Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Anetko szczerze to nie wiem czy może się powiększyć czy nie. Moja ginekolog-endykrynolog powiedziała mi że po połogu skieruje mnie ponownie na rezonans magnetyczny by zobaczyć czy zaszła jakaś zmiana. Badania na poziom prolaktyny w ciąży i podczas karmienia piersią nie mają większego sensu bo w tym czasie ten hormon jest wysoki. Dlatego najlepszy w tym wypadku jest rezonans.
Z powodu tego mikro-gruczolaka jestem też pod stałą kontrolą okulisty, na szczęście podczas ostatniego badania okazało się że wszystko jest w porządku i mikro-gruczolak nie uciskana nerw wzrokowy-czyli nadal jest malutki-co dobrze wróży.

Czarna mi lekarka powiedziała że właśnie rezonans można zrobić podczas karmienia piersią z tym że po rezonansie najlepiej odczekam 2-3 doby by kontrast który dostajesz w drugiej części badania został usunięty z organizmu. Dlatego wcześniej należy zgromadzić odpowiednią ilość pokarmu dla Maluszka. A po rezonansie przez tych kilka dni ściągać i niestety lepiej wylewać.


Dobranoc brzuchatki i mamuśki 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hihih no poszalała 🙂
Kasia do mnie zadzwoniła , mała ma 2800g i 54cm
- jak dobrze pamiętam 🙂

Pytałam się dlaczgo miała cc, to mi powiedziała , że długo sie męczyła,
mimo ,że chodziła do szkoły rodzenia nie wiedziała jak przeć, to znaczy wiedziała,
ale niewiadomo czy stres ją blokował czy co ☺️
Rozwarcie miała pełne i wszystko co wskazywało na poród sn.
Lekarz zdecydował ,że bedzie cc, i dostała narkozę,
jak z nia rozmawiałam próbowała przystawić Malutka do cyca 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
[color=purple]KATIA GRATULACJE!!![[/color]/size]

Szkoda, ze cc ale dobrze, ze Ania juz jest z mamusia. Swoja droga strasznie sie tych cc posypalo, nie?

Ja mam za soba ciezka noc, Lea plakala od 22 do 1 w nocy, przez 2 godziny wisiala na cycku, smoczka nie przyjmuje, bolal ja strasznie brzuszek 😞 a ja nie wiem od czego. Od 5 znowu plakala az w koncu jak zwalila kupala do godzine robila 😮 teraz spi a ja jestem nieprzytomna 🤢

Maja, Kocik dawajcie znac jak u was 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
bryyyyy 🙂

pisze z tełefonu.

Nasza KATIA MIALA CC W NOCY I URODZILA ANIE 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!

tyle narazie wiem hihi



nasza Kasia urodziła????? jestem w szoku 🤪 🤪 jeszcze o 23 pisała tu na brzuszku o YCD a tu już takie wieści????szok 🤪 🤪 nic więcej nie wiesz? tak nagle ją wzięło???

a o jakim lipcowym dzidziusiu pisałyście? bo też chyba nie w temacie jestem 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak w ogóle to cześć Wam 🙂
z tego szoku nawet się nie przywitałam 🙂

no mój męcizna nie ma zamiaru chyba w ogóle wyjść 🤪 🤪 hahah, nawet mojemu Markowi zaczyna się już nerwowość w oczekiwaniu udzielać 😁
wczoraj tak mnie senność wzięła że nawet YCD nie dokończyłam i dlatego już tu nawet nie zaglądałam, także dziewczynki dzięki za troskę ale nadal kulam się w dwupaku.....eh.... 🤔
jak tak dalej pójdzie to zahaczę na koniec czerwca....
Adusia powodzenia 🙂 kolejna która mnie wyprzedzi 🙂
Czarna dobrze że masz już z ząbkami spokój
Maja daj znać co u Ciebie

Kasia TY szczęściaro!!!! GRATULACJE 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tyssiiaa napisał(a):
Kocik tu na brzuszku lipcóweczka już jedna urodziła 🙂

A Katia napisała ,że jak zagoniła męża to po tym wzięły ją skurcze regularne i czeste pojechałą do szpitala miała rozwarcie pełne ale nie mogłą skupić się na parciu...


aha bo nie zaglądam na inne miesiące tylko u nas siedzę więc nie wiedziałam

🤪 🤪ja pitole!!!! kurka u mnie masaż szyjki nic nie pomógł 😁 😁 trzeba masować dalej 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wczorajsze wieczorne wpisy i komentarze od Katii i dzisiejszy poranny news - jakby kilka dni minęło 🙂
Najbardziej mi się podobało mi się jak mąż pytał czy może napic się piwa, a ona, że nie planuje dziś rodzic 🙂 Ciekawe jak dotarli do szpitala 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja też próbowałam truskawki Tysia 🙂 chociaż w szpitalu ochrzanili mnie za wodę truskawkową co jest przesadą chyba,bo ile naturalnego soku z truskawek w tym jest? tylko aromat smakowy 😮
a dzisiaj wywaliłam na obiad mizerię i mielone na próbę ale nie będę mocno smażyć mojego tylko troszeczkę 🙂 chociaż nie ma to jak zabronić jeść sałatę w śmietanie do obiadu a po obiedzie proponować wódkę 😮 😮 😮 przy karmieniu oczywiście 🤢 dosłownie mnie to rozwaliło i zapytałam babek tylko czy sobie żarty robią 😮 normalnie nie ma to jak słuchać starych ciot 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kasiu GRATULACJE 🙂 tak cos czułam że może to szybciej pujść niż Ci sie wydaje zreszta pisałam Ci wczoraj 🙂

Maju Biedulko, czekamy na wiesci no ale lepiej byc w szpitalu dla dobra Polci 😘

Ja byłam wczoraj u gina i bede przyjmowac te tabletki co Anetka jak bede sie źle czuła mam odstawic i przyjsc po cos innego 🤢

Anetka kiedy mogłas tak normalnie zaczać chpodzic po cc? My wczoraj z mężem i małym poszlismy na spacer własnie do osrodka, mam jakies 300 m a jakies 100 m przed osrodkiem myslałam ze juz nie dojde tak rana zaczeła palic, doszłam posiedziałam chwile i przeszło ale z powrotem przed domem już było to samo. Też tak miałaś?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...