Skocz do zawartości

Marcówki 2012 | Forum o ciąży


monikitta1

Rekomendowane odpowiedzi

ewci@, co Wy tak się śpieszycie?
nogi razem trzymaj i nie popuszczaj 😉

Poszłam z dzieckiem na spacer i wróciłam z potwornym bólem głowy, mam mdłości i oczy mnie bolą. Chyba za dużo świeżego powietrza naraz 🤢
Sklep zaliczyliśmy i kupiłam kilo kiszonej kapuchy - miał być bigos, ale połowę z tego zjadłam z woreczka, będzie kapuśniak 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21,4 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • love

    2047

  • obdarzona

    3838

  • izunia1986op

    2684

  • lady_m4ryjane

    1995

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
nio ja mam swój upragniony 37tc 🙂 wiedziałam ze bede srała jak w koncu nadejdzie. ale poki co nie panikuje, tylko juz maz mnie wkurza bo kaze mi do gina dzwonic, gin 60km od białego. dzis nei jade nigdzie, absolutnie nie. chyba ze juz skurcze beda co 5 min. tylko jak ja je poznam??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bez kitu, niedawno się modliłam,zeby tylko do 36 tygodnia dotrwać, dotrwałam i na poród się póki co nie zapowiada,a le nie mówię 'hop', bo z porodami to juz tak jest,ze teraz siedzę, a za godzinę mogę być na porodówce.
W ogóle sama sobie pozwoliłam odstawić luteinę, nie wiem, czy to dobrze, czy źle, ale moja pipka już ma serdecznie dosyć pakowania w nią tego swiństwa trzy razy dziennie 🙃 najwyżej ginka mnie zjebie, ale myślę,ze nie. Fenoterol biorę, bynajmniej do wizyty, bo myśle,ze juz tez mi odstawi... 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Mój podrapany brzuch z wczoraj 😜
[URL=http://imageshack.us/photo/my-images/339/39tydz.jpg/][IMG]http://img339.imageshack.us/img339/1777/39tydz.jpg[/IMG][/URL]

Uploaded with [URL=http://imageshack.us]ImageShack.us[/URL]


sliczny 🙂 a czemu podrapany??
i wcale chyba nie jakis big, albo taka dalsza perspektywa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kurde a mnie maz zaraz wykonczy, kaze dzwonic do gina mi juz i tyle. hehe i usiedziec nie moze,a ja chce to wziac na spokojnie... nawet jesli ma sie za chwilke zaczac.
póki co mała sie rusza w brzuszku wiec chyba sie nie szykuje jeszcze... mówia ze dzieci sa mniej aktywne...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
ewci@, przy drugim porodzie to chyba trzeba by moze jechać do szpitala jak skurcze są co 7 minut?


ja nie wiem, ja teraz niby nic specjalnego nie czuje, nic mi sie jakos specjalnie nie zmieniło od tej 11:30 jak zobaczyłam tego czopa. tylko maz bardziej wypanikowany niz ja i mi jakies koszmarne wizje przytacza zebym do gina zadzowniła, hehe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ggulekk napisał(a):
Ewcia hehe no jak to faceci czasem więksi panikarze, masz rację bierz to na spokojnie 🙂

i dzownm i dzwon, kurde... juz wsciekłą jestem. miałam ze do wieczora zobacze co sie bedzie dziac. i zadzwonie wtedy mu powiem i zapytam czy wsadzac na noc nystatyne bo jeszcze mi dwie zostały, bo mzoe jak sie tam otwiera to juz lepiej nie....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
u nas moze sie tak sresuje jeszcze bo ten gin akurat ma dyzur w innym miescie, i go po prostu nie ma. smielismy sie z tej daty a tu róznie mzoe byc.

nio zeby gin był na miejscu to mzoe by tak nie panikował, ale bez przesady, te chłopy, nie rodza a takie bojące ze szok. nio ale to pewnie z troski o nas 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia, ale jakie to ma znaczenie, czy jest akurat w szpitalu Twój gin czy nie? Mojej ginki nie będzie przy moim porodzie, bo ja do niej jeżdżę do innego województwa, w szpitalu ona żadnym nie pracuje, a ja nie znam z kolei szpitala, w którym będę teraz rodzić - w sensie nie znam tu zadnej połoznej ani żadnego lekarza. Nie uważam,by to miało jakieś decydujące znaczenie. Szpital i personel mają dobre opinie - zacznie się to jadę i rodzę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Astra napisał(a):
Ewcia, ale jakie to ma znaczenie, czy jest akurat w szpitalu Twój gin czy nie? Mojej ginki nie będzie przy moim porodzie, bo ja do niej jeżdżę do innego województwa, w szpitalu ona żadnym nie pracuje, a ja nie znam z kolei szpitala, w którym będę teraz rodzić - w sensie nie znam tu zadnej połoznej ani żadnego lekarza. Nie uważam,by to miało jakieś decydujące znaczenie. Szpital i personel mają dobre opinie - zacznie się to jadę i rodzę.


nio on ewentualnie miał mnie kroic, nie mam swistka na cc, ale tak wstepnie sie umóilismy, i on móił ze jak wypadnie 29 to dzwonic i on komus innemu zleci, innemu lekarzowi, ale on jest specem od cc, blizne mam normalnie sliczna,w szytsko sie pogoiło, ebz komplikacji, wiec sama rozumiesz ze wolałabym zeby był 🙂 i teoretycznie moj szpital nei am dzis dyzuru, ale jak zadzwonie do niego, on do szpitala to spokojnei mnie przyjma, bo u nas sie jezdzi do spzitala na zmiane w sumie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewci@ napisał(a):


nio on ewentualnie miał mnie kroic, nie mam swistka na cc, ale tak wstepnie sie umóilismy, i on móił ze jak wypadnie 29 to dzwonic i on komus innemu zleci, innemu lekarzowi, ale on jest specem od cc, blizne mam normalnie sliczna,w szytsko sie pogoiło, ebz komplikacji, wiec sama rozumiesz ze wolałabym zeby był 🙂 i teoretycznie moj szpital nei am dzis dyzuru, ale jak zadzwonie do niego, on do szpitala to spokojnei mnie przyjma, bo u nas sie jezdzi do spzitala na zmiane w sumie.

dziwnie u Was z tymi dyżurami szpitali...ale faktycznie, jeśli chodzi o cc to lepiej zeby byl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ewcia w takim razie czekaj na swojego lekarza! 🙂
Astra ja też w wybranym szpitalu nikogo nie znam, co ma być to będzie 😉
Kasia hehe no najlepiej to by było na golasa chodzić bo jakikolwiek sweter ubiorę od razu dopada mega swędzenie 😉 Z tą wielkością brzucha to może genetyka trochę, bo moja mama miała mały jak była ze mną w ciąży, a jak mówię komuś, że mam termin na 9 marca to nie wierzy heh
Pączek z advocatem mniammm 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...