Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hejoo 😘
Mam rozjasniacz na glowie ciekawe co z tego wyjdzie 😆
Ewolinka gratulacje 🙂
Moja niunia ma juz miesiac ☺️ ale ten czas leci nie ublaganie 🤪 🤪
Kobieta sie zmienia jak cos sie dzieje w jej zyciu u Mnie jest taki moment a chandra jak byla tak jest 😞
Dzis imieniny mamy goscie wpadaja 😜 juz wyjadlam troszke sernika a potem dupa rosnie 😉 😁
Majka wszystkiego naj 😘 😘 szybkiego porodu 🙂
Buzii dla malenstw 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂

wlasnie dopakowuje reszte rzeczy do torby, sprawdzam czy wszystko jest 🙂
zaczynam miec malego stresika 🙂 w nocy malo spalam bolal mnie zoladek : S
Idziemy zaraz do mojej Mamy, potem na cmentarz do tesciowej zapalic znicz bo mija rocznica jej smierci.

Maja do jutra wytrwasz 🙂 dasz rade

Midorada jak Maluszek ? I jak Ty dochodzisz do siebie??

Tysia omg ty chudniesz z dnia na dzien dziewczyno !!

Ewolinka moje gratulacje 🙂

Marlenka no to rob co nakazali w szpitalu 🙂 Nasza Katia tak wywolala wlasnie porod hihih

Anetka super fotka ze spacerku 😉


Nenia jak w szpitalu ?? Zdrowka zycze i wszystkiego czego sobie tylko zapragniesz 🙂 :*

Kocik melduj sie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny 😉
Ewolinka serdeczne gratulacje 🙂 a czemu cc ??
Czarna_Mamba to już jutro.. 🙂 bedziesz tulic swoje maleństwo uhh jak fajnie 😉

Ja byłam dzis na 10 w szpitalu.. wypuscili do domku bo skurczy nie ma tylko tyle ze 1palec rozwarcia i szyjka zgładzona..bedziemy z mezem cwiczyc tak jak kazali chociaz efektów jak narazie nie ma 😁 musze brac tabletki na nadcisnienie bo dzis rano dalej mialam 145/90 🥴 teraz jest w normie ale jak podskoczy to mam wracac.wszystko boli a musze czekac ahh my kobiety mamy przekichane 😁 jutro u siebie w przychodni mam pobranie krwi a w srode wizyta..ciekawe czy dotrwam 😆 normalnie jestem w szoku bo moj synek wazy tylko ok 2800
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Marlenka cwicz z Mezulem cwicz 🙂 moze cos sie posunie do przodu 😁 Maly Twoj synek 🙂 moj we wtorek mial 3kg wiec tez niewielki ale usg pokazuje tylko wage prognozowana... Moze byc wieksza.

Anetka jak masz juz tylko blizne bez strupkow to delikatnie moze sie ogolisz?

Ciekawe jak tam Katia?? Kiedy do domciu idzie i wogole...

Ja juz gotowa, wykapana ,spakowana ,telefon naladowany ,bateria do aparatu sie laduje wiec jest si 😉
i nie wiem juz czy sie boje czy to te emocje 🤢 zaczyna mnie czyscic kaczucha pobolewa i tak jakos slabo mi :/
moze to przez ta pogode bo jest duszno parno troszke polalo ale to nic nie dalo :/
Maly wypycha mi reke z boku jak supermen 😁 chyba juz prosi sie o wyjscie 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna_Mamba napisał(a):
Marlenka cwicz z Mezulem cwicz 🙂 moze cos sie posunie do przodu 😁 Maly Twoj synek 🙂 moj we wtorek mial 3kg wiec tez niewielki ale usg pokazuje tylko wage prognozowana... Moze byc wieksza.

Anetka jak masz juz tylko blizne bez strupkow to delikatnie moze sie ogolisz?

Ciekawe jak tam Katia?? Kiedy do domciu idzie i wogole...

Ja juz gotowa, wykapana ,spakowana ,telefon naladowany ,bateria do aparatu sie laduje wiec jest si 😉
i nie wiem juz czy sie boje czy to te emocje 🤢 zaczyna mnie czyscic kaczucha pobolewa i tak jakos slabo mi :/
moze to przez ta pogode bo jest duszno parno troszke polalo ale to nic nie dalo :/
Maly wypycha mi reke z boku jak supermen 😁 chyba juz prosi sie o wyjscie 🙂




no tak usg tez troszke moze sie mylic.jak sie urodzi to bedziemy znały dokładną wagę 🙂

stresika masz napewno i wszystko zaczyna bolec 😉 Dużo siły Ci życzę i zdrówka,daj znac jak bedziesz juz po 🙂 trzymam kciuki 😎
Dobranoc ;]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hello kochane 🙂
dopiero dopchałam się do kompa na dłużej...
Maja super że dobre wyniki i że już jutro wychodzisz 🙂
Ewolinka gratulacje.
Czarna no mój leniuch cicho siedzi i jak tak dalej pójdzie to we wtorek mam jeszcze wizytę, a niby na 19-go umówieni jesteśmy na wywoływanie. no a za Ciebie trzymam jutro kciuki 😉
Nenia 100LAT 🙂 przede wszystkim szybkiego i łatwego porodu 🙂
Midorada super że po woli wszystko ogarniasz, już niedługo będziesz tak zorganizowana że wrócisz tu do nas 🙂

co do mojego leniucha to wczoraj pierwszy raz miałam takie ściąganie pod brzuchem i tak jakby mi cierpło tam wszystko także coś nowego no i może to oznacza że coś się samo ruszy...heheh no niby do jutra ma jeszcze czas 😁

miłego wieczorku 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarna 3mam kciuki daj potem znać :*
Pati Ty tez cc? Same cesarki tu u nas
Z KATIA rozmawiałam i zrobily jej sie zakrzepy na ranie i miala jakies udrazniania 😞 ale maluda dobrze 🙂
Znowu przerzucilam sie ns karmienie cycem juz mi sie nie chce odciagac masakra 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Helloo 🙂

ja melduję się w domu 🙂
musze wykupic recepte na ten lek na nadciśnienie..
ordynator powiedział, że mam przerzucić węgiel ze strychu do piwnicy i na mnie czekają 🙃 🙃
żartowniś 😁 😁

Dużo tych cesarek, nie myślałam, że to tak często się dzieje.
Czarna trzymamy kciuki i czekamy na wieści 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

Czarna trzymam kciuki za Ciebie - bedzie dobrze!!!!!

