Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
jejku,okropne 😞 😞 😞 ale dlaczego?? 😞 😞 😞
ja sobie nie wyobrażam takiego czegoś 😞 😞 😞


Ona wogole była słaba mdlała co chwila, źle znosiła ciąże , miała też złe wyniki krwi - coś z płytkami :/
Ale krew nie miała wpływu.... O 12*00 zaczely jej się sączyć wody, pojechala do szpitala a o 16*00 jej chlusnęły calkiem 😞 podobno przyczyna jest jakas bakteria 😞 jaka to wiadome bedzie za 5 tyg jak przyjda wyniki 😞 Wiem o tej calej sytuacji od jej szwagierki. Podobno dostala kroplowke na wywołanie i bedzie rodzić. Nie wiem nie wyobrazam sobie... teraz my wszystkie w ciąży , ja , jej szwagierka, i kolezanka ... glupia sytuacja 😞 jak tu sie jej na oczy z brzuchem pokazac ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kroplówkę na wywołanie? to co się stało? jeśli dzidziuś żyje to czemu wywołują poród a nie zatrzymują? jest tyle sposobów 😞 no ale jak jej wody odeszły to już przecież jej nie wleją ich spowrotem 😞 widocznie nie było szans 😞 nie wiem,nie wyobrażam sobie tego 😞 kumpela też urodzila na chwilę przed 20 tygodniem,więc może w tym okresie też jest jakiś kryzys dla ciąży? 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
kroplówkę na wywołanie? to co się stało? jeśli dzidziuś żyje to czemu wywołują poród a nie zatrzymują? jest tyle sposobów 😞 no ale jak jej wody odeszły to już przecież jej nie wleją ich spowrotem 😞 widocznie nie było szans 😞 nie wiem,nie wyobrażam sobie tego 😞 kumpela też urodzila na chwilę przed 20 tygodniem,więc może w tym okresie też jest jakiś kryzys dla ciąży? 😞 😞 😞



Aniu trudno mi powiedziec, tylko tyle wiem .... ale chyba skoro jej odeszly wody musi te malenstwo niestety urodzic ..... a ono nie ma szans na przezycie :/ Wydaje mi sie ,że "łatwiej" jesli mozna to tak nazwac, stracic dziecko na samym poczatku ciąży... nie jest to tak bolesne, jak wtedy gdy czuje sie juz ruchy dzieciątka 😞 Kiedy ta mała istotka ma juz kształt człowieczka......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
kozinka napisał(a):
kroplówkę na wywołanie? to co się stało? jeśli dzidziuś żyje to czemu wywołują poród a nie zatrzymują? jest tyle sposobów 😞 no ale jak jej wody odeszły to już przecież jej nie wleją ich spowrotem 😞 widocznie nie było szans 😞 nie wiem,nie wyobrażam sobie tego 😞 kumpela też urodzila na chwilę przed 20 tygodniem,więc może w tym okresie też jest jakiś kryzys dla ciąży? 😞 😞 😞



Aniu trudno mi powiedziec, tylko tyle wiem .... ale chyba skoro jej odeszly wody musi te malenstwo niestety urodzic ..... a ono nie ma szans na przezycie :/ Wydaje mi sie ,że "łatwiej" jesli mozna to tak nazwac, stracic dziecko na samym poczatku ciąży... nie jest to tak bolesne, jak wtedy gdy czuje sie juz ruchy dzieciątka 😞 Kiedy ta mała istotka ma juz kształt człowieczka......

ja nie wiem jak to jest poronić,bo nigdy nie poroniłam,ale gdybym miała wybierać to na początku,kiedy dzidziuś się jeszcze nie rusza i nie ma kształtów człowieczka,nie wyobrażam sobie,że dzidziuś się rusza,rodzę a on umiera 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No o to mi własnie chodzi, bo "gówno" wiem o poronieniu, nie wiem co to za przezycie, ale wydaje mi sie ze ze "mniej " bolesne jest poronienie we wczesnym stadium ciazy , a nie np w 20tyg .... chociaz nigdy nie poronilam i nie potrafie sobie tego wyobrazic .... :/ 😞 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
No o to mi własnie chodzi, bo "gówno" wiem o poronieniu, nie wiem co to za przezycie, ale wydaje mi sie ze ze "mniej " bolesne jest poronienie we wczesnym stadium ciazy , a nie np w 20tyg .... chociaz nigdy nie poronilam i nie potrafie sobie tego wyobrazic .... :/ 😞 😞 😞 😞 😞

miejmy tylko nadzieję,że koleżanka sobie z tym poradzi 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jezu , jak sie zdenerwowalam jak to przeczytalam, az mi brzuch stwardnial. To musi byc straszne!!!! Czarna, wbrew pozorom ona potrzebuje wsparcia od wszystkich - od Ciebie rowniez. I nie chodzi tu juz o to by do niej isc, ale dac jej szanse na wygadanie sie i wyplakanie na poczatku. A jak bedzie gotowa sie spotkac, to jestem pewna, ze sama da znac. 😞 😞 😞 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( aż się poryczałam ;((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((

