Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam sie i ja 🙂
MAJU STO LAT, ZDRÓWKA I WYTRWAŁOŚCI 😘 😘 😘
ja kupiłam herbatkę z kopru włoskiego od 1go tygodnia życia i z rumianku też od 1go tygodnia 🙂
Wiolu widziałam ze pisałaś na fb SCHUDNĄC PO CIĄŻY odnośnie pływania mi lekarz powiedział w szpitalu ze spokojnie po 6 tyg mogę leciec więc i tak uczynie 😁
mnie dzis czeka gotowanie bigosu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziękuję kochane za zyczonka, bardzo mi miło 🙂
Mój maz mnie zaskoczył, wpadł niby w odwiedziny, a w pokoju odwiedzin juz byli rodzice, teście, ciocia wuj i kuzyn, tyle ludzi 🙂 🙂
Tak milo i tort był, kwiatku, prezenty, naprawdę aż lza w oku się kreci 🙂

Jeju jak fajnie, ze planujecie sobie już chudnięcie.. A przede mną jeszcze najważniejszy test porod 🙂
Buzka laseczki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majeczko - 100 lat albo i wiecej, radosci, usmiechu, szczescia i satysfakcji we wszystkim czego sie dotkniesz :-)

dziewczyny, pytanie natury organizacyjnej - siebie i malenstwo do szpitalapakowalyscie w jedna torve? bo ja chyba za duzo rzeczy naszykowalam i sie nie mieszcze w jedna a nie chce jak glupek wyladowac w szpitalu ze zbyt duzo iloscia rzeczy zeby opieprzyli na wejscie albo mieli ze mnie ubaw :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
WITAJCIE Kochane 🙂 u mnie zaczeła sie fala gosci rodzinka przyjezdza małego zobaczyc nie mam czasu na nic.

Maja sto lat, lekkiego porodu
Nenia trzymaj sie w szpitalu

Jesli chodzi o szczepionki to ja tez zamierzam isc tym bezpłatnym systemnem

Natomiast co do cherbatek to tez mam od pierwszego tygodnia i małemu juz daje dziś wypił mi 30 ml cherbatki, koloek narazie odpukac nie ma.

Kocik juz tuz tuz spróbuj moze jakos pogonic maklego

Czarna
to już w poniedziałek jak nastawienie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Emi, hmmmm jak narazie o tym nie myśle....
Napewno jutro jak nadejdzie wieczór zacznę myśleć i pewnie się bać :/
Chatka wysprzątana na błysk więc można rodzić 🙂
Troszkę się zmęczyłam tym sprzątaniem :/

Z tą fala gości ..... mnie to będzie najbardziej denerwować zapewne ..... 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello lasie 🙂
dzionek zleciał jak szalony, u teściowej na obiadek pyszny kapuśniaczek u mojej mamy gołąbki więc objadłam się młodej kapustki na zapas 🙂 no i na deser obowiązkowo truskawki takie meeega biiggg 😁

Maju fajnie że tak miło dzień zleciał mimo że w szpitalu
Czarna masz pozdrowienia od Kasi trzyma za Twoją cesarkę kciuki 🙂
Emi mojego leniucha nie idzie w żaden sposób pogonić leniuch to leniuch 😁 ale Twój tez Cię do końca przetrzymał z tego co pamiętam
Dorota ja mam też pełną torbę ale to są właśnie tak jak Czarna pisze, pieluchy, podpaski te wielgachne, piżama szlafrok, klapki jedne do łażenia drugie pod prysznic, kosmetyki, ręcznik no i ciuszki dla małego bo dla mnie to mi mój Marek na wyjście przywiezie ale też się zastanawiam czy czegoś mi nie brakuje

no nic, zmykam coś na kolacyjkę przekąsnąć bo niedawno wróciliśmy 🙂

miłego wieczoru brzuszki i mamuśki 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ullala ale tu ciuchutko.... Mam nadzieje ze Nasz watek nie umrze smiercia naturalna....

