Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Na szczęście nie mam koszmarów, ale za to mam głupie sny, Ostatnio śniło mi się że wychodziłam na zakupy przez szafę, a zakupy robiłam w piwnicy, bo tam był supermarket. Większości snów nie pamiętam... i dobrze. Przynajmniej wtedy wstaję wypoczęta.

Ja mam USG przy każdej wizycie- było ich 4 oraz 2 dodatkowe gdy leżałam w szpitalu z zagrożeniem ciąży. W czwartek mam kolejne będzie badana przezierność karkowa płodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Nenia ale sie usmialam z supermarketu w piwnicy 😁 😁 😁 😁 😁
Anett twoje sa podobne do moich, chociaz mi minionej nocy sie Araby snili. Mieszkali ze mna w domu i probowali mnie ustawiac pod swoja religie... Koszmar!!!! Wszystko przez te wczorajsze zakupy, taka tam mieszanka etniczna 🤢 🤢 Zwierzatka rzeczywiscie sa juz lepsze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Oglnie jesli chodzi o NFZ to refunfowane sa trzy badania.. ale jak fany lekarz to moze sie uda jedno wiecej 🙂))

A jesli chodzi o prywatne wizyty to zazwyczaj robi sie co wizyte..


Sandroos, nad czym sie zastanawialam to czy zbyt czeste USG nie szkodzi malenstwu, bo w koncu to sa to jednak jakies tam promienie. Ale z tego co piszecie, to rozumiem, ze nie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Oglnie jesli chodzi o NFZ to refunfowane sa trzy badania.. ale jak fany lekarz to moze sie uda jedno wiecej 🙂))

A jesli chodzi o prywatne wizyty to zazwyczaj robi sie co wizyte..


ja chodze na NFZ a już miałam łącznie 4 przy każdej wizycie mi robi USG 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale dziś miałam sen, ten z rodzaju głupkowatych.
Śniło mi się że miałam jechać do swoich rodziców, więc biorę siodło i wołam Maksia swojego psa, Maksiu przylatuje a ja mu zakładam to siodło-dodam że moja psinka jest z rodzaju "podkolanówka" czyli rośnie do kolana nie wyżej-wcześniej jest jego zdjęcie. Najdziwniejsze było to gdy moja sąsiadka jechała na "ciułała". W drodze do rodziców widziałam psy ciągnące samochody tak jak kiedyś konie ciągły wozy. Dziwny sen... i niech mi teraz ktoś powie co taki głupkowaty sen może oznaczać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nenia supermarket musiał być fajowy 😁 😁
dzisiaj znowu śniły mi się pierdoły, na szczęście ich nie pamiętam 🙂
wiem tylko, że była pełnia bo wybudził mnie mój trzęsący się ze strachu pies,
strasznie boi się śmieciarki, jak rano podjeżdża, szczególnie tego sygnału cofania , on wogóle jest takim bojączkiem ,że rok temu po sylwestrze nie jadł 3 dni, w tym roku muszę iść do weta po tabletki uspokajające, chociaż jakies mam ale nie działaja za bardzo 🤢 🤢 🤢 🥴
a szkoda ,żeby Rico przeżył znowu traume :ohm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie,

Szczesliwie nie mialam zadnych snow minionej nocy 🙂 Spalam jak zabita 😜

Czarna sztuczne ognie to rzeczywiscie trauma dla zwierzat. Pamietam psa ktoregos roku, siedzacego w rogu w windzie cala sylwestrowa noc. Trzasl sie caly i za skarby swiata nie chcial z niej wyjsc. Jezdzil tak w gore i w dol, przerazony. Kilka dni po nowym roku doszly mnie sluchy, ze ten pies ostatecznie zdechl. 😞
http://www.zyciewarszawy.pl/artykul/425155.html
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
USG jest fajne 🙂 widzimy dzidzie jak rosnie i skacze sobie u Nas w brzuszku 🙂
mi lekarz robi usg przy kazdej wizycie, zobaczymy jak bedzie tym razem 🤔 🤔
ale fajnie byłoby zobaczyc malucha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nie wiem czy, któraś z Was oglądała dzisiaj Rozmowy w toku,
szok 😲 temetem byly rozstępy po porodzie... masakra... niektore dziewczyny płakały i nawet nie dotykają brzucha bo go nienawidzą, kosmetyczka mówiła, żeby uniknąć w jakimś stopniu to juz zaczynać się smarować , zanim wyjdą , zapobiegawczo, zanim bedzie za pozno 😲 😲
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
USG jest fajne 🙂 widzimy dzidzie jak rosnie i skacze sobie u Nas w brzuszku 🙂
mi lekarz robi usg przy kazdej wizycie, zobaczymy jak bedzie tym razem 🤔 🤔
ale fajnie byłoby zobaczyc malucha 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
nie wiem czy, któraś z Was oglądała dzisiaj Rozmowy w toku,
szok 😲 temetem byly rozstępy po porodzie... masakra... niektore dziewczyny płakały i nawet nie dotykają brzucha bo go nienawidzą, kosmetyczka mówiła, żeby uniknąć w jakimś stopniu to juz zaczynać się smarować , zanim wyjdą , zapobiegawczo, zanim bedzie za pozno 😲 😲


Ja tez widzialam te rozstepy 😞 Jutro ide po krem jednak 🙂 Tak dla wlasnej psychiki, nawet jesli nie pomoze ale bede miala ta swiadomosc ze smarowalam a jak bym nie smarowala pewnie by bylo gorzej.
Kurcze wiecie co zobaczylam w mojej karcie? Lekarz wpisal mi ph pochwy chociaz nie mialam wcale robionej cytologii 😞 Nie wiem czy to nie jest olewanie pacjentki 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ogladalam rozmowy w toku cos strasznego ale to tez wydaje mi sie kwestia zaniedbania danej kobiety szczerze mowiac zadna tak Pani nie byla mloda fajna ladna...tylko chyba to byly takie babki ktore mysla ze jak juz urodza dzieci to nic z sobą nie muszą robic.kazdy facet chce miec w domu zadbaną zone,narzeczona a taka nic nie robi a potem sie dziwi ze facet ma romans albo co gorsza odchodzi...sama CZARNA pisalas kiedys ze lubilas silownie wiec wiesz ze wszystko jest do wycwiczenia moze trwa to dlugo ale jak sie chce to sie uda nie ma rzeczy nie do zrobienia. 🙂ja rozumiem ze są mamy mają małe dzieci ale skoro nie uda sie wyskoczyc zeby pocwiczyc to w dany dzien mozna w domu wykonac pare cwiczen..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
znajac zycie i mojego pecha 🙃 to napewno jakies rozstepy bede miala,
ogolnie to kiedys bylam chudzinka, teraz juz tak niestety nie jest,
rzuciłam palenie , no i tabletki antykoncepcyjne dały popalic mojej figurze,
teraz to juz nie ta sama przemiana materii...... 🤢
zaczelam chodzic na silownie, spalilam pare kilogramow, no ale niestety , moje zdrowie nie pozwala mi dalej cwiczyc, dlatego boje sie ile przytyje w ciazy,
jedyne co mi pozostanie to wizyta u dietetyka po urodzeniu dziecka 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...