Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
love napisał(a):
No obdarzona ale my tutaj tez mamy zime hehe 🙂)
u nas juz coraz chłodniej. dzisiaj np deszcz deszcz deszczi burza....
No i tez jakies cieplejsze rzeczy musze miec, ale kuzynka ma mi z PL wysłać leginsy takie na zime i rajstopy tez takie grubsze. W srodku maja polarek wiec beda grzaly w tylek hehe 🙂 Tutaj to wole sobie te pieniadze zostawic na pozniej a nie na jakies ciuchy wydawac. No i co jeszcze.... płaszczyk tez musze jkais kupić albo kurtkę, a swetry to nie chyba bo tez od kuzynki dostane ciążowe. Się ciesze ze ją mam bo przynajmniej kupowac nie musze,. Wy tez jak macie jakies kolezanki lub rodzine co nie dawno rodzily to popytajcie. Niech wam pozycza bo one teraz nie beda nosily a wam sie moze przydac i lepiej pozyczyc od nich albo odkupic po nizszej cenie. No albo tez (moze niektore to przeraza) w lumpkach fajne ciuchy mozna znaleźć. Powaznie. Czasami się cos wygrzebie takiego że w sklepie zadnym nie znajdziesz nic lepszego. 🙂


hejo, nio u mnie w pracy to jest tak z ubrankami dzieciecymi ze od dziecka do dziecka, które tam sie kolejne rodzi, ale z ubraniami ciazowymi to tak sobie, bo jest sporo tez takich dziewczyn juz ok 40-stki wiec nawet tak za bardzo ciazowych spodni czy cos nie maja, a jak młode sa to pzrekrój wzrostowy prawie od 1,0m do 2,0 m hehe wiec jedna po druhiej nic nosic raczej nie da rdy. a;e ja na szczescie mam 3 pasy spodni ciazowych z popzredniej ciazy, jedne se kupiłam za 100zł takie lekki materiał, a dwa mi uszył mój ś.p. dziadek, który był krawcem. bluzki tez mam kilka takich luzniejszych nawet po ciazy zeby brzuszka mojego nie było widac. a i wy tu tak dyskutujecie co włozycie po porodzie to ze szpitala na 100% bedziecie wychodzic w ciazowych, i pierwsze 6tyg co bedzie połóg zapewne tez. a zreszta wdomu to mój ulubiony strój po porodzie to koszula nocna do karmienia, potem sie na dresy pzrerzuciłam. potem jak juz sie zrobiło cielej to naspacerki tzreba było garderobe ale i tak najbardziej lubiłam dresy, najwygodniej, jeszcze tu kłuło czy tu, a przeciez spacer, to bynajmniej u nas, nie rewia mody. a u was mamuśki paradują w mini ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewci@- no to wy nie macie problemu z ubrankami dla dzieci, a ja nie mam z ciążowymi. Ale na szczęście wczoraj podsunięto mi pomysł aby poszperać w lumpeksie za ubrankami dla dzieci, ale to za miesiąc albo i więcej. Bo ja nie mam za bardzo od kogo pożyczyć/odkupić/dostać większej partii ubranek, bo znajome, kuzynki albo inne to albo oddały albo zaś są w ciąży;/
A z ciuchami ciążowymi nie mam problemu, ponieważ przed ciążą miałam dużo luźnych tunik, legginsow, koszul 😁 a po porodzie nie zamierzam się stroić i też w dresach chodzić, ale moja przyjaciołka bardzo się stroi, ona jak wyszła ze szpitala po porodzie to za 3 dni poszła do fryzjera, w mini..ona ma taki styl,że jak tylko urodziła to spowrotem szybko ciasne seksowne ciuszki. Ale dobrze, bo to,że ma się już dziecko i faceta to nie znaczy, że już nie powinno się dbać o wygląd.. ja nigdy nie chodziłam w mini, ale np. lubię obcisłe , dopasowane spodnie, luźną bluzkę ale ładną lubię założyć i ładnie włosy zrobić 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też nie mam od kogo wziaść ubranek dla dziecka, ale jest jeszcze na to czas 😉 Jeśli chodzi o mini to widziałam raz kobietę w zaawansowanej ciąży w mini i szpilkach na platformach jakieś 12 cm albo więcej i hmmm trochę to śmiesznie wyglądało... Marta ja na wadze spadłam 2 kg i stoi mi bo jem regularnie, ale w obwodzie brzucha przyrasta 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...