Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
sorki, astra ma miec wiktorie, ale byłam blisko. a ciebie sztunia czemu nie ma na naszej marcówkowej liscie??
zmykam sie połozyc laseczki, bo padne zaraz, tak kłuje, nospe wziełam wiec moze pomoze, i luteina i sen, mzoe bedzie dobrze, dobzre ze juz jutro wizyta 🙂 dam znac ale pewnie ok 18-20, bo wybieram sie po 15.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie z tym nieruszaniem to chodzi o to chyba żeby tego cukru nie spalić wysiłkiem tylko poprostu żey zobaczyc jak sam organizm reaguje na taka dawkę czystej glukozy, tak przynajmniej mówiła mi laboratka co mnie kłuła, bo powiedziała ze mnie puszcza do domu ale mam zaraz się położyć i nawet z nikim nie gadać 🙂


a jak ja mam się wpisać na ta listę, czy komuś mam coś podać ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde właśnie 14 listopada mam rutynową wizytę u gin i pewnie dostanę skierowanie na tą glukozę:/ już się zaczynam bać, nie wyobrażam sobie siedzieć tam w szpitalu godzinę czy dwie... przecież ja się zrzygam;/

Ja myślałam, że ten skrot Nika to od Nikoli;D ale teraz jak patrzę, Weronika- Nika też pasuje 😁

Ggulek, haha ale wiesz co 😜 Bo jeszcze tak z miesiąc temu sobie myślałam - kurde, 6 miesiąc to już nie byle co, już nikt nie myśli, że nosisz fasolkę, że już można kupować i planować wiele rzeczy 😜 a teraz to sobie myślę, kurde;/ to dopiero 6 miesiąc:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry 🙂
No, mnie też się podoba imię Weronika, ale mam tyle w rodzinie (i to właśnie w wieku 6-8 lat),że dam se spokój hehe Wiktorii nie znam za to żadnej. Bartek ostatnio uczy się pisać (na razie na komputerze, bo zwykłe pisanie długopisem mu na razie nie wychodzi). Wczoraj pisał MAMA TATA BARTEK WIKUSIA 😁 I tak w kółko. Więc jak widać - imię się przyjęło i wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem. Mamusia już nawet zamówiła grunt i lakier, tatuś kupi papier ścierny i będziemy działać i się upajać tą przyjemnością odnawiania zabytkowej kołyseczki już niebawem 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde....ale zimno 😞Pod kolderka tak cieplo mialam.maly juz do przedzkola pojechal.
Zaraz meza wygonie ogien zrobic,bo musze sie kapac przed wizyta.Jakos sie doprowadzic do wygladu.Tylko jak tam sie doprowadzic jak brzuchol przeskadza 🙂Jakos dam rade 😉


Astra to dziadek sie ucieszy jak kolyska bedzie gotowa-jak dobrze pamietam to po nim jest.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dzień dobry 🙂
No, mnie też się podoba imię Weronika, ale mam tyle w rodzinie (i to właśnie w wieku 6-8 lat),że dam se spokój hehe Wiktorii nie znam za to żadnej. Bartek ostatnio uczy się pisać (na razie na komputerze, bo zwykłe pisanie długopisem mu na razie nie wychodzi). Wczoraj pisał MAMA TATA BARTEK WIKUSIA 😁 I tak w kółko. Więc jak widać - imię się przyjęło i wszyscy czekamy na nią z utęsknieniem. Mamusia już nawet zamówiła grunt i lakier, tatuś kupi papier ścierny i będziemy działać i się upajać tą przyjemnością odnawiania zabytkowej kołyseczki już niebawem 🙂


A ja żadnej Weroniki nawet nie znam. O żesz imię Bartek też mi się podoba :p Muszę dopisać do listy.

Przez wasze wczorajsze komentarze zachciało mi się robić pizzę. Oczywiście swoją, bo kupne mnie już zapachem odstraszają teraz. Mykam zaraz do sklepu po drożdże, salami i ser, bo resztę składników mam 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się w ogóle podobają twarde imiona,na przykład z "R" w środku. Może dlatego,że moje imię jest takie mdłe. Magdalena. Zawsze mi się z margaryną kojarzyło 😮 😁
Heh Izunia, mój mężu wstawał do pracy o 5:30, zajrzał do Bartucha, a ta cholera już wieże z klocków budował! I musialam wstać... 🙃 Na szczęście mój się ulitował i szybko rozpalił w piecu, chociaż w miarę ciepło było w domku.
Całe noce ostatnio nie spię - tez tak macie? Dzisiaj siedziałam 3 godziny od 1:00 do 4:00 i czytałam wypociny Pilipiuka o Jakubie Wędrowyczu i jego wampirach 😲 😁 Położyłam się, to o 5:00 mnie szczanie obudziło. Jestem jak zombie. Znowu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tam spie ...tylko,ze sie budze cholera jasna.Ale po co to sama nie wiem.Ale poleze i zasne.Czasami jak sie obudze,a maly kopie to trudna usnac.
Suzi lezy za moimi plecami i mnie grzeje,a ona taka mala to tylko kawaleczek mam cieply 😉

