Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosiu, koniec miesiąca się zbliża, muszą wyrobić normę i zarobic na rodzinę - nie dziw się, że trzepią mandaty za byle gówno:P Ja dostałam kiedys mandat za zrywanie kwiatków na miejskiej rabacie tylko dlatego, ze noc sie powoli konczyła, a oni mieli pusty notesik, bo nic nie robili przez calą służbę... 😁 😁

Aniu, witaj wsród szczecińskich mamusiek... 😁

Aja byłam dziś w bobolandzie... i pożałowałam, że tak mało już nam zostało do kupienia... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Gosia, nic mi nie mów o szanownych panach policjantach. Są tak nachalni i niedzieli podczas akcji "Trzeźwa niedziela", że szkoda gadać. Jak jadę na uczelnie, ul. Bogumińską, to maja zwyczaj stać i brać do kontroli auta. Kiedyś musiałam dmuchać w balonik, choć widział, że byłam już w bardzo zaawansowanej ciąży..
co do sprzedaży auta, to ja dziś kupiłam samochodzik 🙂 żaen tam luksus, Mondeo z 1993r, ale znacznie większe i bezpieczniejsze od Matizka, którym jeździłam już 4 lata. Mati myka do rodziców, a ja jutro już śmigam "nowym" autkiem 😆
A, co do Pomorzan, mieszkałam na tej dzielnicy 22 lata 🙂na Powstańców ;]

Iskierka - witaj na forum 😘

Amfisbena - zawsze znajdzie się coś do kupienia. Widziałam ofertę Reala, mają od dzisiaj chyba kolekcję zimową dla dzieci - fajne polarowe ciuszki 🙂

Mykam niedługo lulu, od jutra o niedzieli znów w szkole..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziś idę na USG popoudniu już nie mogę się doczekać 🙂 zobacze moją córcię 🙂

amfisbena a co w bobolandzie taki duży wybór rzeczy jest? wsumie jakie mamy sklepy w Szczecinie tego typu ?
Ja znam właśnie boboland, tato, oleńka, czy są jeszcze jakieś ?
Chyba nadszedł czas żebym z mężem zaczeła odwiedzać takie sklepy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej mamuski.
Montusia No to czemay na info i zdjecia z usg 🙂

Kasiu a ja na boryny 🙂 prawie 23 lata 🙂

A my w sumie to w zawieszeniu ze wszystkim, bo mój chce kupic mieszkanie bo trafiła sie oferta i czekamy w poniedzialek idze obejzec i pogadac, takze moze jeszcze przeprowadzka mnie czeka w tym roku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, daj też ogłoszenie na infoludku 🙂

Montusia - fajna hurtownia art.dziecięcych jest na Struga obok Kauflandu - Bebeclub. Duzy wybór tyle że sporo ludzi sie przewija. Natomiast otworzyli nowy sklep PEPKO czy jakoś tak na Komuny Paryskiej w tym owym wieżowcu. Nowa hurtownia TATO jest też na ul. Cukrowej - duży wybór, mało ludzi 🙂
Oleńka jest b.droga.. najdroższa z tych wszystkich sklepów. Za komplet pościeli chcieli 200 zł.. upadli na głowę 🙃 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosia, co to są kubełkowe fotele w aucie??? :P Ja durna, nie wiem... :P My jakiś czas temu myslelismy o aucie, ale się okazało, ze musimy nową pralkę kupić..;/ no i na auto czekamy dalej 😁

Kasiu, pewnie, ze ja bym mogła kupowac i kupowac, ale konto tak szybko pustoszeje, że aż strach... Wczoraj dostałam trzy kolejne reklamówy ciuszków od znajomych - udało się uskrobać jedną i to takich ledwo, ledwo... i właśnie, tu pytanie do Was, lasencje... Wiecie, gdzie możemy oddać ciuszki, które nam się nie przydadzą? Bo dostajemy ciągle, ale większość nie nadaje się do załozenia, tzn ja swojej córce nie założe, ale może gdzieś jest miejsce, w którym oddaje się rzeczy dla ubogich? Jakiś przytułek, schronisko, moze jakaś przykościelna akcja? Tym pudłom PCK co stoją koło śmietników jakoś nie wierzę, nie wiem czemu:P A szkoda mi wyrzucać, bo moze komuś, kto ma gorzej sie przydadzą...

Co do tych sklepów, to jest jeszcze filia Bobolandu na krakowskiej 38 bodajze, Świat Dziecka ma się nazywać, ale my nie znależliśmy tego miejsca i pojechaliśmy na struga... A w Tato nic nie znależlismy ciekawego i do tego strrrrasznie tam drogo... Jakoś nie zrobiło to miejsce na mnie wrażenia ;/ Boboland, hmmm... no nie wiem, na pewno większy od Tato i przyjemniejsza, pomocna obsługa...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina, może po prostu zanieś te ciuszki do kościoła? Tam na pewno trafią dla potrzebujących rodzin, ja podobnie jak Ty w te pudła PCK nie wierzę.. Pewnie potem te ciuchy idą do lumpków :P
Moja mama oddała do kościoła wózek po bracie - ksiądz bardzo się ucieszył i powiedział, że ma akurat taka biedną rodzinę i na pewno sie jej przyda 🙂

Montusia - córunia śliczna, bardzo ją wyraźnie widać 🙂 jej środkowy palec też ;p

Na usg Grzesiek buźki za bardzo nie chciał pokazać - mam za to jego jaja :P [img size=281]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/jajca.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gosiaczek będzie dobrze jeden dwa dni ciszy czasami jest potrzebne. Będzie dobrze 🙂

Kasia widze, że jajka dorobne na zdjęciu widać - a powiedz mi który to był tydzień u Grzesia ?

A powiem wam dziewczyny, że lekarz miał problem z badaniem mojej niuni ponieważ bardzo się wierciła i nie mógł jej czasami dobrze zobaczyć ale po pewnym czasie się udało.
Dodatkowo jeszcze dostawałąm od niej silne kopniaki na dowód tego mam fotkę z wbitej spotki w mój brzuch - fot. poniżej 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Montusia, te jajca były juz z 33 tc, ale mam bardzo podobne z 21 tc.
Co do stopy, to mam bardzo podobne zdjęcie do Twojego, bo Grzesiek też wielokrotnie kopał mnie w brzuchu gdy akurat lekarz jeździł tym urządzonkiem :P
na dowód - "Wielka stopa" 😁 ( 21 tc )[img size=384]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/Zdj__cie010.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuski.
Mój prowadził, a dziewczyna która jechała tym drugim samochodem postanowiła sobie zmienic pas ruchu i wjechała nam w bok tam gdzie ja siedziałam, dobrze ze nie jechaliśmy szybko, wiesz ja sie bardzo zdenerwowałam i nie mogłam uspokoić . ale wszystko jest dobrze 🙂
Potrzymali mnie na obserwacji dobe bo musza, robili ktg i usg i badali tetno dziecka co kilka godzin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...