Skocz do zawartości

Mamy ze Szczecina! | Forum o ciąży


amfisbena

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,8 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
X: Pierwszy rok życia z dzieckiem to ciągłe krzyki, nieprzespane noce i wszędzie wymiociny...
Y: Eeeee, to prawie jak w akademiku, tylko że bez sexu...


Pozdrawiam, Mamuski! Skończyłam pisać pracę! W ciągu tygodnia ma byc opinia - trzymajta kciuki! Teraz biere sie za zaliczenia z tego drugiego kierunku! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bolały mnie biodra, jakby mnie ktoś walcem rozjechał. Ale spokojnie Gosia, te bóle występują bo się tam wszystko rozciąga i przygotowuje do porodu. Wyobraź sobie, że musisz arbuza przecisnąć przez otwór wielkości brzoskwini :P więc matka natura wie co robi i pomaga nam w tym aby tego arbuza najlżej przecisnąć :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂

dziś byłam na pierwszych zajęciach ze szkoły rodzenia - zapisałam się do Pomorzanki.
Tematy przerobione dziś to opieka nad noworodkiem i etapy rozwoju, a na koniec były zajęcia z muzykoterapii - mi jako jedynej te ostatnie zajęcia się nie podobały. Osobiście do odprężenia to ja potrzebuje muzyki instrumentalnej o mocnym brzmieniu a nie jakieś szumy lasu, morza itp - ale jakoś dałam radę na tych zajęciach.

Dziewczyny moje drogie czy jak byłyście mniej więcej w moim tygodniu ciąży czy Wasze maluszki też tak w brzuchu skakały i mocno się poruszały i Was kopały? Bo ja Wam powiem, że czasami bardzo intensywnie czuje aż cały dzień - szok, ale zarazem bardzo mi się to podoba, że moja księżniczka daje znać : 🙂

Rozpisałam się a teraz ide spać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamuśki 🙂
Montusia mój synu też tak skakał i figlował, w koncu jeszcze ma miejsce na fikolki itp 🙂
a tak jak ja jestem teraz to ma malo miejsca i fikolka juz raczej nie zrobi 🙂 ale za to sprawdza na ile moze sie wyciagnac i czuje i nogi i roczki rozpychajace moj brzuszek 🙂


😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć lasencje!

Info z ostatniej wizyty sprzed godziny - mała pcha się na świat, więc mam leżeć i robić wszystko, żeby donosić do 38 tygodnia! 🙂 Gdyby nie chodziło o jej zdrowie, to już bym parła najchętniej! :P Chyba czas zacząć pakować torbę i prasować małej ciuszki...
wczoraj dopiero skręcilismy lóżeczko, a brakuje nam jeszcze tyyylu rzeczy! Ech, coś mi się zdaje, że Damian zostanie z tym wszystkim na głowie, gdy my wylądujemy niespodziewanie na porodówce... hue,hue...

Gosia, a jak u Ciebie? Blisko?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laski...

...czuję..., ...czuję, że to już niedługo... 🙂 tydzień... max dwa... jakoś tak inaczej mi na brzuchu... :P nie potrafię tego opisać, ale boję się, że nie zdążymy ze wszystkim, bo my jak zwykle na ostatnią chwilę z zakupami, praniem, prasowaniem... ech... a tu jeszcze moja obrona na początku grudnia ma być, pierwsze zaliczenia na drugim kierunku - i jak tu nie urodzić z tego wszystkiego???

Gosia, Ty widzę też już intensywnie się przygotowujesz... leżeć, nie łazić! Jeszcze trochę nam zostało! Oszczędzaj się i uważaj na siebie!!! Tym bardziej, że wszystko masz już dopiete na ostatni guzik - nie tak jak ja :P

Kasiu, współczuje Grzesiowi tego ząbkowania... pamiętam, jak mnie się wyżynały ósemki - katorga... a dzieci gorzej przecież znoszą takie paskudztwa... bądźcie silni... jeszcze tylko dwadzieścia kilka mleczaków, tyleż samo stałych, później ósemki i juz z bańki... 🙂

Trzymać się, Baby 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja mam zamiar rodzić w wojskowym na Piotra Skargi - może nie jest świeżo po remoncie ale obsługa jest naprawdę fantastyczna oraz nie ma natłoku jak na Pomorzanach.

Jeśli o Zdroje chodzi to parę osób mi odradzało ze względu na obsługę i ignorancje pacjentek.

dziewczyny jakie laktatory macie ? lub jakie polecacie ?


Pozdrawiam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej hej mamuski.
Iskierka ja tez mam zamiar rodzic na piotra skargi tak jak Montusia.

Montusia ja mam jak narazie najzwyklejszy laktator z apteki(pozyczony od kolezanki), jak bedzie zły to wtedy kupie bo teraz mysle ze nie ma sensu.

Nina poczekaj na mnie z porodem 🙂 fajnie by blo jakbysmy w tym samym czasie rodziły:laugh: :laugh:


A ja no leze leze, na szczescie wyniki mam dobre wiec do szpitala nie pojde jak narazie no chyba ze bedzie mi bardzo skakac cisnienie.

juz bym chciala urodzic ale jakos nie czuje sie na porod jeszce chyba, maly coraz bardziej sie rozpycha i czuje ze mam brzuch troche nizej, ale tak to hmm sama nie wiem. ale juz by mogl w koncu leci 37 tydzien.
pozdrawiam

😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...