Skocz do zawartości

Czerwcoweczki! | Forum o ciąży


Wiolka

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kozinka przykro że z męża osioł i nie zdaje sobie sprawy z tego co te babsztyle wyprawiają w stosunku do Ciebie. Nie warto pochopnie podejmować decyzji które później będzie się żałować. najlepiej szczerze porozmawiać z mężem i powiedzieć mu co leży na sercu i z jakimi konsekwencjami może się to wiązać jeśli nie zmieni swojego postępowania. bo to on jest Twoim mężem i ciebie powinien wspierać. rozumiem że mieszkaniowo jesteście uzależnieni od tych babsztyli, ale to nie daje prawa by ciebie prześladować- bo definitywnie to robią. Zresztą podziwiam Twoją cierpliwość, gdyby mi taka z mordą do mnie wyleciała , tym bardziej że to nie pierwszy raz to w mało kulturalny sposób bym jej powiedziała "by się odpierdoliła". I niech się obraża, przynajmniej spokój byś miała 🙂 A może Twojemu mężowi potrzebna jest faktycznie terapia wstrząsowa? Nie wiem, znasz go na tyle dobrze, że wiesz co będzie najlepszym rozwiązaniem. Trzyma kciuki by wszystko ułożyło się dobrze i by mąż przestał być bałwanem na usługach starych bab i stanął po Twojej stronie, by gdyby tak zrobił to te babsztyle zobaczyły by że masz w nim oparcie i może by zaczęły się trochę hamować.


Ja zbieram się na zajęcia do szkoły rodzenia, dziś będzie o karmieniu piersią 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • sandroos

    1698

  • kozinka

    2123

  • Anett

    1877

  • Tyssiiaa

    2838

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
midorada zupełnie się z Tobą zgadzam,napewno nie wszyscy tacy są jak dzieci,ale z tego co widzę to większość niestety tak i niestety ja na takiego trafiłam 😞
Nenia takie rozmowy odbywają się u nas niemal codziennie od dawna,kolejna nie ma sensu,nic się nie zmieni,tym bardziej,że już od dawna wie że jak nie wytrzymam to odejdę,nie robi to na nim wrażenia,pewnie się przyzwyczaił,dlatego teraz tak poważnie o tym rozstaniu myślę skoro nic na niego nie działa 🥴
nie mogę zrozumieć tylko tego,że znaliśmy się od lat,wszystko było idealne,świadome a zaraz po ślubie zaczęły się cyrki,więc jeśli tak długo było ok to co się stało że wszystko z dnia na dzień tak drastycznie się zmieniło 😮 przecież dorastaliśmy razem,to przyjaciel mojego brata,do tego zanim zaczeliśmy być parą a nie kumplami to prawie co u nas mieszkał i nigdy tak nie było,wręcz przeciwnie 🤔 a teraz? teraz go nawet nie interesuje,że gra sobie na zdrowiu swojego drugiego dziecka 😮
pojechał do sklepu,mówię mu,że chce też jechać bo jeszcze do apteki muszę jechać po recepty jakie dostałam i dodatkowo coś dla małej na te zęby...wiecie co? usłyszalam tylko-daj recepte jak coś chcesz a ja jadę sam... pojechał z tymi cipami... 😮 tylko co ja mu takiego zrobiłam,przecież widział,że szłam sobie,powiedziałam dzień dobry a po chwili babka biegiem za mną aż na drogę i darła się na mnie aż się trzęsła cała 😮 przecież ja ani razu na nikogo tu nie wyjechałam tylko one ciągle tak,więc nie rozumiem takiego zachowania,powinno być całkiem odwrotnie 😞 a mi się od rana z nerwów ręce trzęsą i jak wstaje to aż mi ciemno przed oczami,leże cały czas na łóżku sama jak palec prócz Klaudii a ten goni za nimi a widział przecież że blada jestem jak ściana...
pójdę sobie sama do tej apteki i po drodze kupię mu papier toaletowy i powiem mu,że tu ma prezent ode mnie,żeby mu babka nie nasrała na rękę przypadkiem 😮 bo już nie mam siły.
koniec z robieniem czegokolwiek dla niego,zaczęło się od tego,że dzisiaj nie dostał obiadu i już więcej nie dostanie,niech się stołuje u tych starych krów i niech im nosi brudy do prania,koniec 😮
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka to naprawdę nie wesoło na całego 😞 nie wiem może rzeczwiście terapia wstrząsowa by coś pomogła może by się opamiętał że nie żartowałaś, bo może sobie z tego nic nie robi bo jest za bardzo pewny siebie że i tak nie odejdziesz, nie wiem, ale to musi być Twoja decyzja i bardzo dobrze przemyslana, nie podjęta pochopnie, mam nadzieję że już niedługo to się rozwiąże. Bądź silna, wierzymy w Ciebie.

