Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie 108 🙂
Jestem za wynagrodzeniem nawet sie doloze do niego.Bede myslami cie wspierac

Jezu, my chyba wszystkie tu się na tryb współodczuwania przestawiamy im bliżej terminu 😁
Mi się już poród mulanta śni, to nie wnikam co będzie potem 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
a ja sobie tak Was podczytywałam, i nóżki wymoczyłam, wyszorowałam, pazurki obcięłam skórki zrobiłam, jeszcze musze pmalowac ale to jakMaja pojdzie spac
🙂



to ja tez poprosze 🙂Bo kurwa apomnialam jak to sie robi.Wczoraj jakos stopy umylam i nawet piety,ale pazury to mi musi maz robic.Kurcze moze sie do kosmetyczki umowie.Musze z mezem pogadac,bo to musi na mnie czekac ......na polepszenie mojego humoru 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie wolno przy cc mieć pomalowanych pazurów?

Lady ja uwielbiam takie kolory lakierów jak właśnie brzoskwiniowy czy beżowy, w ogóle bezowy mam zajebisty z Rimmela i jestem od niego uzależniona 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogólnie lady powinnaś mieć któreś paznokcie nie palowane, no chyba że bezbarwnym, b po tym widać niedtlenienie czy coś, bo zaraz pazury sine się robią, a w sumie idą na SN nigdy nie wiesz czy nie bedzie CC wiec warto o tym mysleć przy kazdym porodzie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
izunia1986op napisał(a):
lady_m4ryjane napisał(a):
Ja jem śniadanko, a Łukasz mnie przegania z kąta w kąt, bo odkurza.
Też chyba pazurki dziś zrobię, a co. Kupiłam fajny brzoskwiniowy lakier w Oriflame. A wiecie, że przy cesarce nie powinno się mieć pomalowanych paznokci? 😮



Ale u rak tylko?


Chyba tak. Położna nam mówiła. Bo coś tam mogą podłączyć pod palce (EKG może???) i lakier może przeszkadzać w prawidłowym odczycie 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżizasku ja chcę jechać na zakupy dziś noooo... 🤨 tak się nastawiłam, a tu dupa wyszła jak zwykle, ale może wczesniej wróci to się część spraw chociaż załatwi.
Izunia, Ty jak zaczniesz myć te okniska to na stojąco zaraz urodzisz hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Dżizasku ja chcę jechać na zakupy dziś noooo... 🤨 tak się nastawiłam, a tu dupa wyszła jak zwykle, ale może wczesniej wróci to się część spraw chociaż załatwi.
Izunia, Ty jak zaczniesz myć te okniska to na stojąco zaraz urodzisz hehe


Spokojna głowa.W sobote umylam 3 okna i chodze z brzucholem 🙂Powoli sobie to biore.Nie musze sie naciagac ani na krzeslo wchodzic.Ale wiesz jak to jest przy takich pracach.Ja sobie nakryje meble czy wyniose rzeczy.A facet ma to gdzies.To tylko 4 okna sa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sztunia napisał(a):
ogólnie lady powinnaś mieć któreś paznokcie nie palowane, no chyba że bezbarwnym, b po tym widać niedtlenienie czy coś, bo zaraz pazury sine się robią, a w sumie idą na SN nigdy nie wiesz czy nie bedzie CC wiec warto o tym mysleć przy kazdym porodzie 🙂


No właśnie wiem, dlatego chyba niedługo już przestanę malować.

Astra, a ja lubię różne kolory. Najczęściej mam jakieś czerwienie, czarny, bardzo lubię miętowy. Latem bardziej można poszaleć 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

izunia1986op napisał(a):


Spokojna głowa.W sobote umylam 3 okna i chodze z brzucholem 🙂Powoli sobie to biore.Nie musze sie naciagac ani na krzeslo wchodzic.Ale wiesz jak to jest przy takich pracach.Ja sobie nakryje meble czy wyniose rzeczy.A facet ma to gdzies.To tylko 4 okna sa 🙂

A widzisz, jakbyś mieszkała bliżej, to by Ci mój tatuś okna wstawił, bo ma firmę, która się tym zajmuje i ja ich uwielbiam, bo oni po sobie sprzątają i bałaganu robią minimum 🙂

Lady ja na miętowy, czarny czy czerwony to maluję rzadko, bo najzwyczajniej w świecie nie mam co malować 😁 Mam brzydką płytkę paznokcia, trapezowatą, z bruzdami, które trzeba polerować, krótko teraz obcinam, więc najlepiej wyglądają pociągnięte jakimś bezbarwnym albo innym naturalnym kolorkiem 😉 ale Ty mówiłaś,ze masz ładne paznokcie, to mozesz sobie poszaleć 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a jutro zamóiony fryzjer hehehe trzeba się zrobić przed przyjsciem na świat Poloneza 🙂
u mnie prawie już ten sluz przeszedł, dziwne bo on tylko w njocy się pojawia z rana poleci i koniec

pomaluje pysk bo z mamą jest plan wyjscia do centrum handlowego
szukam fajnego bobasa dla Mai, jednego mam już upatrzonego ale jeszcze musze się rozejrzec

