśli chce zaś jechać do roboty, to niech jedzie, ale w tedy bez dyskusji będzie Filip. Zgodził się, a jak nie pojedzie to inne imie, chyba Leon.
A no i przeliczyłam sobie w głowie, że jeśli on chce jechać po sylwestrze czyli w styczniu, na miesiąc czy nawet dwa to krzyż na drogę. Na bank zdąży.. ale dziecko będzie już w domu.
Mowie Ci Ewcia, po prostu szok w trampkach. Dobrze, że Twoj mąż już taki doświadczony i troskliwy 😁
a rusza Ci się dzidziaa już? tzn czujesz?

o jacie, to on cie z tym przyjazdem wkrecił?? bo chyba ty pisałąs ze juz we wrocławiu był. jakis dobryz iego agent. a to wy nie rozmawialiscie o tym Filipie?? chyba wiedziałz e tak chcesz nazwac. kurde, Ty dzidzie nosisz a on stawia warunki, ze Dominik i koniec. ojejq z tymi facetami.
z ruchami to róznei, raz czuje raz nie, czasami takie czuje od srodka ze cos sie riuszyło, kopneło,a za chwilke juz nic. ciezko powiedziec. zreszta u mnie brzuszek duzy a dzidzia mała i siedzi na dole wiec ma pewnie ograniczone ruchy. jak sie dobrze wsłucham to czuje, ale bez rewelacji 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Wróciłam z zakupów, kupiłam sobie nowy biustonosz, bo w poprzedni się przestaję mieścić. MASAKRA! Z miseczki B przeskoczyłam już na E! Co będzie podczas karmienia?!! Mąż zadowolony, nie powiem 😉 Tylko czemu po ciąży one takie nie zostaną?

Ewcia, ja już mam skierowanie na próbę glukozową, ale mi lekarz powiedział wyraźnie, że dopiero po 24 tygodniu się ją wykonuje, nie prędzej.

Z żylakami jeszcze nie mam problemów, ale po całym dniu w pracy często mam takie uczucie ciężkich nóg. Skłonności w rodzinie do żylaków mam, więc jak to się będzie pogarszać, to chyba sobie kupię podkolanówki uciskowe. Ale póki co wystarczy, że sobie odpocznę z nogami gdzieś wyżej ułożonymi i mogę dalej śmigać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wczoraj miałam wieczór z mężem ale się naśmialiśmy bo zrobiłam kopiec kreta a wyszła niedorobiona dziura ha ha bo połowę masy zjadłam łyżeczką ha ha ha ale nie powiem bo wyszedł pyszny hi hi to nic że z paczki ale jest :P
i co tam u was brzuszkowe mamusie słychać ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia, on przyjechał i jest w Polsce, ale miał już nigdzie się nie ruszać tylko tu pracy szukać. A on sobie jeszcze chce do Austrii jechać:/ . No wiesz, ja mam zamiar mu powiedzieć, że jego ' Dominikiem ' tak na serio to pewnie ja będę się zajmować, włosy z głowy rwać i nerwy w nocy tracić, i ' Dominika ' to ja będę w pocie czoła rodzić. D\A jak pojedzie do Austrii to będzie Filip i koniec:P
Ło Ewcia nie przejmuj się. Ja właśnie w 18 tyg też rzadko czułam, ale czułam. Czułam właśnie jak się szybko gdzieś przemieściło, kopło, podskoczyło. Teraz częściej czuje, i czue drobniejsze ruchy 🙂 czuję jak się wypnie, ostatnio moja mama macała a mały wypiął chyba ramię, kolanko nie wiemy co, ale często czuję jakieś tam jego części ciała a moj synek też jest mały! miał we wtorek 14 cm od czubka głowki do pupy, a to jest najmniej ile mogło mieć w 20 tyg ale ważne, że mieści się w normie 🙂 i moj też tak jak Twoje mieści się na dole 🙂 koło pęcherza 😠 😠 jak wali w niego to.. 😠 czasem dostaje głośniejsze pouczenie 😜
mi się wydaje, że może będziesz miała synka 🙂 najważniejsze, że nasze dzidzie zdrowe 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
to nie ja zjadłam to synuś sobie smaki wyrabiał hi hi hi :P
ja mam cyce jak donice noszę stanik sportowy i jak narazie nie muszę co 4 tygodnie kupować nowego stanika mam jeden nowy biały i zrobił się za mały 🙂
mi wczoraj spuchły nóżki i mi mój je masował kręgosłup mnie boli strasznie a no i synuś nie lubi jeździć autem bo tak mi się odrzu wierci brzuch zaczyna boleć że wolę nie ruszać się z domu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...