Skocz do zawartości

IMIONA DLA NASZYCH POCIECH | Forum o ciąży


dorianna

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 62
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
coquelicot napisał(a):
Z mniej spotykanych podoba mi się Olaf. Ale to też zależy Dorianna jakie nosić będzie nazwisko, bo czasami można coś i do nazwiska ładnie dobrać 🙂
Nasz potencjalny syn miał nazywać się Karim no ale to już nie po polsku.

Mam dosyc popularne nazwisko, bo Lewandowska 🙂 Wiec mozecie dopasowywac 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dorianna napisał(a):
Pecislaw to odpada, ale zabawne 😁

Ja wybralam kilka imion i nadal szukam, bo duzo sie mojemu mezowi niepodoba wiec nie wiem, narazie mam takie:
Alan, Aron, Artur, Dawid, Kryspin, Ksawery, Marcel, Mateusz, Milan, Milosz, Mikolaj, Samuel, Szymon.

Marcel to mojej kuzynki synek, a Mikolaj to moj brat, zreszta sama wymyslilam to imie 🙂 🙂
Wszystkie fajne.
My mamy Jan lub Julian, a dla dziewczynki Sara, ale ostatnio cos mojmaz wymysla ze nie jest jednak przekonany.... 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
wanilia napisał(a):
ja po namyśle zgodziłam się na propozycję męża : Weronika. Sporo było pomysłów bardziej oryginalnych ale ostatecznie proste, polskie imię ( jak z kabaretu, nasza polska Weronika "doi krowy, pije mleko, słucha Chopina" 😉 ).


Bardzo mi się podoba Weronika -to jedno z moich ulubionych dziewczęcych imion. Uwielbiam imię Marta, takie też sobie na bierzmowanie wybrałam. A ostatnio spodobało mi się Kalina 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a ja mam nastepujace typy:
dla dziewczynki: Maja, Lena, Nadia, Iga, Ola, Kamila
dla chłopca: Tymoteusz, Igor

jak w koncu moje dziecko łaskawie sie pokaże kim jest, to dla dziewczynki raczej ni bedzie problemu, żeby wybrac. Ale jak sie okaże chłopcem to nie wiem co bedzie, powyższe imiona nie podobaja sie mojemu mężowi, a te co on wybiera mi sie wogóle nie podobaja. Na nasze maleństwo bedziemy wiec wołać "Dziecko" 😎, bo chyba nie dojdziemy do zadnego kompromisu 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aniqa1111 napisał(a):
a ja mam nastepujace typy:
dla dziewczynki: Maja, Lena, Nadia, Iga, Ola, Kamila
dla chłopca: Tymoteusz, Igor

jak w koncu moje dziecko łaskawie sie pokaże kim jest, to dla dziewczynki raczej ni bedzie problemu, żeby wybrac. Ale jak sie okaże chłopcem to nie wiem co bedzie, powyższe imiona nie podobaja sie mojemu mężowi, a te co on wybiera mi sie wogóle nie podobaja. Na nasze maleństwo bedziemy wiec wołać "Dziecko" 😎, bo chyba nie dojdziemy do zadnego kompromisu 😮

My tez mielismy ten sam problem z imieniem dla chlopca, ale jakos wreszcie sie znalazlo i juz nie mamy zamiaru zmieniac 🙂
Na pewno znajdziecie kompromis, popatrzcie na fotkie z USG moze wam cos podpowie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...