Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Maja gratki wygranej 🙂 mój też grywa ale jeszcze się taka wygrana nie trafiła.
Midorada piękny Dominiś 🙂 napatrzeć się nie mogę 🙂
Wiola a Twoja córcia przesłodka 🙂 jeszcze ten cudny uśmieszek 🙂 taki błogostan na buźce 😉
Emi walcz z cycorami tak jak dziewczyny radzą 🙂 cóż ja więcej mogę dodać? mi pomagała tłuczona kapusta bo jednego miałam tez twardego jak głaz więc wiem co czujesz

ja też chyba w tym tyg jeszcze kupię laktator tak straszycie 😁 😁 😁 hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
kozinka napisał(a):
Tyssiiaa napisał(a):
No wolę odciagnac 125i mu dac wiedzac ze tyle wypije a nie 30min cycu i dupa... glodomorek 🙂 bede dostawiala żeby possal i bede odciagac 😁juz nie spi caly dzien tylko sie rozglada na szczescie nie placze 😁

ja mam nakładki silikonowe od kumpeli bo jej zostały ale nie używam 😉 w szpitalu kobiety chwaliły,że przynoszą ulgę 🙂 ale druga strona medalu taka,że po silikonie pluły dzieciaki sutkiem i też był problem 🥴

ja też mam kapturki używałam może z 3 razy 😉 on cyca lapie bez problemu ale mama wrazenie ze ssie te 30 min zasypia i po 15 minutach znowu glodny i piąstki sobie cmoka więc wole odciągać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
mi w szpitalu ciągnłął lewego a prawego nie łapał i nawet wyciaganie sutka szczykawką zeby miał lepszą brodawke i nic mu nie m\pomagało z cyca kapało dosłownie koszule cała mokra a w piatek wieczorem już miałam cyca chyba z 10 kg i twardy jak kamień ulgę przyniósł w sobote w domu laktator 😉 Emi ściagnij np 80 i idz pod prysznic ciepłym strumieniem objewaj piersi masuj i potem jeszcze odciagnij mi tak czasem pomaga jak czuje eksplozje odciagne na dwa razy 🙂 aaa i mi ulgę przynósł rumianek bo też na poczatku ryczałam z bólu zaparz rumianek wlej do miseczki i mocz piersi w nim.. 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi posluchaj dziewczyn ja wymieklam bralam leki na zanik pokarmu bo nie podolalam zadaniu 🙂
a co do witamin to K nie podaje bo juz jest w mleku a D pediatra kazal podawac od 8 doby zycia 🙂
nogi mi dzis w tyłek weszły tak sie nalazilam a teraz koncze robic zrazy po wegiersku zeby na jutro na obiadek byly a przez noc sie przegryza i beda smaczniejsze 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
ale mnie głod obudzil, jak nigdy 🙂
Emi dziewczyny maja racje-walcz c cycami a bedzie dobrze. Ja bardzo chce karmic cycem ale nie wiadomo czy mi lekarz pozwoli ze wzgledu na mikrogruczolaka przysadki mozgowej.
Pojadlm teraz ide dospac a potem do lekarza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam
ale mglista pogoda dzis u mnie 🥴 🥴 ja dzis kiepska noc mialam co chwile sie budzilam a jak sie przekrecalam z boku na bok to myslalam ze mnie rozerwie w okolicy miednicy taki bol, prad przechodzil. Biodro ciagle boli ech moje cialo juz zaczyna szwankowac i nie daje rady tych ciezarow dodatkowych nosic.
W sumie obudzilam sie zjadlam kawalek chleba i spac mi sie nie chce ale postaram sie jeszcze troche zdrzemnac i potem do lekarza jechac tylko zapomnialam na ktora mam wizyte wiec pojade sobie tak na 10.
Rany dzis w nocy co chwile do wc chodzilam jakis rekord czy co? Juz nawet nie zlicze ile razy to bylo,ale duzo 🥴 🥴
Lece sie jeszcze polozyc w koncu mam cale lozko dla siebie 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bry 🙂

ja w nocy dziś też wierci dupka, łaziłam siusiu 5 razy.. i to przewracanie się z boku na bok.. masakra jakaś.. dziś w nocy towarzyszyły mi jakieś mini kujki, ale u mnie jeszcze sporo czasu, więc bez większej spinki 🙂

Dziś gin 🙂
i o 18 wpadają kumpelki z pracy, więc czadzio 🙂 🙂 🙂 się pochichram z laskami 😁

