Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
izunia ale baniakos
my już kończymy wiercenie dziur w MAjki pokoju, zaczyna to pomału wyglądać, nawet miski wrzucicłam do pralki i cześć już się pierze, wiec moze w niedziele bedzie pierwsza noc 🙂

a mnie Pola strasznie tyłek wypina i normalnie czasami zamieram w bezruchu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A Izunia , ten wozek co pokazałaś to ta spacerowka rzeczywiście szalu ni ma...

Lady, wiem widziałam ten kolor ale jakoś mi się średnio podoba. Ja będę miała wszystko identyko,tylko że ten co pokazywałam 😁 a te z baby merc wśrod tych wozkow ' produkt polski' wydają się nawet stabilne jak na cenę taką 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Izunia, ale duży brzusio :-) pikny 🙂
Zdecydowaliśmy się na to mieszkanko 🙂 dwa pokoje, ogromny salon z aneksem kuchennym i sypialnia no i duża łazienka 🙂 ale się cieszę 🙂 na 1 piętrze z balkonem, wszędzie blisko 🙂 nareszcie skończy się wspinaczka na 5-te piętro 🙂 jupijajej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mulant napisał(a):
ja jestem ale się nie wypowiadam bo mi się nie chce ale jestem na bierząco a w nocy nie mogę spać od 2 do 5 liczę jeba,.. barany;/
dziś była kolęda ksiąc siedział od 14 do 18 ;/
a mi tak się siedzieć nie chciało :P[/quote


Masz Mulant tak jak ja.Czytam na bierzaco,ale jakos weny do wypowiedzi brak.Tyyy co Was łączy ksiedzem?Nasz byl jakies 10min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
Izunia, ale duży brzusio :-) pikny 🙂
Zdecydowaliśmy się na to mieszkanko 🙂 dwa pokoje, ogromny salon z aneksem kuchennym i sypialnia no i duża łazienka 🙂 ale się cieszę 🙂 na 1 piętrze z balkonem, wszędzie blisko 🙂 nareszcie skończy się wspinaczka na 5-te piętro 🙂 jupijajej 🙂


To super 🙂Kiedy sie wprowadzacie?Bedzie Wam lepiej z malym bobasem na 1 pietrze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Izunia, ale duży brzusio :-) pikny 🙂
Zdecydowaliśmy się na to mieszkanko 🙂 dwa pokoje, ogromny salon z aneksem kuchennym i sypialnia no i duża łazienka 🙂 ale się cieszę 🙂 na 1 piętrze z balkonem, wszędzie blisko 🙂 nareszcie skończy się wspinaczka na 5-te piętro 🙂 jupijajej 🙂


To super 🙂Kiedy sie wprowadzacie?Bedzie Wam lepiej z malym bobasem na 1 pietrze 🙂


Izunia przeprowadzamy się 1 lutego 🙂 🙂 🙂 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
izunia polecam deskę z kontaktem i ja że nie cierpie odkadać żelazka to mam taka specjalna deche wzomcnioną pop rawej stronie co by żelazko mogło chwile polezeć 🙂

Majka wklejona na kwietniówkach, wiec jak chcecie zobaczyć to wpadajcie 🙂


wlasnie taka teraz kupie,bo teraz mam bez i jest kicha.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kasia_sztuk napisał(a):
izunia1986op napisał(a):
kasia_sztuk napisał(a):
Izunia, ale duży brzusio :-) pikny 🙂
Zdecydowaliśmy się na to mieszkanko 🙂 dwa pokoje, ogromny salon z aneksem kuchennym i sypialnia no i duża łazienka 🙂 ale się cieszę 🙂 na 1 piętrze z balkonem, wszędzie blisko 🙂 nareszcie skończy się wspinaczka na 5-te piętro 🙂 jupijajej 🙂


To super 🙂Kiedy sie wprowadzacie?Bedzie Wam lepiej z malym bobasem na 1 pietrze 🙂


Izunia przeprowadzamy się 1 lutego 🙂 🙂 🙂 🙂 już nie mogę się doczekać 🙂




jejku to juz lada moment 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):
Ja już mojemu M zapowiedziałam, że on prasuje moje i jego rzeczy 😁 nie wiem czemu, ale Bog obdarzył mnie zdolnościami sprzątaczkowymi, ale takimi ciuchowo-prasowanymi nie:/

idę spać 🙂 dobranoc 😁


Ja też nie umiem prasować 😉 U mnie w domu zawsze prasował tata i jakoś tak mi się wbiło do głowy, że to męska robota. Tak samo mycie okien 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Też bym chętnie chałupę zmieniła przed porodem, ale nie da rady. No i mam sentyment do swojego mieszkanka 🙂 Najbardziej mi się marzy żeby się zamienić z kimś w tym samym bloku, ale pewnie aż takiego szczęścia mieć nie będziemy. Bo u nas w bloku są trzy wersje mieszkań jedno, dwu i trzypokojowe. A to miejsce na osiedlu uwielbiam. Nie mam żadnej ulicy pod oknami, do przystanku autobusów blisko, blisko do miasteczka jak to nazywamy na osiedlu, gdzie jest pełno fajnych sklepów w tym ze zdrową żywnością, biblioteka 2 bloki dalej, Biedronka nieopodal 😉, do pracy 15 minut z buta. Niby będziemy szukać na tym samym osiedlu, ale chciałabym dokładnie w tej lokalizacji, bo osiedle jest ogromne i wciąż się rozrasta. A tam gdzie budują nowe bloki to jest blisko co najwyżej do lasku 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A tak w ogóle to skończyło się smyranko nad wzgórkiem łonowym i teraz najwięcej dostaję z lewej strony i to dość wysoko. Co ten dzidziuś tam kombinuje 😉 W ogóle obszar odczuwania się zwiększył i potrafię jednocześnie coś z lewej i prawej strony poczuć, a brzuch tak faluje 🙂

Spadam poczytać i spać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...