Wogule to Tysia cos sie nie odzywa nie, ciekawe dziś miała mięc tą glukoze 2 raz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kozinka serce mi peka jak czytam co piszesz... 😞 😞 😞 Ja wiem, ze nie wszyscy faceci sa niedojrzali, ale jak analizuje wczesne zwiazki i malzenstwa moich kolezanek to wszystkie sa juz po rozwodach i rozstaniach... 😞 😞 Faceci jak poczuja stabilna tzn gorujaca pozycje w zwiazku, bo sa np jedynym zywicielem rodziny - to tak wlasnie sie zachowuja. Slowa - "ty i tak ode mnie nie odejdziesz" lub "beze mnie zginiesz" sa wlasnie potwierdzeniem ich myslenia. Jest to psychiczna manipulacja kobieta i proba ich ubezwlasnowolnienia, utrzymania kobiety w przekonaniu, ze sa im niezbedni do zycia, wzbudzenie poczucia ze jest slaba - bo przeciez sobie nie poradzi. Tymczasem facet zyje sobie wlasnym rozhulanym zyciem, a kobieta tkwi w toskycznym zwiazuku z wiara, ze jak odejdzie to zginie w wielkim swiecie. Moze sie rozpedzilam w moich ocenach, ale mam nadzieje, ze nie jest to jeszcze tak zaawansowany stan. Bylam kiedys z takim facetem. Slyszac "ona nigdy ode mnie nie odejdzie" pozegnalam sie juz nastepnego dnia. Tyle ze to nie bylo malzenstwo i nie bylo tam dzieci. Kozinka trzymam kciuki za Ciebie. To jest poprostu straszne przez co przechodzisz. Brak mi slow, bo zamiast miec w mezu wsparcie, siedzisz w srodku jakiegos koszmaru. 😞 😞 😞 I na dodatek jeszcze te walniete babcie i ciotki... 😠 😠 Sory jesli sie za bardzo rozpedzilam...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Midorada zgadzam się z Tobą w 100%.

Dziewczyny kiedy zaczynacie pakowac torby??? 🙂


też się podpisuję pod tym...biedna Aniula nasza...aż serce boli że w takim stanie masz takie nerwy 😞 a masz w razie czego gdzie odejść, jeśli już takie drastyczne kroki chciałabyś podjąć?

Emi ja myślę spakować się tak z miesiąc przed. na razie kupiłam sobie takie podkłady poporodowe i gacie jednorazowe i jak na razie to moje jedyne zakupy do szpitala. szlafrok mam, ale jeszcze sporo rzeczy do uzupełnienia. ale myślę że szybciej jak miesiąc przed nie ma co.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kocik napisał(a):
emi-rose napisał(a):
Midorada zgadzam się z Tobą w 100%.

Dziewczyny kiedy zaczynacie pakowac torby??? 🙂


też się podpisuję pod tym...biedna Aniula nasza...aż serce boli że w takim stanie masz takie nerwy 😞 a masz w razie czego gdzie odejść, jeśli już takie drastyczne kroki chciałabyś podjąć?

Emi ja myślę spakować się tak z miesiąc przed. na razie kupiłam sobie takie podkłady poporodowe i gacie jednorazowe i jak na razie to moje jedyne zakupy do szpitala. szlafrok mam, ale jeszcze sporo rzeczy do uzupełnienia. ale myślę że szybciej jak miesiąc przed nie ma co.


No ja nie mam jeszcze szlafroku tylko.

