Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kluski lane na rosole kiedy ja ostatnio jadłam...............normalnie zapomniałam ten smak.

Jejku macie tez tak,ze smaki i dolegliwosci Ja ciagle jem owoce,pomarancze i na dodatk zgage mam po czekoladzie 🥴A byl juz spokoj.

Zjemy obiadek,torbe do szpitala naszykuje i bede lezec nogami do gory 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Do mnie tata jakoś od przyszłego tygodnia już zacznie przyjeżdżać skoro ten mój gin tak przepowiada przyszłość. Mam szpital w drugim końcu miasta więc się cykam sama siedzieć :/ Tatuś na emeryturce to będziemy sobie razem urzędować 😉
Dziś między 14 a 15 ma przyjechać kurier z wózkiem 🤪

Zapomniałam wyjąć klopsy od teściowej z zamrażalnika i teraz sobie poczekam na obiad 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Do mnie tata jakoś od przyszłego tygodnia już zacznie przyjeżdżać skoro ten mój gin tak przepowiada przyszłość. Mam szpital w drugim końcu miasta więc się cykam sama siedzieć :/ Tatuś na emeryturce to będziemy sobie razem urzędować 😉
Dziś między 14 a 15 ma przyjechać kurier z wózkiem 🤪

Zapomniałam wyjąć klopsy od teściowej z zamrażalnika i teraz sobie poczekam na obiad 😞



uuu to beda foty wózia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeezzuuu ja mam 18 kg na plusie 😞 przecież to idzie się załamać :/ ważę o kilogram mniej od mojego chudzielca kochanego 🙂 ciekawe ile mała waży 🤨
Nefre ile przytyłaś? Bo Ty chyba jakos mało, tak mi się kojarzy.
Idę pieczarkową upierdzielić jakąś bo nie mam innej koncepcji na obiad.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja byłam u gina, a potem odwiedziłam ludki w pracy.
No więc u mnie szyjka się już skraca, pewnie dlatego mnie boli ten brzuch codziennie. Moja wyrocznia przepowiada, że do kwietnia nie doniosę. Obstawił 20 marca. Hmm zobaczymy jak to będzie.
W poczekalni były same ciężarówy i nie mogły uwierzyć, że ja już w 9 miesiącu z takim małym brzuchem 😉 Jedna właśnie taka bidna popuchnięta strasznie też przy finishu i 2 w pierwszym trymestrze.
Kurde zrobił mi cytologię i bolało. Teraz mam pewnie naruszone i trochę różowawa jest wydzielina :/ I znów mnie boli jak na okres.

Wow Lady to Tobie też już niedużo czasu zostało do rozwiązania 😉 A mówił Ci ile niuńka waży?
Heh no ja też mam mały brzuszek. Ostatnio spotkałam znajomą która ma termin na koniec marca no i oczywiście brzuch miała bez porównania większy, to nie mogła uwierzyć że ja już w 8 m-cu i dopytywała czy aby napewno wszystko w porządku z dzidzią 🤨 Eh dziwnie się poczułam 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja byłam u gina, a potem odwiedziłam ludki w pracy.
No więc u mnie szyjka się już skraca, pewnie dlatego mnie boli ten brzuch codziennie. Moja wyrocznia przepowiada, że do kwietnia nie doniosę. Obstawił 20 marca. Hmm zobaczymy jak to będzie.
W poczekalni były same ciężarówy i nie mogły uwierzyć, że ja już w 9 miesiącu z takim małym brzuchem 😉 Jedna właśnie taka bidna popuchnięta strasznie też przy finishu i 2 w pierwszym trymestrze.
Kurde zrobił mi cytologię i bolało. Teraz mam pewnie naruszone i trochę różowawa jest wydzielina :/ I znów mnie boli jak na okres.

Wow Lady to Tobie też już niedużo czasu zostało do rozwiązania 😉 A mówił Ci ile niuńka waży?
Heh no ja też mam mały brzuszek. Ostatnio spotkałam znajomą która ma termin na koniec marca no i oczywiście brzuch miała bez porównania większy, to nie mogła uwierzyć że ja już w 8 m-cu i dopytywała czy aby napewno wszystko w porządku z dzidzią 🤨 Eh dziwnie się poczułam 🥴


U mnie też zawsze tak reagują ludzie, że to pewnie coś nie tak, ale wielkość brzucha wcale nie musi być adekwatna do masy dziecka. Każdy różnie nabiera masy w ciąży, tak samo różnie jedna i ta sama osoba może przechodzić pierwszą i drugą ciążę (raz przytyć mało, raz dużo). Także nie ma co głupiego gadania słuchać. Przecież nie ma się na to wpływu. Wpierdzielam jak opętana słodycze i nabiał więc teoretycznie powinnam dużo utyć. A że tak się nie dzieje to niby co ja miałabym zrobić? Smalec i boczek żreć? 😜 Jak mi tak komentują, że to pewnie coś nie tak tylko oznajmiam z uśmiechem, że dziecko waży i rozwija się prawidłowo.
Mój gin dzisiaj wertując moje wyniki, które musiałam wziąć do pokserowania oznajmił, że mam zdrowie jak koń 😉

