Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Chce pisac na temat: Wpływ diety i rekreacji na profilaktykę chorób cywilizacyjnych na podstawie badań wybranych grup osób.
I traz zastanawiam się jeszcze czy robić badania nad osobami ( ankiety ) czy zrobić pracę przeglądowo-opisową.. Dokładny temat to będziemy ustalać w grudniu, teraz są przymiarki 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasia jeśli mogę Ci doradzić to przygotuj sobie ankiety - max do 7 pytań rozdasz na studiach i znajomi Ci pomogą. A mając takie ankiety masz dodatkowe statystyki liczby i konkretne przykłady a nie przepisane z książki. Po drugie robisz w excelu wykresy czy to kołowe czy słupki - kolory plus takie kombinacje wpływają na ocenę pracy i zreszta łatwiej pracę się czyta mając takie ułatwienia.

Wiem, co mówie bo sama w mojej pracy miałam badania oraz ankiete przeprowadzoną na 100 osobach. Wykresy liczby procenty, wszystko kolorowo przedstawione opisane i za pracę dostałam 5+ 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu, jesli chcesz pisać o kilku grupach, to to strasznie obszerne bedzie! Ale temat ciekawy bardzo... chętnie poznam wyniki badań, bo troszkę się interesuję zdrowym trybem zycia 🙂 Dobrze by wyglądało zestawienie typowych japiszonów (tylko że w Szczecinie trudno o nich...) z narwańcami new age, vege itp... 😁 :P

Gocha, nie było cię na szkole i nie odebrałaś certyfikatu ukonczenia kursu! Jak mogłaś??? :P :P :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mój tytuł pracy to: OCENA OZNAKOWANIA OPAKOWAŃ JEDNOSTKOWYCH TŁUSZCZÓW DO SMAROWANIA PIECZYWA.

Pytania miałam typu czy odróżniają ludzie opakowania masła od produsktów masłopodobnych - firmy wykorzystują wizerunek tradycyjnej kostki. Oraz ogólnie co spożywają w domu.

Dziewczyny mam dołka zrobiłam badanie na toksoplazmoze kolejne już bo mam robić co 3 mc bo nie mam przeciwciał i wczoraj wyszedł wynik "wątpliwy" dziś powtórzyłam badanie po 15 jade odebrać wynik a póxniej do lekarza - mam całą noc do tyłu. We wcześneijszych badaniach nic nie wykazało miałam poniżej normy i zawsze ujemny wychodził.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzięki dziewczyny, fajnie Was widzieć 🙂

Gosia, masz już skurcze przepowiadające, to normalne 🙂 w końcu za 7 tygodni będziesz już mamusią 🙂

dziś na Pomorzanach siostra męża urodziła córeczkę 55 cm długa i 3570g przez cc.
No to teraz już dzieciaczki się porodziły. bo u nas w rodzinie było tak, że ja zaszłam w ciążę, 4 tyg po mnie pierwsza siostra męża, a 10 tyg po mnie druga 🙂 . W końcu wyszło tak, że pierwsza siostra urodziła wcześniaka w 34 tc , to było 27.07, potem ja Grześka 5.08, a dziś Ewunia, 20.10 🙂 Teściowej wnuki obrodziły że hoho :P tak jakby trojaczki 🙂Fajnie, będą wesołe święta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gocha, no to trzymam kciuki, cobyś donosiła do końca synusia... Ty, a jakie imie w ogóle wybraliscie? bo nie wiem, czy nie pytałam czy zapomniałam... :P

Aneta, to co ja mam kupować, zeby sie nie naciąć na margarynę??? :P

Kasiu, ode mnie też poszło zaproszenie, a co... :P Cholera, ale macie dzieci w rodzinie teraz... Bedą mialy z kim się bawić i broić:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina, mój Grzesiek w 33 tc ważył 2200 🙂 tak jak Twoja mała lasencja w brzuszku 😉 z pomiarów wychodziło, że ogólnie tydzień starszy jest, za to z pomiaru kości udowej wynikało, że o 2 tyg starszy 🙂 i fakt, nogi to miał dłuugie po urodzeniu, więc się nie dziwię że taki wynik wyszedł 😉

Gosia - ja tam nie liczyłam tych skurczy. Raczej ruchy dziecka. Mówią, że musi ich być min. 10 na dobę. Co do skurczy, to ja miałam bardzo często, śmiałam się, że mam piekarnik zamiast brzucha, bo robił się twardy i kanciasty 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z Wandą chodziłam do gimnazjum 🙂 Mieszkała niedaleko mnie, a Pomorzanach 🙂
A wiesz, że wydaje mi się że gdzieś już Ciebie widziałam? 🙂 tylko nie mogę skojarzyć gdzie :P

a co do Tych skurczów, to Gosiu, ja miałam je w Twoim okresie ciąży bezbolesne 🤨 także nie wiem czemu Ciebie boli jak na okres 🤔 Ja takie bóle miałam dopiero w dniu porodu, wtedy przypomniał mi się ból jak to jest mieć okres hehe 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny, wiecie co.
Jaki pech.
Sprzedaje swój samochód i przyjechali zeby go obejrzeć no i wszystko pieknie chlopak pojechał sie przejechac samochodem , wjęzdzaja juz do nas na ulice i policja koguty i ich zatrzymali, bo nie włączyli świateł i bez pasów jechali.
No i mój mówi że pójdzie po dokumenty na góre bo nie brałam z domu, a ten jeden frajer plicjant mówi ze ja mam sama iśc. myslalam ze mu cos zrobie zaraz, ale ten drugi okazał sie w miare ok i mówi zeby chłopak poszedł, i rozumiecie ze ten łepek co chciał kupic auto dostał 100 zł i 2 punkty mandatu, ale swinia z tego jednego policjanta bo mógł tylko go pouczyc a nie dawac mandat i jak tu takich szanowac blleee
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...