Laski co myślicie o chusteczkach z firmy BEABYDREAM??? teraz w rosmanie 4 pak chusteczek kosztuje 12,99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
sandroos napisał(a):
Nigdy nie uzywalam..ale zawsze polecam na poczatek kupic jedno opakowanie, bo nie wiadomo jak beda sluzyly maluchowi, a szkoda pieniazki w bloto wyrzucic 🙂


Właśnie czytałam na necie, ogólnie kosmetyki tej firmy maja bardzo dobre opinie, chyba kupię na próbę jedną paczkę, wogule wszystkie rzeczy z tej firmy bardzo tanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Sandra tak wczoraj tez widzialam 23st a dzis na onecie 6st 🤢ale w nosie z tym co ma byc to bedzie 🙂Ania naprawde bardzo Ci wspolczuje 😞
pojawił sie problem kupilam posciel 120/90 i wyobrascie sobie ze z poszewkami lipa owszem sa ale takie po 39zl a na haftowane nie mam co liczyc to sie wpieprzylam z ta posciela 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam 😁

powracam po długiej nie obecności 😜 wsumie tylko weekend a tu ponad 30 stron do nadrobienia 🤨 🤔 ale dałam rade i jestem na bieżąco... 😁

Aniu - nieciekawa sytuacja z Twoim mężem za Tobą się nie wstawia tylko jeszcze "liże dupe" babkom Ty się męczysz denerwujesz a ten na luzie do wszystkiego podchodzi... ehhh nie rozumiem FACETÓW z moim tez ostatnio się kłóciłam wtedy co Wam pisałam ,że az ryczeć mi się chciało bo nerwowo z nim nie mogłam ujechać na szczęscie weekend był wczoraj pół nocy zarwaliśmy wszystko sobie wyjaśniliśmy i już jest ok... Ania jeżeli rozmowa nie pomaga raz drugi raz to weź go poprostu nastrasz ,że dajesz mu trochę czasu ,żeby się ogarnął i sam zdecydował kto jest dla niego najważniejszy czy stare zgredy czy Ty i maleństwa...

Majka super ,że wróciłaś i wyjazd się udał 😘 dobrze jest się zrelaksować 😜 i przeczytałam ,że nie tak z glukozą? zadzwoń do gin czy nie możesz powtórzyć na dniach jakoś bo tydzień to trochę za dużo mnie po wypicie lekko muli i dziwnie mi się robi ale dałam radę dzisiaj też wypić duszkiem na wdechu żeby nie czuć...

Dzięki dziewczyny za troskę ,że się o mnie dopytywałyście to miło z Waszej strony ,że również o mnie pamiętacie 😘 ☺️ ☺️

Wiolka ja mam cały czas twardy brzuch mimo ,że nic nie dzwigam staram się dużo leżeć odpoczywać ale jak to lekarz wtedy na izbie stwierdził taka moja uroda "jest pani strasznie chuda i ma pani tylko brzuszek a maluszek już jest duży więc panią inaczej się bada" ale zapisali mi wtedy no - spę forte i aspargin ,żebym brała... a teraz jak byłam u lekarza to również mi się brzusio postawił i lekarz równiez przepisał mi nospę forte ,że mam brać przez te dwa tygodnie... ale jakoś szału ni ma nic mi to nie daje..

no więc teraz powiem co u mnie 😁

w sobote pojechałam do rodzinki na wieś zostaliśmy praktycznie do wieczora grilla odpaliliśmy i tak sobie siedzieliśmy gadaliśmy a potem czas wracać do domu i tak mi się spać chciało ,że nawet nie właczałam kompa... a wczoraj teściowa miała urodziny więc również cały dzień poza domem i też mi się nie chciało siedzieć i właczać kompa bo coś mnie cały dzień pobolewał brzusio jak na okres... ogolnie zaczęłam panikować bo tak to miałam chwilowe bóle a wczoraj co chwile bolał brzuch mi się zaczął juz obniżać a ma jeszcze czas i zaczełam panikować ,że może się już coś zbliża ale na szczęscie przeszło 😜 w nocy nie mogłam spać wciąż się budziłąm mały tak strasznie się wiercił ,że miałam wrazenie ,że skóra mi popęka zaraz i mu nózka albo rączka wyjdzie 🤪 a rano oczywiście co? glukoza.... udało się znowu wypić duszkiem na wdechu i tak sobie siedzieliśmy z Robertem on już zasypiał ja na jego ramieniu i nagle słysze pani przybysz! chyba z 5 razy usnęło mi się a już był czas badania 😮 ale odebrałam wyniki i

