Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Wiola no wiadomo,że nie każdy poród bywa piękny 🙂
Moja kumpela miała (nie wiem dokładnie!!) chyba koło 38 tygodnia cesarkę i wiedziała o tym gdzieś od końca pierwszego a początku 2 trymestru 🙂
czy ja wiem czy lepiej wiedzieć czy gorzej? Z jednej strony wiesz,że nic Cię nie zaskoczy,że zdążysz do szpitala bo wszystko pójdzie według ustalonego planu,ale z drugiej strony fajnie potem mieć wspomnienia o tym jak się zaczęło,jak się jechało do szpitala,żeby zdążyć 🙂 tyle,że jeśli jest się już na końcówce to bardzo się na to czeka,a tak to czekanie będzie skrócone 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ziabula18 napisał(a):
hej ja mam termin na 19 czerwca jestem w 9 tyg ciazy ;-)

ziabula18 napisał(a):
hej ja mam termin na 19 czerwca jestem w 9 tyg ciazy ;-)

Witam 😉 i zmień sobie termin porodu bo Ci pokazuje że masz na 22 listopada 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc Mamusie!

Już 12 tydzien a mnie nadal mecza mdlosci 😞
pamietacie jak wam niedawno pisalam o tych moich problemach ze nie czuje sie mama i wogole?
Ja tez ostatnio widzialam swojego dzidziusia i wiecie co.... Tak go od razu pokochalam ze to chyba jakas metafizyka 🙂
Cos niesamowitego, nie myslalam ze mnie takie cos spotka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Przez moje wymioty schudłam 2 kilogramy, meczace jest to okropnie, ale lekarz stwierdzil ze nie warto tego leczyc bo tabletki przeciwymiotne zle wplywaja na plód, pocieszyl mnie tylko ze to potrwa jakis miesiac zanim zupelnie ustana 😞 Dam rade wazne zeby dzidzius byl zdrowy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
marta wiem,że to nie jest przyjemne,ale mogę Cię spróbować tylko pocieszyć-jeśli tak się dzieje,to znaczy,że hormony szaleją i z Twoją ciążą wszystko jest ok 🙂
wiesz u mnie mimo,że co jakiś czas jeszcze wracają mdłości to już coraz rzadziej,zauważyłam,że inne dziewczyny też mają już chyba coraz mniej,więc trzymaj się-naszym przykrym dolegliwościom już niedługo powiemy "do widzenia" 🙂 jeszcze tylko troszkę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja na dzisiaj robiłam pierogi ruskie,zjadłam koło 20 sztuk i dalej głodna 😮ale mężowi muszę też zostawić 🥴 na szczęście gorąca hebata po obiedzie sprawiła,że poczułam ile zjadłam i teraz chyba należy mi się relaks 😜
aaaaaaaaa i przytyłam 0,5kg 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć dziewczyny,
Ja również idę jutro do ginekologa, już nie mogę sie doczekać. Ostatnie usg miałam robione w 7 tc, więc teraz dzidzia powinna być dwa razy większa 🙂. Chcę znów usłyszeć to serduszko.
Kozinka mnie też ostatnio naszło na pierogi, ale na szczęście teściowa jest w odwiedzinach i narobiła mi ich tyle 🤪. A muszę powiedzieć że jej są najlepsze na świecie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po każdej wizycie dostaję zdjęcie ale nie mam narazie jak wkleic
Mi też się coś zdaje że Midorada miała dziś wizytę i z tego co widzę to się dziś nie odezwała a zawsze coś tam skrobnęła, mam nadzieję że u niej wszystko w porządku 🤔 Odezwij się kochana bo się martwimy 😉
A co do mdłości to u mnie jakoś dziwnie bo na początku nie miałam praktycznie w ogóle a teraz się przyplątały. Na szczęscie nie wymiotuję!
Dziś rozmawiałam z obcą babą i miałam rozsuniętą kurtkę i ona tak patrzy na mnie i mówi - OOOO widzę że pani w ciąży, który to miesiąc??? 😮 😮 😮 Takiego zgona zaliczyłam że szok, myślałam że jeszcze tak bardzo brzucha nie widac, a jednak 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc Wam,

piszę pierwszy raz, ale jestem w 9 tygodniu (podobno), usg juz 2x miałam i idę następny raz 17/12 na prenatalne badania. podobno się dowiem czy chłopiec czy dziewczynka, ale mi jakoś nie zależy na tym. ważne żeby było wszystko na swoim miejscu.

pozdrawiam Czerwcówki 2012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...