Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Gosia cierpliwości 🙂 jeszcze troszkę i mały wyskoczy z brzucha 🙂
swoja drogą zazdroszczę Wam trochę tych emocji 🙂 ja od 36 tc nie mogłam się doczekać malucha 🙂

Nina, nie wiedziałam że zamknęli Pomorzany dla odwiedzających 🤨 szkoda, bo zawsze to raźniej jak ktoś odwiedzi.

musze mykać bo Grzesiek wstaje, buźka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamuśki ale dziś zimno jest na dworzu ;/
Jakoś nie podoba mi się taka pogoda ;/

Wczoraj i dziś porównywałam ceny w makro i auschan jeśli chodzi o proszki, pieluchy i inne artykuły dla maluszków i jak narazie auschan prowadzi i to o 5-6 zl na produkcie a na jednym proszku to nawet 20 zł w auschan jest taniej - a co dopiero jak bedzie coś w promocji.

Mnie to nogi strasznie dziś bolą może z tego zimna.

Gosia szpitala wojskowego nie zamkneli przynajmniej ciotka moja mi nic o tym wczoraj nie wspomniała ale jak dziś skończy dyżur to się ją wieczorej podpytam.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No własnie zauważyłam ze w makro to ceny mają z kosmosu - jeszcze chce sprawdzić jakie są ceny w selgrosie.

Pieluszki to będą w ilościach hurtowych kupowane więc warto znac ceny.

Gosiaczek a tylko leżysz jak masz te skurcze czy np. idziesz pod prysznic lub bierzesz No-spe ? Jak sobie radzisz podczas tych skurczów.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej hej 🙂

Ale dziś pogoda chyba dziś nie ruszę się z domu.
Noc prawie cała przespana 5,40 pobudka tylko hihi ale już się przyzwyczaiłam 🙂

Gosiaczek a Ty kolejny dzien leżenia w domu, poczytaj sobie książki - albo spisz sobie najważniejsze wydarzenia z ciąży coś ala skrócenie tych 9 przepięknych miesięcy - jakoś czas sobie tym zajmiesz 🙂

Ciekawe co się dowiedziała Nina już od 2 dni się nie pojawia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ahoj brzuchate!

Dzwoniłam... w sumie tylko na Pomorzany potwierdzić info i do Zdrojów. W Zdrojach mówią, że nie mają zamkniętego oddziału, że wszystko funkcjonuje normalnie, ale chorego tatusia nie wpuszczą (normalne!) Tyle, że u nich się płaci za poród rodzinny aż 150zł! Cholerstwo jedne, no... Ale dopiero niedawno mi się przemieniło ze Zdrojów na Pomorzany, więc chyba wrócę do opcji ze Zdrojami, chociaż sama nie wiem... Serio, ciężko mi podjąć decyzję, co jest ważniejsze: rodzić w szpitalu, gdzie mam swojego lekarza czy rodzić z tatusiem i móc później go widywać... Ech...

Gosia, nastepne pół roku spędzimy w domu, więc trzeba się przyzwyczajać! Ale Ty miałaś leżeć, a nie gotować, prac itp!!! No ja na szczęście już dziś mogę normalnie funkcjonować, bo skończył się 38 tydzień. Tyle, że chora jestem i wcale mi się nie chce normalnie funkcjonować!

Montusia, współczuję tych pobudek... aż naprawdę jestem w szoku, że masz takie silne dziecko, że jest w stanie Cie wybudzić kopniakami ze snu! Moje dużo większe i nie daje tak popalić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Nina się pojawiła, bo już myślałam że zaczełaś rodzić.

A powiedz mi nie chcesz rodzić w Wojskowym na Piotra Skargi? Ten szpital potrzebuje remontu, ale tak to jest oki. Ja tam będę rodzić, Gosiaczek, i jeszcze 2 moje koleżanki jedna z pracy, druga znajoma rodziny.

A i teraz się mi przypomniało, że mojej przyjaciółki znajoma urodziła w czwartek właśnie w tym szpitalu i nie narzekała.

Najważniejsze, żeby nei rodzić samej bo ja nawet jak nie chcieliby wpuścić męża to chyba bym z mama rodziła. Napewno z kimś.

Gosia zaraz normalnie przełoże przez kolano jakie sprzatanie, jakie pranie - wrrr dbaj o siebie.

