Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
No mulant to jak rozdałaś to nie wiem co założysz na siebie jak urodzisz;D na bank jest sklep taki. Ja u siebie w małym miasteczku kupiłam .
Love- Ty mieszkasz teraz we Wł. to możesz takie lekkie rzeczy a ja musze te spodnie ciążowe z pasem nosić 😞 bo u nas już jesień od wczoraj na całego 😜 zimno 😁 mam już też 2 koszule ciążowe, legginsy 3 pary, ze 2 bluzki z długim rękawem i 1 sweterek ciążowy:P fajnie, ale czuję się dziwnie w tych rzeczach:/
Ggulek, no zleciało szybko:P witaj w II trymestrze;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No obdarzona ale my tutaj tez mamy zime hehe 🙂)
u nas juz coraz chłodniej. dzisiaj np deszcz deszcz deszczi burza....
No i tez jakies cieplejsze rzeczy musze miec, ale kuzynka ma mi z PL wysłać leginsy takie na zime i rajstopy tez takie grubsze. W srodku maja polarek wiec beda grzaly w tylek hehe 🙂 Tutaj to wole sobie te pieniadze zostawic na pozniej a nie na jakies ciuchy wydawac. No i co jeszcze.... płaszczyk tez musze jkais kupić albo kurtkę, a swetry to nie chyba bo tez od kuzynki dostane ciążowe. Się ciesze ze ją mam bo przynajmniej kupowac nie musze,. Wy tez jak macie jakies kolezanki lub rodzine co nie dawno rodzily to popytajcie. Niech wam pozycza bo one teraz nie beda nosily a wam sie moze przydac i lepiej pozyczyc od nich albo odkupic po nizszej cenie. No albo tez (moze niektore to przeraza) w lumpkach fajne ciuchy mozna znaleźć. Powaznie. Czasami się cos wygrzebie takiego że w sklepie zadnym nie znajdziesz nic lepszego. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki jeli macie ochote zobaczyc moje fotki ze slubu to zapraszam na nk bo wklejac mi sie nie chce http://nk.pl/#profile/8390440/gallery#!album=2

Mi już leci 15ty tydzien za tydzien poznam plec mojego maluszka, brzuszek mam juz duzy, moze znow zrbie fotke i wkleje jak znajde czas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Martaa2007 - u mnie też jeszcze brzuszka nie widać, ale obcisłych bluzek już nie noszę - i tak zawsze wolałam jakieś luźne tuniki, dużo ich mam, więc w zasadzie garderoby nie zmieniłam 🙂 Waga również stoi w miejscu.
Wy tu wszystkie o ciastach, a ja w ogóle nie mam ochoty na słodkie... Ja ostatnio wcinam mięcho!!! Jak nigdy w życiu, bo zazwyczaj bez problemu potrafiłam się bez niego obejść.
Love - też na szczęście mam parę koleżanek z maluchami, które ciążowe ciuchy już mi sprezentowały, a dla maleństwa dostanę, jak tylko poznam płeć 🙂 A co do lumpów, to słyszałam, że nawet lepiej dla maleństwa tam rzeczy kupować, bo już cała chemia jest z nich sprana, widać czy się nie skurczą albo nie wyblakną po praniu. A poza tym nie ma co wydawać majątku na ubranka, z których małe wyrośnie za dwa miesiące.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przyznam ze u mnie tez. Lubie takie napady. I to nawet nie dlatego ze brak kasy ale po prostu mozna tam znaleźć niepowtarzalne, oryginalne ciuszki. A to lubię! Teraz to pewnie jeszcze czesciej tam bede 🙂Bo po co mam wydawać na jakies ciązowe ciuchy po 50 euro za bluzke jak moze sobie zwykla wieksza koszulke za np 10 euro kupic. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nefretetete666 napisał(a):
Hej dziewczynki jeli macie ochote zobaczyc moje fotki ze slubu to zapraszam na nk bo wklejac mi sie nie chce http://nk.pl/#profile/8390440/gallery#!album=2

Mi już leci 15ty tydzien za tydzien poznam plec mojego maluszka, brzuszek mam juz duzy, moze znow zrbie fotke i wkleje jak znajde czas 🙂

to ja ci wysyłam zaproszenie na n-k 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...