Aneta Moja blizna jeszcze sie goi wiec nie jestem w stanie nic na razie z tym zrobic i cokolwiek doradzic. Wierze jednak, ze sobie poradzilas z "problemem" 😉

Kocik Twoje bobo to w ogole ma sie w brzusiu dobrze 😁 😁 😁 Pewnie strasznie sie juz meczysz. 😞 Jestem pewna, ze maly Cie zaskoczy - tylko czekaj... 😉 😉 😁 😁

Tysia ja laktator odstawilam po pierwszym tygodniu. Potwierdzam, ze strasznie meczace to sciaganie mleka. 🤢 Bylo to jednak podyktowane nadwyzkami mleka. Teraz wszytsko sie juz unormowalo - jak mi sie wydaje. 🙃 🙃 Tylko synkowi tak jakos strasznie wolno to picie idzie 😞 😞

Sandra tu pytanie do Ciebie. Wiadomo, ze ma sie dwa rodz mleka - to pierwsze - slabiutkie i to drugie - tluste. Odkad odstawilam laktator i cyce same zaczely produkowac wystarczajaca ilosc mleka, mam wrazenie, ze tego tlustego juz w ogole nie ma. Maly jak je, to na tym chudym konczy. Te tluste latwo jest przeciez rozpoznac, bo jest strasznie zolte!!!! Czy to znaczy, ze ono z czasem zanika, czy moze maly za malo ciagnie i sie do niego nie dostaje?

Znikam na razie, musze sie ubrac i do porzadku doprowadzic.
Zajrze do Was pozniej. papa 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
melduję się nadal w dwupaku.... 😮 😮 😮

Czarna trzymam kciuki i to mocno 😉
Maja supcio że już w domciu 🙂 heheh mi noszenie, sprzątanie, masaże szyjki nic nie pomaga więc nawet takie przeniesienie węgla też by nic nie ruszyło 😁 ale może u Ciebie pójdzie 🙂 jeszcze urodzimy razem heheh 😁
Midorada mam nadz że młody mnie zaskoczy na razie zaskakuje nie robieniem nic w kierunku wyjścia 😁

tak co do cesarek to sporo ich się porobiło. i aż się boję żebym też na cc nie skończyła bo raczej nie chciałabym mieć potem tego gojenia się rany..wiadomo że każdy organizm regeneruje się inaczej ale wolę sn rodzić....no cóż pożyjemy zobaczymy.

jutro wizyta u gina 🤨 🤨 bo nie sądzę że do jutra urodzę ...

miłego dzionka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Majka super ,że już w domku 🙂

Midorada - fajny masz suwaczek 😁 już skończony 41 tydzień 😁 haha a co do laktatora to ja cały miesiąc sciągałam ale teraz zauważyłam ,że mały już się najada bez problemu 🙂 a co do mleka to początkowo leci rzeczywiscie chyba bardziej tłustte mleko a potem im większe dziecko tym to mleko tez się zmienia według potrzeb dzidziusia więc mały napewno dostaje wszystko to co potrzebuje 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
czesc :-)my
Majka, fajnie ze juz w domu - teraz wegiel i hop na porodowke :-) nam tez juz nieduzo czasu zostalo na suwaczkach :-)
Kocik - a moze przestancie sie starac przyspieszac, przestan sprzatac, biegac, masowac - moze na przekor zrobi jak zauwazy ze nie interesujecie sie nim tak bardzo :-)

my po krotkim relaxie w wannie, pora cos zjesc :-)

o ktorej Kasia miala miec cc?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DorotaK napisał(a):
czesc :-)my

Kocik - a moze przestancie sie starac przyspieszac, przestan sprzatac, biegac, masowac - moze na przekor zrobi jak zauwazy ze nie interesujecie sie nim tak bardzo :-)

o ktorej Kasia miala miec cc?


no powiem Ci że też już o tym myślałam hehe że za bardzo o tym myślę i chcę, tak samo było z zajściem...długo nam się nie udawało a jak już dałam na luz i powiedziałam że trudno jak wyjdzie to będzie a jak nie to nie i się udało 😁 także o tym co piszę że już wszystko zrobiłam to w czasie przeszłym bo już się nawet nastawiłam na tego 19-go....jedynie rozdrażniona bardziej chodzę i to się udziela całej rodzince.....
ale pocieszka że jutro sobie meczyk jeszcze obejrzę 🙂

Justyna Twój Adaś wczoraj skończył miesiąc 🙂 sto lat 😘

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry 🙂
Kasiu czekamy na wiesci 🙂
czyli Katia jeszcze w szpitalu ,a wiadomo kiedy wyjdzie???
ogoliłam sie ale trymerem bo maszynką sie balam 🙂
waga mi stanela w miejscu cholera i nic w dol nie leci 😞
maly najedzony spi,Adam sprząta a ja nie wiem co mam z soba robic jak widze ta wage to wszystkiego sie odechciewa 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...