Wózek przyszedł 😁 Ale Izunia dzisiaj zdjęć nie porobię, bo go sama nie złożę. Dobrze, że Łukasz wpadł w czasie pracy i chociaż wypakował przy kurierze by sprawdzić czy wszystko ok. Mogę tylko na razie powiedzieć, że kolorek jest ładniejszy jak na zdjęciach 🙂 Ten różyk w taką fuksję wpada 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wstałam 😁

Nefre, myślę, że urodzisz bez wywołania 😁

Lady, ooo to super wieści od lekarza 😁 ale złoż jutro wozek i dawaj fotencję 😁

Kika, no własnie, nie martw się bo brzuch nie zależy od wielkości dzidka 🙂

Sztunia, to dziś chyba świecisz złotym kłosem na głowie 😁? bo tak sobie wyobrażam nowy kolor Twoj 🙂

Astra, wstawaj śpiochu jeden 😁 kiedy idziesz do ginki? kiedy odstawiasz fenoterol?

ja zaraz mam obiad ale jestem średnio głodna 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mój lekarz też za każdym razem mi powtarza, że wielkość brzucha nie ma znaczenia, najważniejsze że dzidzia rozwija się prawidłowo 🙂
Obdarzona a Ty co apetyt straciłaś? Może to jakiś sygnał? 😜
Lady czekamy na fotki wózka jak już będzie złożony 🙂 A jeszcze raz zapytam, jak byłaś dziś na wizycie to lekarz ważył Ci malutką? 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
Mój lekarz też za każdym razem mi powtarza, że wielkość brzucha nie ma znaczenia, najważniejsze że dzidzia rozwija się prawidłowo 🙂
Obdarzona a Ty co apetyt straciłaś? Może to jakiś sygnał? 😜
Lady czekamy na fotki wózka jak już będzie złożony 🙂 A jeszcze raz zapytam, jak byłaś dziś na wizycie to lekarz ważył Ci malutką? 😉


No nie, bo ja nie mam USG u swojego lekarza i chodzę na nie prywatnie. Ale lekarz mi nigdy nie powiedział że mam brzuch za mały czy że za mało nabrałam wagi. On sobie tylko zawsze żartuje, że u mnie jest ciąża dobrze zrobiona to wszystko jest ok 😉 Heheh ten co "zrobił" się cieszy, ale wypraszam sobie, ja też brałam w tym udział 😉 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, chwaliłam się kiedyś 🙂 wybrałam kolor tak, o..nie wiem czemu wybrałam taki kolor jak w moim typie był inny wzor, ale ja mam błękitno granatowy 😁

Kika, hehe nie no nie mam apetytu przez słodkie ktore jem z nudow 😁 to dobrze, że lekarz Cię uspokaja bo to ważne 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):

No nie, bo ja nie mam USG u swojego lekarza i chodzę na nie prywatnie. Ale lekarz mi nigdy nie powiedział że mam brzuch za mały czy że za mało nabrałam wagi. On sobie tylko zawsze żartuje, że u mnie jest ciąża dobrze zrobiona to wszystko jest ok 😉 Heheh ten co "zrobił" się cieszy, ale wypraszam sobie, ja też brałam w tym udział 😉 🙃


Aha 🙂 Nie no zapytałam, bo mniej więcej jesteśmy na tym samym etapie i ciekawa jestem ile moja waży 😉 Ale w poniedziałek się dowiem 🙂
hehe "ciąża dobrze zrobiona" 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
obdarzona napisał(a):

Kika, hehe nie no nie mam apetytu przez słodkie ktore jem z nudow 😁 to dobrze, że lekarz Cię uspokaja bo to ważne 😁


No ja też pochłaniam tyle słodkiego, że szok 😮 A potem mi niedobrze, tak jak teraz 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):

No nie, bo ja nie mam USG u swojego lekarza i chodzę na nie prywatnie. Ale lekarz mi nigdy nie powiedział że mam brzuch za mały czy że za mało nabrałam wagi. On sobie tylko zawsze żartuje, że u mnie jest ciąża dobrze zrobiona to wszystko jest ok 😉 Heheh ten co "zrobił" się cieszy, ale wypraszam sobie, ja też brałam w tym udział 😉 🙃


Aha 🙂 Nie no zapytałam, bo mniej więcej jesteśmy na tym samym etapie i ciekawa jestem ile moja waży 😉 Ale w poniedziałek się dowiem 🙂
hehe "ciąża dobrze zrobiona" 😁


Trochę szowinistyczny tekst, ale i tak go lubię 😉

obdarzona to ja chyba przegapiłam. W wątku osobnym przynajmniej nie ma tego zdjęcia. Ale też wzięłaś Baby Merca nie? Zdziwiło mnie, że te koła są takie wielkie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...