Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
gosiaczek - mi sie podobalo Alan, ale moj mezus nie chial takich, wiec jest Filipek. Sliczne imie, bierzcie je 😉 Lepsze niz Bartek hi hi 🙂
A jak Ty sie czujesz, bo niedlugo wiedze rodzisz ?! Zdrowka zycze !!!
kasia - moj Fili etz jest cyculkowy i sie budzi w nocy. Meczace to, ale ciesze sie, ze moge dac mu moje mleczko i znosze cierpliwie.
Lece spac, spokojnych snow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Mamcie 🙂
A my dzis spalismy do 10 🙂
Wczoraj dostalam okres - pierwszy od porodu. Jezu Dziewczyny, ale mialam straszny dzien, az maz wolne wzial, bo ja nie moglam sie z lozka podniesc. To dlatego, ze nie chcialam brac lekow, no bo karmie piersia, ale wieczorem juz musialam, bo nie szloz zasnac. Dzis juz lepiej. Normalnie moge funkcjonowac. No i Filis ladnie spal, wiec troche wypoczelam.
gosiaczek - doskonale Cie rozumiem. Pamietam te ostatnie tygodnie gdy czekalo sie i czekalo. Juz nieduzo ! Szybkiego i bezbolesnego porodu Kochana zyczymy !!!
Spokojnego dnia !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex współczuje,
Ja sie ciesze ze nie mam okresu hehe .


Ale za to jestem na antybiotyku buu, mam nadzieje ze synkowi nic nie bedzie od tego leku.
no ale jak trzeba to trzeba.
Ja po porodzie to od razu jakas antykoncepcje bo na druga dziidze nie mozemy sobie pozwolic. dopiero gdzies za trzy lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
gosiaczek - ja nie mialam okresu prawie 1,5 roku, wiec bylo super. A teraz na szczescie jest leciitki. No i z antykoncepcja, calkowita racja - od razu cos stosuj. Ja wlasnie tez nie wiem co by tu zastosowac. Moze cos doradzicie Mamuski ?!
kasia - czekamy razem z Toba, oby jak najszybciej sie pojawil, bo tak to nerwowa tylko. Ja juz tez zaczynalam sie denerwowac, ale na szczescie (w nieszczesciu) jest 😉
montusia - ja tez dzis senna caly dzien. 2 razy kimnelma razem z Filim nawet 😉
Dobranoc !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

I znowu jestem od samego rana na nogach a raczej czy kompie i sobie jak zwykle coś szukam dla mojej Niuni 🙂

Martex ja po porodzie zamierzam założyć sobie wkładkę wewnątrzmaciczną - tak zwaną spiralę. Są ich dwa typy miedziana i hormonalna. Ja myślę o hormonalnej. Zakładasz mi masz konfort psychiczny bo nie musisz pamiętać. Przed ciążą stosowałam plastry Evra też super rzecz raz w tygodniu zmiana. No i nie zawiodła mnie przez 4 lata, a pózniej jak się staraliśmy o dzidzi nie było żadnych problemów po odstawieniu Evry.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja stosowałam evrę przez 2 miesiące - mimo, że było wygodnie, bo raz na tydzień się plaster zmienia, to jednak musiałam odstawić te plastry - praktycznie nic przez nie nie czułam , tak samo mąż. Podobne odczucia były po tabletkach diane. Odstawiłam tabletki w październiku ( bo miałam powoli dosyć faszerowania się hormonami. Chciałam powoli się z nich oczyścić, by potem spokojnie zajść w ciążę ) 6 listopada normalnie dostałam okres, jednak 4 grudnia już nie :P
Tabsy brałam ok. 1,5 roku i my nie staraliśmy się o dzidzi. Stwierdziliśmy, że jak będzie to będzie, tragedii nie będzie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
montusia - co znalazlas dla niuni ?!
montusia gosiaczek - A te plastry sie nie moga odkleic ?! Nie widzialam ich wiec to moze takie smieszne sie wyda, ale plastry to tak brzmi dla mnie niepewnie. A nie tylyscie poo nich ?!
Ja wlasnie mysle o miedzianej spiralce, tylko boje sie bolesniejszych i obfitszych miesaiczek, bo juz przed ciaza mialam starszne krwotoki i bole 😞
kasia - a nietylas po tabsach, ja sie strasznie boje hormonow !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Martex - po Diane i Yasmin nie tyle co tyłam, ale byłam bardzo opuchnięta.. Yasminelle działało z tego wszystkiego najlepiej.


Grzesiu zaprasza do swojego jaccuzi 😁 [img size=447]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/DSC_7978.jpg" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Plotkary Wy paskudne!!! Ledwo człowiek doszedł do końca wątku i już czyta ploty na swój temat!!! 🙂 Ale prawda, mam to za sobą... Teraz będę częściej na bieżąco...

A tak na świeżo powiem, że plastry były bombowe dla mnie przez 4 lata, ale zaczęły się nagle odklejać i poszłam do lekarza... wtedy okazało się, że cos tam mam nie tak i muszę odstawić w ogóle hormony... no i przy okazji trzasnęliśmy sobie już dziecko, a co! 😁 😁 😁 Ale gdyby nie to, że się zaczęły odklejać, to bym się nie dowiedziała o problemach - jakby one były jakieś inteligentne...serio...dziwna sprawa... 🙂 A tak na poważnie, to naprawdę super sprawa, więc mam nadzieję, że po ciąży będę mogła do nich wrócić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej

Mi plastry się też nie odkleiły, chodziłam na saunę i basen, normalny tryby życia. Sporty i wylegiwanie się w wannie i nic.

Ponad 4 lata super się sprawdził, tyć to nie tyłam - jedyny objaw co pamiętam na poczatku przez peirwsze 2 cykle miałam objawy podoble jak teraz miałam w ciąży. Ale szybko mineły.

Wczoraj byłam u lekarza moja laska bardzo dobrze się rozwija 🙂 jak Pan doktor mówi książkowo - jestem bardzo zadowolona. Tylko moja waga mu się nie podoba mi zresztą też nie od poczatku ciązy przytyłam 10 kg 😠 😠

Nina gratulacje ale Twój maluszek był dumny z Ciebie pewnie jak się obroniłaś 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
teraz będziecie miał coraz częściej takie fałszywe alarmy, parę skurczy, myślicie że już się zaczęło, a tu koniec :P
Mnie od 36 tc bardzo stawiał się brzuch, miałam prawie kwadratowy i twardy. Dzień przed porodem praktycznie 0 ruchów dziecka, same twardnienia. Na ktg jak leżałam, to wychodziły mi skurcze co 3 minuty. Potem przeszły, zdjęli mi pessar, a na drugi dzień już takie normalne skurcze ;]
Gdybym wiedziała, że w przyszłości mój 2 poród będzie wyglądał tak jak pierwszy, to już nie mogę się go doczekać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...