Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No w sumie masz rację. 😉 Moglo być gorzej. Ja to już od kwietnia jestem od tego forum jakby uzalezniona. Oczywiście czy chcialam czy nie to była mała przerwa od brzuszka ale do dobrego zawsze wracam.
Tak czekając jakoś naszla mnie ochota na upieczenie czegoś pysznego. Mam dwa pomysly: chleb lub szarlotka... ale chyba wyjdzie to drugie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurde jakby nie brzzuszek to ja bym się mega zanudzila. Bo czasami to jak nie mam co robić to jakies 15 minut czytania forum... obojetnie który wątek i ktory termin ale jakos tak mi sie lepiej robi 🙂 Chociaż nie powiem bo ostatnio się cos psuje tutaj... np na czacie to juz nie ma tych co były a lubilam z nimi pogadać...;/
No ale tak juz jest.
Szarlotka bedzie w nocy pieczona jak starczy sił 🙂 I jak mi pozwola na to bo znając życie bedzie "możesz to zrobic jutro".... i tak cała szóstka współlokatorów- głodomorów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Obdarzona nie upiekłam bo jak mój wrócił i reszta ludzi to powiedzieli ze mnie pojeee... hehe 🙂 No i nic z tego nie wyszlo, ale dzisiaj taki pyszny chlebek razowy zaczęłam robic... za tydzień już pewnie bedzie mozna go upiec. 🙂) Bedzie moj od poczatku do konca!!!
witam nowa kolezanke 🙂
A i wam powiem ze ten tydzien mam wolnego i jakos taaak mi dobrze w domuv że chyba juz sie nie moge doczekac zwolnienia 🙂 Zajęć jednak nie brakuje i to wcale nie musze komputera wlaczac.
A co do mieszczenia sie w spodnie to ja w rurkach sie juz nie dopinam i od tygodnia tylko i wylacznie nosze leginsy. Jutro jade na shoping i musze sobie jakieś ciążowe kupic jeansy i jakąś sukienkę bo w tych obcisłych juz nie wypada raczej, a ciazowa to mam tylko jedną (na zdjeciu- ta granatowa) no i ona mi raczej nie wystarczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mulant, przecież nie ma nic lepszego niż zakalec 😁 zawsze słyszę od mamy, że mam nie żreć zakalca bo mnie brzuch rozboli a jakoś nigdy nie bolał:P
Love, to Ty piekarz jesteś 😁 jesteś samo wystarczalna 😁 powiem Ci , że ja ostatnio chodziłam po sklepach i są na serio ładne rzeczy ciążowe w Pl. ale bluzki , płaszczyki i sukienki. Ale jeansy to tragedia. Np ja nie widziałam w sklepie rurek ciążowych albo chociaz ładnych spodni;/ we Włoszech pewnie są ale tuu.. nie ma bata. ja moje kupiłam z pasem ciążowym i są brzydkieee ale wygodne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
w facture club sa super spodnie w PL. Tutaj tez szalu nie ma, a jak juz cos mega fajnego to hm.... ostatnio np widzialam świetne spodnie ciazowe z jeansu ale 150 euro a ja tyle na spodnie nie przeznacze bo mi szkoda pieniedzy, a jak juz cos tanszego to lipa... wiec stwierdzilam ze jedne spodnie kupie i reszta to sukienki bo tansze i wygodnijsze dla mnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak, wezmę od 2 semestru, bo inaczej nie podołam 😜 Fakt 4, jaaaa, ale to leci... 😁 Mulant wstydź się zaniedbujesz nas! (żarcik) 😜 Z malowanie to zawsze urwanie głowy, ja za to przeprowadzam się końcem września bo na mieszkaniu studenckim już nie pasuje 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...