i dzisiaj bezapelacynie posciel nową musze przeprać i kocyk jakiś kupić, bo tyle miałam kocyków a wsyztskie mi poginęły, bo tu komuś pozyczyłam żeby dziecko okrył i 4 kocyki poszły w pizdu 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Lady, biedny ten Twój mężu 😞
Ja właśnie zjadłam dwie grzanki z wczoraj i wypiłam herbatkę z cytrynką i nie mogę się ruszać. Lady mam tak jak Ty, że zjem jedną bułkę i jestem do południa najedzona, a wcześniej mogłam władować w siebie tony żarcia i zaraz żołądek burczał, że znowu chce 🙂 ja jakoś od 2 dni mam fazę na owocę, robię sobie dwa razy dziennie taką wielką michę z owocami pokrojonymi w kostkę i zalewam to wszystko jogurtem naturalnym mmmmniam jakie to dobre i zdrowe 🙂 wrzucam wszystkie owoce jakie są możliwe 🙂 na rynku jak jestem to biorę 10 jednorazówek i pakuję sobie do jednej jabłka, do drugiej gruszki itd 🙂 chyba babę z rynku wkurza to, że jej zużywam tyle reklamóweczek, ale szczerze mam to gdzieś, u mnie w domu zawsze deficyt reklamówkowy, a wystarczy wyprawa na rynek i jest ich pod dostatkiem 🤪
Bujnę się chyba do lumpa, może będzie coś ciekawego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ej normalnie zaczynam Wam zazdroscic :P ja tez chce brzuuuuuuuuuch! To nie fer, bylam przekonana ze bede sie toczyc prawie do konca z Lady i Kika :P tylko porodu bym nie chciala drugi raz 😮

Dzis spalam az godzine, pierwsza noc z dzidziorkiem. Jest cudny, tylko nie umiemy sie dotrzec z karmieniem 😞 podobno tak jest przy tego typu cesarkach, dostalam Go dopiero po obserwacjach itp czyli gdzies dobie niecalej. On chce ssac ale ciezko mu zassac i juz nie wiem co mam robic..
Stwierdzam ze jest strasznie podobny do tatusia, pokaze fote jak wroce juz do domu 🙂 czyli moze jutro!

Podczytuje Was tak ciut na ile czas pozwala, mam nadzieje ze Zloto moje pozwoli mi czasem dluzej posiedziec. Buzka!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
U mnie za to nadmiar reklamówek. Używam ich już do śmieci. Nie pamiętam kiedy worki na śmieci ostatni raz kupowałam. Niby się staram pamiętać by brać na zakupy torby ekologiczne (albo wciskać je Łukaszowi jak idzie na zakupy) ale zawsze jakaś foliówka się i tak przybłąka 😉

Ja mam fazę grapefruitową. Codziennie sok z grapefruita piję. Nawet go nie słodzę. Czasem dla odmiany zrobię z pomarańczy, ale wolę grapefruita 😁 Od razu mi ślina cieknie jak pomyślę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasia, żeby mi sie tak z żołądkiem zrobiło... Ja nie znam umiaru, ile bym w siebie nie wepchnęła, to mój żołądek nigdy nie jest pełny. Przedwczoraj teściowa miała urodziny, poszlismy na wieczór, to wciągnęłam kopę sałatki, 6 (!) krokietów z mięchem i pieczarkami, potem mega kawał torta, faszerowane jajca i jeszcze mi wpychała jakieś koreczki, szaszłyki, duperele 😁 że to niby ostatni raz tak se mogę pojeść 😁 kurde, az mi było wstyd ☺️ a przyszłam do domu i krupnik jeszcze po 22:00 jadłam. Wieprz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fikumiku, a ja bym chciała mieć dzidziurkę przy sobie już, bo zamienie się w czołg pancerny niedługo 🙃

Lady, ja to produkuję masowo soczki z pomarańczy albo grejfrutów, kiwi, bananów i czegokolwiek co jeszcze mam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
fikumiku napisał(a):
Ej normalnie zaczynam Wam zazdroscic :P ja tez chce brzuuuuuuuuuch! To nie fer, bylam przekonana ze bede sie toczyc prawie do konca z Lady i Kika :P tylko porodu bym nie chciala drugi raz 😮

Dzis spalam az godzine, pierwsza noc z dzidziorkiem. Jest cudny, tylko nie umiemy sie dotrzec z karmieniem 😞 podobno tak jest przy tego typu cesarkach, dostalam Go dopiero po obserwacjach itp czyli gdzies dobie niecalej. On chce ssac ale ciezko mu zassac i juz nie wiem co mam robic..
Stwierdzam ze jest strasznie podobny do tatusia, pokaze fote jak wroce juz do domu 🙂 czyli moze jutro!

Podczytuje Was tak ciut na ile czas pozwala, mam nadzieje ze Zloto moje pozwoli mi czasem dluzej posiedziec. Buzka!


Możemy się zamienić 😁 Ja już chcę zobaczyć mojego dzidka 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...