Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
fikumiku walcz z cycem, ja pomimo normalnego porodu tezmiałam problemy na początku bo Maja ne chciała zassać 🙂
ale ty juz masz to za soba i to jest najważniejsze
ja czasem sok z pomaranczy zrobie Majka mi wyciska hahaha, ale zaraz mnie pot ym meczy zgaga
cholera za to nie pamietam kiedy jogurt zjadłam, kupuje a potem wyrzucam pzreterminowane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Astrunia może i u Ciebie nastąpi blokada żołądka 🙂 ooo sok z grejfruta, dobra myśl 🙂 trzeba nabyć taki owoc 🙂 🙂
Fiku, chyba każda z nas chciałaby mieć już dzidziorka przy sobie 🙂 ja już skreślam dni w kalendarzu 🙂 a jutro oficjalnie marzec się zaczyna 🙂 pamiętam jak w grudniu i w styczniu wszystkie mówiły, że jeszcze tak daleko do marca, a tu pach i już jest 🙂 zleciało to nawet nie wiem kiedy 🙂 ale już bliżej niż dalej 🙂 muszę jeszcze fotelik od znajomej wziąć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia mi się też tak często zdarza, że kupuję cały koszyk jogurtów, obiecuje sobie, że teraz na pewno będę jeść po czym lądują w śmietniku bo ich termin się skończył 🙂 ale teraz mam znowu całą górną półkę zapełnioną jogurtami i chyba zacznę dziś je jeść 🙂
Obdarzona pewnie nogi rozwiera u gina 🙂 ciekawe co Jej powie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie co do fotelika
wkurwiłam się wczoraj 😠
Wyprałam go, wysuszyłam, zmontowałam i kapa gdzie jest daszek. Znalazłam...ale nie da się go przypiąć, bo rdza jakimś cudem wlazła na zatrzaski 😮 fotelik jak nóweczka, a zatrzaski uj strzelił 😠 potraktuję colą, a jak nie to cifem i mam nadzieję,że się naprawi 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Obdarzona pewnie nogi rozwiera u gina ciekawe co Jej powie

"Pani Agato, toż to Filip na mnie z piczy spogląda, rękę mu tylko podam i będzie na świecie" 😁


🤪 🤪 🤪 🤪

A ja piję kawę z bitą śmietaną i dożeram jeszcze łychą z michy 😁 Zachcianka spełniona. Pewnie obiadu już nie wcisnę 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dawaj colę!

Ej polałam to zardzewiałe colą i rzeczywiście,ze schodzi 😮 ło matko. ALe jeszcze mam zapas, wysyłam Ci Kasiu butlę gołębiem 😉

Lady, ja jem nieustannie odkąd wstałam, a marzy mi się taki big schaboszczak z frytkami i surówką, więc chyba dzisiaj obiad będzie w knajpie późnym popołudniem jak mężol wróci 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja wiem tyle co się dokształciłam z Wikipedii
http://pl.wikipedia.org/wiki/Paciorkowce

No i z tego co wiem to zwykle ludzie maja paciorkowca w gardle i on się robi od częstych angin, choć też jest możliwe zarażenie od kogoś kto ma. Moja kumpela mota się z tym gównem od lat i raz wylądowała w szpitalu z podejrzeniem gorączki reumatycznej. Do końca lekarze nie wiedzieli co jej było, ale mówili, że ten paciorkowiec to spowodował. Tylko że ona ma tego w gardle.
A to że w ogóle może paciorkowiec występować w pochwie czy odbycie to się dowiedziałam dopiero będąc w ciąży.

Tyle znalazłam o paciorkowcu w ciąży:
http://www.paciorkowiec.pl/

Nie taki on groźny jak w tym gardle i antybiotyk powinien załatwić sprawę i osłonić dziecko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej laski, ja weszłam tylko na chwilke.
jestem zesrana bo tak sie smiałam z tego 29 lutego, a włąsnie mi odszedł czop sluzowy podbarwiony krwia. razem z nystatyna taka brunatna wydzielina. brrr okropna. i teraz nie wiem czy to za godzine dwie sie zacznie czy za tydzien - dwa. a jeszcez moj gin w innym miescie. mzoe los mnie oszczedzi i choc do jutra dotrwam. hehe
a mzoe to po prostu były te bole,a w czoraj połozna mnie zbadała i tako wyszło. mzoe jeszcze nie ebdzie tak szybko.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ewci@ napisał(a):
hej laski, ja weszłam tylko na chwilke.
jestem zesrana bo tak sie smiałam z tego 29 lutego, a włąsnie mi odszedł czop sluzowy podbarwiony krwia. razem z nystatyna taka brunatna wydzielina. brrr okropna. i teraz nie wiem czy to za godzine dwie sie zacznie czy za tydzien - dwa. a jeszcez moj gin w innym miescie. mzoe los mnie oszczedzi i choc do jutra dotrwam. hehe
a mzoe to po prostu były te bole,a w czoraj połozna mnie zbadała i tako wyszło. mzoe jeszcze nie ebdzie tak szybko.


No to Ewcia siedzisz na bombie 🙂 Ale tak jak piszesz i ze 2 tygodnie może to potrwać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
lady_m4ryjane napisał(a):
ewci@ napisał(a):
hej laski, ja weszłam tylko na chwilke.
jestem zesrana bo tak sie smiałam z tego 29 lutego, a włąsnie mi odszedł czop sluzowy podbarwiony krwia. razem z nystatyna taka brunatna wydzielina. brrr okropna. i teraz nie wiem czy to za godzine dwie sie zacznie czy za tydzien - dwa. a jeszcez moj gin w innym miescie. mzoe los mnie oszczedzi i choc do jutra dotrwam. hehe
a mzoe to po prostu były te bole,a w czoraj połozna mnie zbadała i tako wyszło. mzoe jeszcze nie ebdzie tak szybko.


No to Ewcia siedzisz na bombie 🙂 Ale tak jak piszesz i ze 2 tygodnie może to potrwać.


nio mój maz juz pracowac nie moze. zobacze jaki bedzie rozwój sytuacji. napewno sie do szpitala dzis pchac nie bede jak i tak mojego gina nie ma 😞
nio i zobaczymy co sie bedzie działo. najgorsze ze juz w necie poczytałam, ze jak z krwia to mzoe byc za kilka godzin. a jak zwykły biały to i za dwa tygodnie. wiec juz sram dalej niz mysle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...