Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
dziewczyny POMOCY!!!
zaczyna ogarniać mnie strach że sobie nie poradzę z dzieckiem, że będę okropną matką, że będzie dramat jak się małe pojawi, że będę cała w rozstępach i jeszcze kilka innych... ☺️
🤨
czy ja jestem jakaś inna czy co?
tak wiem dramatyzuje ale nie potrafię tego ogarnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie przejmuj sie Ania 🙂 to normalne, ja napoczatku tez sie balam zarowno tego ze sobie ie poradze i bede zla mam jak i tego ze moje cialo nigdy nie bedzie takie jak przed ciaza. Alejak zobaczylam usg i tego malego czlowieczka to wszystkie watpliwosci przeszły 🙂 wiedzialam ze bedzie trudno ale skonczyly glupie mysli 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na spacerku bylo super, wozek sie swietnnie spisal 🙂 mała spała obudzila sie dopiero przed domkiem 🙂

A teraz wlącza sie jej płacz, marudzenie i ból brzusia 😞 niech te kropelki juz przyjda 😞

Wlasnie zasnela a zaraz trzeba ja karmic...

JAk Wam mija dzien?? Gdzie sie wszystkie podzialy 🤔 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania nie martw się to naturalna sprawa że się zamartwiasz, dziwię się że jeszcze nie marudzisz o obawach związanych z ciążą ja przez cały zcas miałąm czarne myśli to chyba normalne 🙂
Karina Ty karmisz piersią??
Elu gdzie jesteś??
moja jak ma jeść to śpi hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem jestem 🙂
od rana na polu z Bartkiem teraz jeszcze obiadek robiłam i mam spokój 🙂
delektuje się kawką 🙂
muszę tylko zamoczyć jeszcze groch na fasolkę po bretońsku 🙂
Jak się Amelka sprawuje w domku??
Karina i gratulacje pierwszego spacerku 🙂 fajnie nie 🙂 jak się jedzie wózeczkiem to taka duma ogarnia człowieka 🙂
Aga a wy kiedy na spacerek jak taka ładna pogoda????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ela msz racje 🙂 Duma straszna 🙂 szkoda ze jeszcze ogrod botaniczny zamkniety 😞 fajie wyjsc z domu pochodzic po polku 🙂 zazdroszcze bo Ty z bartusiem caly dzien na polku mozesz siedziec a my na razie na 20-30 minut wychodzimy.Zawsze cos 🙂
Aga ja nie karmie juz piersia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciesz sie Karina bo przynajmniej dziecko masz suche 🙂 mój już tola sie w śniegu i cały mokry wraca do domu:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: jedzenie i z powrotem ciągnie na pole, dobrze ze mamy 3 kombinezony żeby się przebierać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a czarne myśli Aga to swoją drogą a co do nich to jakoś staram się ich nie aktywować od wizyty w CZMP w Łodzi jak się okazało że toxo jednak nie zagraża dziecku 🙂 więc najgorsze są teraz te czy ja sobie dam rade...aaaaaaaaaa
bo początkowo nawet było ok tylko tak od początku tygodnia jakoś kiesko ze mną...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eluniu cieszę się że jesteś 🙂
Mój Bartolini widzę że szaleje 🙂
Amelia grzeczna tylko je na 6 razy więc zajmuje nam to ponad godzinę 🙂
My na spacerek to n ie wcześniej niż za dwa tygodnie i to na początku to chyba tylko przy otwartym oknie 🙂:laugh: :laugh: :laugh:
A Krysia kiedy wraca do domq??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj pisalo do mie ale nie napisała kiedy wraca 😞 w sumie to miała na brzuszku sie odezwać 🙂
pisała ze Rozalka w swoim zywiole caly czas na rekach u dziadków 🤪 i zaczyna fajnie gadać 🙂 🤪 🤪 🤪 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ania - buziaki 🙂 - chyba Szymonek się rozpycha - i oby Krzyśkowi szybko przeszło - trzymam kciuki! i niewykorzystuj już swojego brata - wiecie te Krzysie i Krysie to tacy naiwniacy - zgadnijcie co ja robie - tak owszem piekę ciacha hihi bo moja siostra organizuje urodziny w sobote 🙂
i buziaki dla Agusi - ja też za Wami wszystkimi tęsknię i bardzo ciesze się że nie gniewasz sie za moje smsy .... 🙂 i świetnie że tak pięknie i mistrzowsko wyszedł Ci poród! teraz tylko planować następne hihi i jeszcze Lunka się spełnia w mamciowaniu :laugh: :laugh: - a wracam prawdopodobie w niedziele
Karinko - gratuluję pierwszego spacerku i Daguś Tobie pierwszych kroczków po porodzie w markecie 🙂
Ela 🙂widzisz jak ja Cie lubvie - wczoraj napisałam Ci wiadomość a potem nam odcieli internet bo sobie rodzice zmienili neostrade na netie i potem zanim aktywowałam - oj to było ciężkie i w rezultacie nie dostałam się nawet na brzuszek.... 😞

hehe żeby nie było że pisze długie wiadomośći napisze 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
i dopiero teraz napiszę do Asi - żeby się zfochowała 🙂 bo ja nie wiem jak ona taka niedoświadczona w fochowaniu przeżyje poporodowy babyblues hihi - buziaki dla Ciebie nasz leniuszku hihi

Rozalka - śpi teraz z ciocią - pięknie ćwiczy głos jak tylko pojawia się ktoś w polu widzenia kto nie bierze jej na ręce hihi - niech się wybawi kobitka i to naprawde niesamowite jak jej się słownictwo rozwija !!! co dziennie mówi więcej !!!! dziś też mówiła coś nowego ale nie bardzo wiem co to miało znaczyć hihi

a ja się mam świetnie i sobie w sumie troche odpoczywam (między pieczeniem i gotowaniem)
dobra pozdrawiam Was wszystkie i do usłyszenia!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu wykorzystujesz ale możesz hihi, w końcu jesteś w ciąży 🙂
Krysiu no dzień dobry , absolutnie się nie gniewam, to było bardzo zabawne moja gin się śmiała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja niunia po kapieli [img size=314]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/po_kapieli_na_brzuszek.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie 🙂
Ach Aguniu Amelcia to do taty podobna nie????:laugh: :laugh: :laugh:
Ja popijam kaweczke a Bartul bajki ogląda 🙂
Pobudka!!!!
A co z nasza Asią??? cały dzień wczoraj jej tu nie było????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc dziewczyny 🙂 Wlasnie co z Asia??

Moim zdaniem Amelia jest podobna do Andrzeja... 🙂

JA dzis mialam w nocy pierszy kryzys. Nastawilam budzik na 23 zeby mala przewinąć, zrobić mleczko i nakarmic. Nie słyszalam go i w efekcie nakarmiłam ja o 00:30. POtem nastawiłam na 5 zeby zrobic to samo ale wstalam o 5:45, w sumie to Paweł mnie obudził bo do pracy wstawał... tragedia, tak jeszcze nie mialam. Obudzialm sie tylko o 4 ale to PAulince włączyła się syrena a takiego płaczu nie sposób nie usłyszeć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cześć dziewczyn,
właśnie podziwiałam wsze skarby na NK i przyznaje że są rewelacyjne
Daga jak tak się wygląda po porodzie to ja już się nie boje normalnie laska ja się patrzy:]
Aga rodzeństwo faktycznie sympatyczne...
a Bartolini co chwila większy...
moje też tak będzie rosło?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...