WSZYSTKO W NORMIE:

NA CZCZO 92 norma 55-115
PO GODZ 151 norma do 180
PO DWÓCH 120 😁 norma do 140
więc udalo się i mam nadzieje ,że tamten wynik był winą całego słoika miodu 😁 🤪

ale się rozpisałam 😮 😮 miłej lekturki 😘 ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
sandroos napisał(a):
Nigdy nie uzywalam..ale zawsze polecam na poczatek kupic jedno opakowanie, bo nie wiadomo jak beda sluzyly maluchowi, a szkoda pieniazki w bloto wyrzucic 🙂


Właśnie czytałam na necie, ogólnie kosmetyki tej firmy maja bardzo dobre opinie, chyba kupię na próbę jedną paczkę, wogule wszystkie rzeczy z tej firmy bardzo tanie


ja własnie kupiłam te chusteczki własnie 4 sztuki mam nadzieje,że beda słuzyć a razie czego dam siostrze bo ona je używa i mówi ,że są ok 🙂
w piątek kupiłam szlafrok więc chyba czas pakować torbę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
Sandra tak wczoraj tez widzialam 23st a dzis na onecie 6st 🤢ale w nosie z tym co ma byc to bedzie 🙂Ania naprawde bardzo Ci wspolczuje 😞
pojawił sie problem kupilam posciel 120/90 i wyobrascie sobie ze z poszewkami lipa owszem sa ale takie po 39zl a na haftowane nie mam co liczyc to sie wpieprzylam z ta posciela 😠


ja mam 120x60 chyba takie najlepsze bo standardowe...? 🤨 a tam gdzie kupowałas nie ma poszewek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett napisał(a):
ale kolderke masz 120/60???


Pościel wypełnienie - podusia 40 x 60 cm
Pościel wypełnienie - kołderka 90 x 120 cm

120x90 😜 pojebalo mi się z materacykiem 😁 a co do miodu to uwielbiam a brałamt ylko na gardło i cały słoik zszedł 😁

ja już zaczynam się pakować chyba 🙃 dzisiaj kumpele na oddział wzięli 37 tydzień więc jeszcze trochę i my sie zaczniemy sypać 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
emi-rose napisał(a):
Tysia super że wyniki oki 🙂

No to kupię jutro te chusteczki 🙂

Ide robić lasanie Tysia ostatnio smaka narobiła, a że ciocia była w weekend akurat we włoszech to mi wszystkie produkty przywiozła 🙂 🙂 🙂


mniam mniam 😁 lasagne za mną znowu chodzi! 😁 jutro zrobię 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Anett polecam Ci tutaj:

http://allegro.pl/sklep/21906341_posciele-ala-i-as

ja stąd cały kompelt łozeczko i pościele kupowałam a tutaj mają tez pościele różne ilości elementów poszukaj może coś Ci w oczka wpadnie tam zresztą możesz nawet sama sobie skomponować co Ci się podoba 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Nio dokladnie moze sie uda i z glowy, bo tylko sobie problemow narobilas 😉)

Tysia, no to super, ze wszystko wyszlo super...Ale ne proboj sie znow obzerac slodyczami,a przede wszystkim mamic nimi innych 🙂)

Ehhh, ja w srode ide na rozprawe, a juz sie denerwuje mega. Nie wiem po jaka cholere ;((
Ale coz zrobic, juz teraz za pozno zeby zrezygnowac ;(
Nie lubie takich sytuacji ;(

Pochwalcie mnie tu ladnie 🙂 Od wczoraj moje dziecko zasypia samo 🙂) Sukces nieziemski!!! a tak sie balam 😉 Widac juz baba madrzejsza z niej.. 🙂) Czytam bajeczke, wychodze z pokoju, a ona wtulona w misie zasypia.. 🙂) i nawet nie do wiary... spala praktycznie cala noc... widac dobrze, jej sie spalo znow na swoim lozeczku 😉)
Ale normalnie ja sie budzilam z 5 razy w nocy, czy mloda sie nie budzi hahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...