Pozdrawiam moje ślicznotki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wojskowy jest dobry na porody fizjologiczne... ja miałam dwa miesiące temu małego pietra, jak wylądowałam w szpitalu i od tego czasu gorzej się czuję, więc nie chcę ryzykować i wole rodzić w szpitalu, gdzie mają intensywną noworodkową i patologię ciąży, bo (tfu, tfu) różnie u mnie być może... Nie chcę później być przewożona na gwałtu rety do innej placówki. Moja przyjaciółka tak rodziła w stargardzie i ją z małym po porodzie wieźli na mączną, bo musiał być podłączony do respiratora! Wolę sobie oszczędzić takich stresów... 🤢

W sumie to naprawdę nie wiem, co robić... z jednej strony jak zamknęli oddział, to po coś to zrobili i tam na pewno nikt mi dziecka nie zarazi, a jak się okaże, że w Zdrojach coś mi dziecko podłapie od jakiegoś "życzliwego" odwiedzającego? Cholera, sama nie wiem, nie wiem, nie wiem!!! Najgorsze jest to, że Damian mi nie powie kategorycznie: robimy tak i tak... i muszę sama podejmować decyzje, bo "to ja rodzę, mi ma być dobrze i on się dostosuje" wrrr... 😠

I naprawdę, chciałabym już zacząć rodzić... ech... nie wiem, co robić, żeby zmobilizować małą... Macie pomysł? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nina żebt przyspieszyc poród to trzeba dobrze sie bzyk bzyk 🙂

Ja nie słyszałam fajnych opini o zdrojach to nie wiem... wiesz przy dziecku zawsze ci pomoga połóżne jak cos.
Miedzy zdrojami a pomorzanami to chyba lepiej pomorzany.

Ach dbam o siebie , a troszke w mieszkaniu musi byc porzadku 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Niestety, to ten typ, co wszystko ma na swoim miejscu i nie myśli rozporkiem... dem... a teraz by się przydało :P

Z resztą, jak wielorybica może być jeszcze sexowna? Ja już ledwo skarpetki umiem założyć, a co dopiero rozpalic faceta 😁 😁 😁

Ciekawe, czy po porodzie uda mi się wrócić do poprzedniego stanu psychiczno-fizycznego... ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Rozpalić to jedno, a przetłumaczyć, że się małej nic nie stanie podczas stosunku - to drugie... ech... ciężko, cięzko czasem z tymi chłopami... tak źle i tak niedobrze... 🥴

A buty mam krótkie - za kostkę na zamek, więc jestem w stanie na tyle długo utrzymać równowage, by je włożyć...
Wczoraj nawet udało mnie się zrobić prawie pełnowartościowy pedicure (odpuściłam malowanie paznokci, bo już nie miałam siły) 🙂 ale zajęło mi to dwa razy więcej czasu, bo musiałam robić przerwy na rozprostowanie brzucha 🙂

Czasem mam wrażenie, że po porodzie wystraszę się własnych stóp - jak Garfield w odcinku, w którym udało mu się schudnąć i zobaczyć swoje łapy: tak długo był gruby i brzuch mu je zasłaniał, że zapomniał, co to jest i się przeraził... :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej mamuski 🙂

No ciezko czasem z tymi facetami, najlepsze jest to ze ze by dotknac malej to musiał by miec jakiegos giganta hehe....
ale jak facet sobie cos do głowy wbije to juz koniec.


pediciure a to masz mniejszy brzuszek odemnie hehe, bo mi starcza sił na obciecie paznokci jedynie 🙂

A jak tam ci idzie golenie hehe 🙂 to dopiero zajmuje duzo czasu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ua, kochana, drażliwy temat poruszyłaś... 😁 😁 😁 TRAGEDIA!!! Wszystko po omacku, na czuja, więc cholera wie, jak to wychodzi... 🙂

Kurde, zrobiłam te badania na Gbs i wyszły pozytywnie!!! Co to za cholerstwo??? Trochę czytałam w necie i za bardzo nie wiem, w co wierzyć! Do lekarza ide dopiero za 5 dni... wie coś któraś na ten temat???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂

Chyba jakaś deprecha mnie wzieła ;/ ciągle macam się po brzuszku czy wszystko z moją Niunią jest oki.

Już wolałam te tygodnie jak dostawałam mocne kopniaki, teraz tylko czuje przekręcanie się i jak się położe po czasami fale mi się robią na brzuchu. ALe i tak jestem jakaś niespokojna chociąż 4 dni temu byłam u lekarza i wszystko było w jak najlepszym porządku lekarz sprawdził moją Niunię.

Nina widzę, że jakieś badanie nie dobrze Ci wyszło - jeszcze nic nie wiem na temat tego - wsumie nie wiedziałam, że wogóle jest takie badanie. Wszystko będzie dobrze, może jutro podejdź do lekarki nie czekaj aż 5 dni.

Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej mamuski.

Nina wiesz ze ja nie miałam takiego badania, i nie mam zielonego pojecia co to jest, w piatek ide do lekarza to moge sie go zapytac, moze ja tez powinnam miec takie zrobione.

Montusia ja miałąm tak samo jak ty, wiesz dzieci miewaja humorki hehe , Twoja córcia odpoczywa sobie i leniuchuje 🙂
spokojnie napewno jest oki z mała.


Kasiu a moze Twoja tesciowa bedzie cos wiedziała na ten temat?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...