Miłego dnia, ja z rana mam ochotkę na truskawki,
ale zaraz podjede mężowi telefon dać, bo znowu zapomniał, tym razem dlatego, że zaspał 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
helllooooooo 🙂

ja dzisiaj tez nocki nie przespalam.... I zas mi wypadla plomba z zeba 🤢 kurwicy mozna dostac !
Teraz czekam zeby zadzwonic do dentystki najgorsze jest to ze zaczyna sie dlugi weekend i ciekawa jestem czy bedzie przyjmowac. W poniedzialek do szpitala i bedzie niedobrze jak mnie nie przyjmi wrrrrrr 🤢
KATIA ja mam podobne bole do Twoich przewracac sie nie umiem brzuch boli jak na okres o udach nie wspomne a dzisiaj w dodtaku taki skurcz w lydce mnie zlapal ze z bolu lzy mi lecialy... Chce zeby to sie juz skonczylo....
Wiolka sliczna corcia 🙂
ANETA jak te zrazy robisz? Bos mi smaka narobila haha


taki jakis spokojny ten tydzien hihi chyba nastepny bedzie ciekawszy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna może powiedz babce otawarcie, że sytuacja MEGA AWARYJNA, że w poniedziałek masz cesarke i potem to juz wiadomo cięzko się wyrwać, to może by Cie wcisnęła choćby na 20:00.
Trzymam kciuki 😘

Ja zawiozłam telefon mężowi, pojechałam do piekarni, zjadłam dwie słodkie buły.. Pola się wierzga niesamowicie, a najdziwniejsze, że mnie zaczyna boleć w dole jak na okres.. Wy też to często ostatnio macie, co nie?

A tu jeszcze chce ogarnąć chałupe na przyjście lasek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam szanowne brzuszki i mamuski
dzis do lekarza, razem idziemy- juz nie moge sie doczekac :-) z wrazenia snilo mi sie, lekarce strasznie nie chcialo sie mnie badac, zbadala w lazience, nie chciala pokazac mi Julci na usg, a zanim wyszlam z lazienki ubrana to ona juz byla w plaszczu i gasila swiatla wychodzac z gabinetu. licze ze bedzie inaczej.

jak Was czytam, to jakbym siebie czytala - ciagle wstawanie na siusiu, mega klopoty z przewracaniem sie z boku na bok, chetka na truskawki :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wrocilam od lekarza jest rozwarcie na 1 palec mala glowka napiera na szyjke, wszystko ladnie sie szykuje do porodu, szyjka ma 1,5cm wiec 0,5cm sie skrocila. Wody plodowe w normie, lozysko ladne ale wagi mi baba nie chciala powiedziec stwierdzila ze dowiem sie jak urodze 😠 😠 😠 😠
A bylam dzis u innego lekarza bo mojego w piatek nie bedzie a jak do 12.06 nie urodze mam sie stawic u swojego 15.06 (o ile nie urodze do tego czasu)
Mam duzo spacerowac i nawet jakbym chciala to moge dzis isc na gimnastyke ( ale nie pojde ze wzgledu na meza bo nie moze do piatku nagle wziac wolnego z pracy bo maja teraz renty i duzo roboty w pracy)
Jestem zadowolona ze w koncu cos sie zaczyna dziac do porodu. 🙂 🙂 🙂

Kasia to ty masz tak z tymi zebami jak ja mnie tez jakos na poczatku maja plomba wyleciala, teraz jest wszystko ok z nimi ale po porodzie chcialabym isc jeszcze na zdjecie kamienia z zebow.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello mamcie 🙂
melduję się nadal w dwupaku...eh...
wszystkie teraz pod koniec stękające jesteśmy bo już to czekanie się dłuuuuży....zwłaszcza że tyle już z nas rozpakowanych i jak się ogląda te wszystkie zdjęcia to aż by się już swojego dziubusia chciało tulić 😉
oj truskawki Dorota już mi się po woli przejadły 🙂 teraz czas na czereśnie 🙂 wczoraj mężuś mi kupił i wciągałam 😉

czekamy na wieści od wszystkich brzuchaczy co dziś mają wizyty 🙂

ja zaraz dzwonię do swojego coby się upewnić czy mam na ktg podjechać do szpitala.

pogoda u nas w kratkę, rano było ładne słonko ale teraz widzę że jakieś chmurzyska nadciągnęły...no ale lepiej że tak jest niż upały bo w tedy to już chyba w ogóle kostek w nogach bym nie miała 😁

miłego dzionka i czekam na relacje po wizytach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
jaaa skończyłam pisać a tu pierwsza już po wizycie 🙂

Kasia to fajnie masz że coś się już dzieje 🙂 u mnie cisza kompletna 🤔 🤔huh: 🤔
wkurza mnie to już bo u każdej coś się dzieje a u mnie takie pitu pitu.....wczoraj mnie jak na okres brzuch pobolewał ale trwa to zwykle z 5 min także nawet nie zwracam na to uwagi....eh..no cóż, co ma być to będzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
jaaa skończyłam pisać a tu pierwsza już po wizycie 🙂