No to masz rannego ptaszka.Ale to dobrze,ze sie zabawi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta, jak nie książki porozkłada i "czyta", to się bawi klockami, albo autami.
Taka się czuję napompowana, jakby mi ktoś do płuc wtłoczył powietrze, które nie może się stamtąd wydostać. Kawę bym sobie walnęła, to może by mi się poprawiło, ale kawa ostatnio mi nie podchodzi. Jeżu, co na obiad, co na obiad...? Krupnik najchętniej bym zrobiła...
Wczoraj robiłam porządek w ogrodzie i oberwałam uschnięty chmiel, bo mi się zaplątał z winogronem i zaczął wchodzić na dom z tyłu. Jak oblatywał, to miałam pełno w domu, bo u mnie okno non stop uchylone, więc się go chciałam pozbyć. Tylko,ze nie wzięłam pod uwagę, jaki to dziadostwo o tej porze roku wydziela zapach... 😮błe.. jak se przypomnę, to od razu bym sobie zwymiotowała.
Umówiłam się z kumpelą u chińczyka po południu, dawno nie byłam na sajgonkach 😎
A w ogóle, to brzuch mi nieźle już wywaliło. Zaczyna się pod piersiami i taki nadęty jest. Z Bartkiem w ciąży się takiego do końca nie dorobiłam 🤔 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć wiewiórki
lady to jeszcze Szymon u nas jakby był chłopczyk to tak by miał na imię Szymek 🙂
a ja dogrywam sobie w łóżeczku, Maja też się bawi w swoim i słysze jak Michał wchodzi do domu i nagle alarm się włączył a Majka zamiast w płacz to słychać taki mocny nisko głos MAMO, usmialiśmy się do łez i jak wpadlismy do niej do pokoju to robiła iłu iłu iłu i uszy zatykała hhahahahaha
zimno dziś jak cholera i już słońca nie ma
ja na obiad jakąś warzywną zrobię, pewnie skońćzy się na krupniku ale tym razem z zacierką a może lane kluski zrobię i pierś wyjęłam to walnę z grilla, fryty może tylko brak pomysłu na sąłatkę- może pomidory 🙂

Astra wiem że Magdaleny to nie cierpią zdrabniania Madzia, znam kilka i nie nawidzą tego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, Sztunia, ja też nie lubię, ale cóż. Ja już mówiłam,jaka była akcja z moim imieniem. Miałam być Lena. W urzędzie poszedł zrobić porządek w moich papierach dziadek, bo coś tam załatwiał, tato był za granicą, a mama po moim urodzeniu walczyła z zapaleniem płuc, którego się nabawiła w pierwszy majowy upał... No i kretyn całą drogę rozkminiał, czy Lena to Helena, czy Magdalena, bo nie wiedział,że takie imię samodzielnie funkcjonuje. I wybrał tą Magdalenę. Dziękuję tylko losowi,że mnie Heleną nie nazwał, bo moja niechęć do niego przerodziłaby się w nienawiść 😁 Ale czego oczekiwać po człowieku, który urodził się do wiadra za stodołą... 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
spadam kobitki cos robic,bo pozniej do ginka jade.
Jeszcze o 13 musimy byc w przedszkolu,bo Niko mowi wierszyk na pasowaniu na przedszkolaka 😉
Ale maly mi sie wierci w brzuszku.....ide poprasuje to co jest i bedzi ez glowy.A nie pozniej dwie godziny stoje i walcze z praniem.
MIlego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
idę do siostry na kawe
mezyk zadzwonił że jutro startuje w rajdzie fajnie fajnie tylko znowu cały dzień bede sama z Majka, ok ja tam na chwilę pojadę ale przezcież jak będzie tak zimno to jej nie wezmę a poza tym ona się boi tych samochodów jak warczą i ostatnio płakała hmmmm dupa blada
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hejka 😁
ja wyczołgałam się z łożka i zjadłam śniadanie 😜 chociaż lody czekają na mnie w zamrażarce ale to po obiedzie 🤪
kurde ale mam dziś niechęć, najbardziej mi się ziemniakow nie chce strugać;/;/ potem kotlety ubijać.. na serio nie chce mi się dziś gotować choć schaby to takie szybkie i standardowe;p

Ggulek, ja przeczytałam albu tu na brzuszkowym kalendarzu ciąży albo na innym, że w 24 tyg zdarzają się porody przedwczesne.. i że teraz jest ileś tam % szans , że dzidzia przeżyje pod tysiącami kabelkow i w inkubatorze 😞 ale mi ciarki przeszły jak to przeczytałam;/;/ no ale w 7 miesiącu to wiadomo, że teraz to już jak dzidzia zdrowa i się w tedy urodzi i personel dobrze będzie się nią zajmował to przeżyje na pewno 🙂
Spadam sprzątać:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...