Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
Zobaczysz Astra ty to zostaniesz ze mną i z kiką w końcu 😉 Chociaż kika już ma akcje lepsze ode mnie więc też może się pospieszyć 🙂


heh ja to bym chciała jeszcze poczekać 😉 w poniedziałek mam gina zobaczymy co powie 🙂
no i ciekawi mnie czy niuńka się obróciła, ale wydaje mi się że nie bo cały czas czuję ją tak samo 🤔
no ale zobaczymy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hejo, nio Zuzia poszła sie usypiac, a ja dalej nasłuchuje. ale nic sie chyba nie dzieje, oprócz tego ze mała sie rusza, brzuch boli niby tak jak wczoraj i 2 dni temu, ale juz jakby troche mniej. tez bym sie chciała załapac na barana, ale chyba to nierealne. moj gin chyba wierzy ze nie musi byc tak samo jak z zuzia ze bedzie wczesniej i ze doczekam do terminu i spokojnie sie umóimy na konkretny dzien na te cc, z 2-3 dni pzred terminem. wtedy mogłabym np wybierac 21 marca i juz by był baran. ale jak ten czop jzu odszedł to chyba powoli tzreba wygladac. bo to chyba nic innego nie było. zrobiłam nawet zdjecie telefonem, ale mzoe nie bede wam podsyłac, bo ciekawie nie wygladało. tak mówie ze podbarwione krwia, ale to raczej było brunatne, a nie krwiste. jaka wydzielina cos jak na koniec okresu. ciemna brudna. ale jak juz to usunełam to nawet sluzu nie mam za bardzo i wkłądka nastepne czysta wiec to zadne plamienie nie jest. nio to czekam. byle do marca, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a Sztunia, ty cos pisałas ze sie wybierasz do galerii po bobasa dla Mai. i ze masz upatrzonego. podeslij linka albo pochwal sie co kupiłas, bo my dla naszej tez mielismy kupic zeby sie do Igi za bardzo nei pchała a przy okazji to byłby takie prezentod siostry jak wrócimy ze szpitala. tylko jak u mnie sie mzoe w kazdej chwili potoczyc to ja nie wiem czy zdaze kupic, ale to najwyzej mezus bedzie biegał. bo rozumiem ze to jakis taki zeby było karmienie, zakłądanie pieluszki, smoczek i takie tam bajery jak dla małego dzidziusia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
hejo, nio Zuzia poszła sie usypiac, a ja dalej nasłuchuje. ale nic sie chyba nie dzieje, oprócz tego ze mała sie rusza, brzuch boli niby tak jak wczoraj i 2 dni temu, ale juz jakby troche mniej. tez bym sie chciała załapac na barana, ale chyba to nierealne. moj gin chyba wierzy ze nie musi byc tak samo jak z zuzia ze bedzie wczesniej i ze doczekam do terminu i spokojnie sie umóimy na konkretny dzien na te cc, z 2-3 dni pzred terminem. wtedy mogłabym np wybierac 21 marca i juz by był baran. ale jak ten czop jzu odszedł to chyba powoli tzreba wygladac. bo to chyba nic innego nie było. zrobiłam nawet zdjecie telefonem, ale mzoe nie bede wam podsyłac, bo ciekawie nie wygladało. tak mówie ze podbarwione krwia, ale to raczej było brunatne, a nie krwiste. jaka wydzielina cos jak na koniec okresu. ciemna brudna. ale jak juz to usunełam to nawet sluzu nie mam za bardzo i wkłądka nastepne czysta wiec to zadne plamienie nie jest. nio to czekam. byle do marca, hehe

Czyli byle do jutra 😁 A tak w ogóle to mogłaby któraś urodzić jutro, dalej brzuchatki nie obijać się 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
ewci@ napisał(a):
hejo, nio Zuzia poszła sie usypiac, a ja dalej nasłuchuje. ale nic sie chyba nie dzieje, oprócz tego ze mała sie rusza, brzuch boli niby tak jak wczoraj i 2 dni temu, ale juz jakby troche mniej. tez bym sie chciała załapac na barana, ale chyba to nierealne. moj gin chyba wierzy ze nie musi byc tak samo jak z zuzia ze bedzie wczesniej i ze doczekam do terminu i spokojnie sie umóimy na konkretny dzien na te cc, z 2-3 dni pzred terminem. wtedy mogłabym np wybierac 21 marca i juz by był baran. ale jak ten czop jzu odszedł to chyba powoli tzreba wygladac. bo to chyba nic innego nie było. zrobiłam nawet zdjecie telefonem, ale mzoe nie bede wam podsyłac, bo ciekawie nie wygladało. tak mówie ze podbarwione krwia, ale to raczej było brunatne, a nie krwiste. jaka wydzielina cos jak na koniec okresu. ciemna brudna. ale jak juz to usunełam to nawet sluzu nie mam za bardzo i wkłądka nastepne czysta wiec to zadne plamienie nie jest. nio to czekam. byle do marca, hehe

Czyli byle do jutra 😁 A tak w ogóle to mogłaby któraś urodzić jutro, dalej brzuchatki nie obijać się 😜


hehe wy z obdarzona teraz chyba w kolejce jestescie. a ona jakos od tego gina nie wraca.
ja to sie ludze ze nawet jak sei cos zacznie dziac to uda mi sie wytrzymac do północy, tylko ze jak u mnie cc a cos sie bedzie działo to szybko pokroja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
no właśnie miejmy nadzieję nie trafić na taki gorący okres 🤔 nie wyobrażam sobie leżeć na korytarzu 🤢
Lady ale Ty chyba będziesz rodzić w prywatnym szpitalu dobrze kojarzę?


Tak ale w ramach nfz i płacę tylko za swoją położną. Istnieje ryzyko, że się nie dostanę jak będzie przepełniony.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kika82 napisał(a):
ggulekk napisał(a):
Ale jestem wkurzona... wózka dalej nie ma, a status transakcji zmienił mi się na 'anulowana', nie wiem co jest grane ;( A telefonu nikt nie odbiera ... 😠


O żesz kurde 🤔 A gdzie zamawiałaś?


Na allegro, ale użytkownik miał same pozytywne komentarze i w ogóle kontakt był spoko...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
haha ewcia tobie odszedł czop, a mnie chyba chce bo mam troche galaretki co jakiś czas na wkładcee i też brudnawa 🙂
ale jaja

mnie w pierwszej ciazy brzuch wogóle nie opadł dopiero podczas porodu 🙂 wiec to tez nie jest oznaka porodu 🙂

pranie wstawione i nowe kcyki tez juz się piorą 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...