Kasia to fajnie masz że coś się już dzieje 🙂 u mnie cisza kompletna 🤔 🤔huh: 🤔
wkurza mnie to już bo u każdej coś się dzieje a u mnie takie pitu pitu.....wczoraj mnie jak na okres brzuch pobolewał ale trwa to zwykle z 5 min także nawet nie zwracam na to uwagi....eh..no cóż, co ma być to będzie


Aga bo u ciebie bedzie wielkie plum i nawet nie bedziesz wiedziala kiedy, co i jak. Od razu smigniesz na porodowke i mnie wyprzedzisz 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik mówie Ci, Twój czeka do weekendu 🙂
Katia wspomagaj nature, chodź po schodach 🙂 Gimnastyka super pomysł 🙂

Czarna mam nadzieje, że uda się z tymi zębami, właśnie pamiętam, że ciągle coś masz ... może młody tyle dobrego chłonie z Ciebie, że Ci się zębolki osłabiają.. no nie wiem sama, co taki pech .. daj znać, jak dogadasz sie z dentystką, trzymam kciukasy!!!

Ja odkurzyłam dół.. i padam na suty, jeszcze góra.. i w dupie, kurze wytarte, pranie pochowane, nowe wstawione.. krzyz mi odleci..

Ja ostatnio z mężem tonami pożeramy groszek.. taki świeży pyszny, słodki 🙂
Kilo na raz wpirzamy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Katia super wieści 🙂 coś się zaczyna dziać 🙂 więc sprzątaj skakaj i rób przysiady 😁
Kocik wydaje mi się ,że u Ciebie to bedzie moment ani się nie obejrzysz 🙂
Maja no ja mam ogólnie słabe zębole , jeszcze teraz w ciąży to wogóle :/
Szybko ogarnęłas domek 🙂

Wrr jak mnie to wkurza.... Mój prosi się Kierownika o 3 tygodnie urlopu - pracuje na kopalni i wyobrazcie sobie ze ten ciul kierownik jasno dał do zrozumienia Mojemu, ze jak to tak z pustymi rękami przychodzi 🤢 No i dzisiaj kupił wódkę i idzie do niego z flaszką .
Jest wściekły jak nie wiem, bo strasznie sie zapierał ze żadnego alkoholu nie zaniesie
no ale raczej nie ma wyboru 😮
Brak słów poprostu. Apotem same pijaki na kopalni pracuja 🤨
Dzisiaj nie ma nic za darmo niestety....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wczoraj 1.25kg arbuza naraz ☺️
w przeddzień porodu przywiozłam suszone grzyby na zupę bo tak mi się chce,ale nie zdążyłam jej zrobić a chyba za wcześnie na grzyby bo to dopiero tydzień po porodzie 😞 ale z drugiej strony przecież bezpośrednio grzyba nie daje dziecku 😉 przy Klaudii jadłam ale chyba gdzieś po miesiącu i nic się nie działo,ale teraz się boję bo mój ma często problemy z brzuszkiem 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tak czy siak jak mówi Czarna ona pięknie rozpocznie tydzień 🙂
Przyszły tydzień będzie gorący uf uf uf 🙂

Kurde, Czarna to widze nieźle.. tez mnie wkurza, że jak coś załatwić to zaraz trzeba z wódą wyskakiwać.. masakra..

Ja zaraz spadam do ciociuni na plotki i kawcie z ekspresuuuuu 🙂 mniam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo ja chyba jednak te cycochy odpusze nie mam sił na nie mały sie nie najada ja sie mecze cały dzien nic nie moge zrobic tylko cyckami sie zajmowac zastanawiam sie kiedy przyjdzie do mnie połozna, tym bardziej ze u nas w miasteczku nie ma juz teraz położnej była jedna ale poszła na emerytyure 🤢

Czarna: mam nadzieje ze dentyska Cie przyjmie 🙂 jesli chodzi o zaniesienie flaszki do pracy to wszedzie task jest ze wszystkim ja w szpitalu dałam tyle babonier i kaw ze szok, ale przynajmiej chodzili koło mnie jak nie wiem, małego tez mi na noc zabierali, a w ciagu dnia dawali tylko jak chciałam, wiec mogłam odpoczac a po cc to te 3 dni na odpoczynek to naprawde duzo 🙂

Kocik: Mi sie zdaje że Cie złapie w najmiej oczekiwanym momencie i szybko Ci pujdzie 🙂

Katia: ja jak sie zgłosiłam do szpitala z bólami to tez miałam rozwarcie na 1 palec a szyjk miała 14 mm, a do rana juz były 2 palce szyjka całkowicie skrócona, no ale skonczyło sie u mnie inaczej, no ale u Ciebie moze tez byc szybciej po niz sie spodziewasz 🙂

Maju Ty z tym sprzataniem tak nie szalej 🙂

Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...