Obejrzalam meczyk, wykapana ide sie polozyc. To zapewne ostatnia spokojna nocka w tym czasie 😉
jeszcze sie nie stresuje ale cos mi sie wydaje ze jutro zacznie sie nerwowwka i goraczka 🤢
Jak na moj charakter to i tak sie dziwie ze jestem taka spokojna.
Tak szczerze to ze mnie taka panikara jest hihi.
Kocik dziekuje za info od Kasi. Co u niej? Jak ona dochodzi do siebie? Kiedy do domku?? Tak na marginesie zostaly Ci dwa dni 🙂 a leniuszek nic sie nie odzywa.. Co dalej? Masz wizyte? Czy bedziesz musiala isc na wywolanie. Chyba juz pisałas ale wylecialo mi to kompletnie z glowy..
Maja super ze rodzinka tak zorganizowala Ci urodzinki 🙂 az milo na sercu sie robi 🙂
Nenia jak tam??? Ktos ma wiadomosci????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej lasie,

Wybaczcie, ale nie mam kiedy wejsc na Brzuszek i Was poczytac. 😞 😞
Maja pozne, ale z serca plynace zyczonka urodziowe. Buziaki dla Ciebie 😘 😘 😘 Trzymaj sie dzielnie w szpitalu. Fajowa niespodzianke rodzinka Ci zgotowala 🤪 🤪
Katia serdeczne gratulacje!!!!!! Jeszcze nie zdazylam sie dokopac do zdjecia Aneczki, ale wierze, ze cudowna z niej kruszyna!!! Czekamy na zdjecia na FB - tam zawsze latwiej. 😉
Kozinka wybacz mi, ze taka gapa ze mnie. NIe pogratulowalam Ci jeszcze Karolinki, ktora okazala sie Adasiem 😁 😁 😁 😁 Numerant z niego nie z tej ziemi 🤪 🤪 🤪 😁 😁
Czarna jestem z Toba duchem i cialem cale jutro i poniedzialek. Naprawde nie masz o co sie martwic. Dziwne bedzie to uczucie, ale fajny jest ten moment oczekiwania na krzyk malenstwa i wreszcie sama ta chwila. 🙂 🙂 Zobaczysz, ze wszytsko bedzie dobrze... 😘 😘

U mnie kolomyja. Mam wrazenie, ze ciagle chodze z cycami na wierzchu. 🥴 🥴 Tydzien po porodzie chodzilam jak snieta ryba - niedospana, na wpol przytomna. 🥴 🥴 Mialam jakies dziwne tablety przeciwbolowe. Czulam sie jak nadragowana. Teraz jest juz znacznie lepiej, ale zanim sie zorganizuje z zyciem, to minie cale mnostwo czasu!!!!! 😉 Synek poki co ok. Sladziak z niego, rosnie szybko i zmienia sie z kazdym dniem.

Buziaki dla wszytskich 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej 🙂
ja dopiero wrocilam z szpitala.. mialam bole w ledzwiach i podbrzuszu do tego cisnienie bardzo wysokie.. szyjka sie skrucila i zgładziła do tego rozwarcie na 1 palec..lekarz powiedziala ze3 mam wrocic do domku "poprzytulac" sie z mezem twierdzi ze to moze rozwiazac ten "problem" 😁 😁 sprobujemy i zobaczymy co mi noc przyniesie.. a tak czy inaczej jutro o 10 rano mam byc w szpitalu tam zobacza co dalej...
Wszystkiego Najlepszego Dla Mai przedewszystkim duzo zdrowia,spelnienia marzeń i szybciutkiego porodu 😉
Dobranoc 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja po porannych badaniach, ciśnienie ładne 🙂
Z tym ze czekam na obchod i decyzje co do wyjścia.. Nie ma co liczyć na dzisiaj, pewnie jutro mnie wypuszcza, dam rade 🙂

Midorada super, ze powoli ogarniasz wszystko, Nawet mnie pocieszylas ze jest szansa na odzyskanie sił 🙂
Marlena, mocno trzymam kciuki 🙂
Tysia, 100 lat dla Adulka 🙂 🙂
Czarna jak nastrój, to juz jutro 🙂

Nenia, 100 laaat, zdrówka, radości i moc siły na ten ważny czas jaki przed Toba 🙂 buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...