nie wyobrażam sobie tego bo również tak jak Wy nigdy nie poroniłam ale mogę sobie jedynie wyobrazić bo sama wiem jak już zaczynałam czuć Adasia i jak go zobaczyłam na badaniu jego buźkę w 22 tygodniu to aż się popłakałam ,że nosze w sobie całe swoje życie.... ;((((((((((( przykro mi strasznie Kasiu mam nadzieje ,że kumpela jakoś z tego wyjdzie ;((((((((((((((((((((((((( ehhh...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bardzo współczuję Twojej przyjaciółce 😞
Strata dziecka nie ważne kiedy to będzie zawsze jest chorernie bolesne i ciężko się po tym pozbierać...
Najgorsze co można zrobić w takiej sytuacji to mówienie "będzie dobrze, jeszcze będziesz miała dziecko". Słowa które bardziej pomogą to " jest mi niezmiernie przykro, jeśli będziesz czegoś potrzebować to jestem",tym samym dajesz znak że dziewczyna nie jest sama i może liczyć na Twoje wsparcie gdy będzie gotowa.
Mam nadzieję że jednak stanie się cud i maleństwo przeżyje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna
straszne to co napisałaś.. aż mnie serce zakłuło.. ja moją Polcie kocham od pierwszego dnia i nie wyobrażam sobie takiej sytuacji.. Trzeba tą dziewczyne wspierać, każdy bliski powinien! Tak jej współczuje..

Mnie mąż wczoraj porwał do galerii do grudziądza, skorzystałamz kuponu na dziale dzieciecym http://www.hm.com/pl/coupon-kids-pl może któraś jeszcze skorzysta, jak sie wyda 100zł na dziale dzieciecym, to 30% zniżki na wszystko, mąż kupił spodnie nie za 99zł, a za 70 🙂
Ja kupiłam Poli koszulke z napisem AC/DC, mój taka padnie z radości 🙂 🙂

Co do łóżka turystycznego, też mam zamiar kupić, to jest super sprawa, chce mieć do wystawienia w ogródku lub własnie do rodziców można brać 😉

Midorada te wózki bugaboo no super są, ale cena masakra. Kumpela sciągała ze Stanów i wyszło ją 2500.. gdybym wiedziała.. to bym chyba nawet odkupiła od niej bo sprzedawała za 2000, a u nas chodza po tyle, że dziki szał..

U nas dzis pięknie i słonecznie, po południu pójde z mamą na ciacho 🙂 i pójde sobie wybrać prezencior na imieniny bo mam w poniedziałek 🙂

Kurier dowiózł pościel i nalepki, dzis przyjeżdza regał 🙂 Codziennie coś 🙂

Czarna pisz jak bedziesz coś wiedziała..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heja :*
To ja ryczałam jak głupia tracąc swoje maleństwo 6/7 tydz a co dopiero 20 tydz wtedy to zalamka psychiczna plus porod i nie dostanie swego malenstwa.. 😞To zycie nie slusznie kara nie ktore osoby..A w szpitalu jak mialam isc sprawdzic czy musza mnie lyzeczkowac to tak jakbym przyszla przypuszczalnie na lewatywe lekarka usmiechnieta od ucha do ucha a ja mega zaryczana tyle mysli w glowie 😞
Wazne ze z ta ciaza i Moja mala wszystko dobrze bo nie wiem co bym zrobila. 😞 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczynki 🙂
dziś już trochę lepiej tj. gardło boli jak nie wiem(dziś nocka z głowy bo śliny nie mogłam przełykać) ale wróciłam już do żywych 🙂 bo wczoraj to spałam prawie cały dzień z małymi przerwami, mój młody musiał nawet sobie sam obiad robić/dzielne dziecko dobrze że od początku był chętny do kuchni/ 🙂

Czarna straszna sprawa 😞 aż mnie serce ścisnęło 😞

co do świąt to ja Dorotka też nie mam jak na razie żadnych zakupów, bo nie mam auta a tachać nie mam siły, ale dziś nie ma szefa w pracy i dostałam autko 🙂 heheh niedługo zbiorę się na zakupki, i po mężulka do pracy to wniesie na górę 🙂

co do przepuszczania w kolejce to wyobraźcie sobie że pierwszy raz w trakcie obu ciąż kobieta na poczcie puściła mnie do okienka po znaczki...i wiecie co? aż mi się głupio zrobiło...to takie dziwne uczucie że aż mi się ciepło zrobiło. heheh to takie u nas niespodziewane że jak już ktoś ci ustąpi to ty nie wiesz co masz zrobić. ale zdarzyło się to jeden jedyny raz przy obu ciążach...także kultura naszych krewniaków zerowa.....a najgorsze właśnie są te babcie które umierają ale do autobusu tak się pchają z taką siłą że pozgniatają cię na wejściu...

my na święta mamy na śniadanko moją rodzinkę na obiadek do mamci, a drugi dzień świąt przychodzą teście na obiad.
mój Marcych pojechał dziś do taty do soboty także trochę mi smutno bo tak pusto w domu 😞 nie lubię jak go nie ma no ale nic nie zrobię...

dziś słonko, zimno ale przy najmniej weselej za oknem.
miłego dzionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki,

Tysia co to za gaciochy? 😁 😁
Aga wracaj do zdrowia. NIe przesilaj sie i nie wychodz na dwor. Wrecz mezowi liste z zakupami do zrobienia i nich sam pojedzie. Ty lepiej odpoczywaj. W ciazy nie mozesz sobie pozdwolic na bieganie po dworzu w takim stanie. 😲 😲 Eh... wszystko przez te pogode... 😠 😠
Maja no troche szkoda, z tym woziem. A jesli ona sprzedawala go, za te cene z wszystkimi akcesoriami, to osobistycznie do Ciebie pojade i nastrzelam Ci na tylek... 😉 😜 Ja wlasnie kilka dni temu zrobilam odkrycie, ze H&M ma ubranka i rozne rzeczy dla takich maluchow. Zawsze mi sie wydawalo, ze ich kolekcje sa dla starszych dzieci. Bede dzis w Ladku to wejde popatrzec co tam sie dzieje. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...