Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

specjalnie dla Agi zdjęcia mojej Wiercioszki 🙂 [img size=346]http://www.brzuszek.net/images/fbfiles/images/w.JPG" src="https://brzuszek.net/applications/core/interface/js/spacer.png" />
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karinko ślicznego masz wiercioszka, jestem zauroczona 🙂
Asiuniu GRATULUJE kopniaków, ale faktycznie będą one dotkliwe hihihihi, ja dziś postanowiłam poleżeć właściwie pospać ale.... Amelia postanowiła się bawić nie wiem po czym "deptała", ale spać mi to nie dało hihiih.
Krysiu takiego jakieś lenia mam dziś , ale obiecuję że sadzić kwiatków nie będę, słowo. Pójdę tylko na spacer.
Co do spotkania miałam pisać że mi jutro pasuje, ale jak widać Karinka nie da rady.
Przyznam się Wam że trochę mi gardło boli, martwię się że będzie gorzej, już od kilku dni coś nie " łamie".
Co do ubranek Asiu ja mam przeróżne, mam nawte takie maleńkie że chyba nawet lalki nie ubiorę hihihi, ale większość dostałam więc nie narzekam, jedną pakę kupiłam na allegro.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia może najpierw się wylecz pożądnie a potem pomyślimy o spotkaniu??

Mój Paweł się ostatnio śmiał ze jak sie do niego przytuliłam w nocy to czuł kopniaczki małej na swoim brzuchu i pyta się mnie jak to jest mozliwe, ze ja się nie budzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu włąśnei do Ciebie lub Eluni było pytanie, czy ja mogę jakiegoś cukiereczka na gardło, jeśli mogę to zaraz andrzeja pogonię do apteki.
Co do forum witam Anulke i bzibzio hihi a propos fajny nick, musiałam sprawdzic czy dobrze napisałam.
Czemu dopiero teraz się odzywasz??
co do ruchów, mój Andrzej też ostatnio poczuł na plecach hihihi, cieszył się jak dziecko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Anulka i Bzibzio witam Was serdecznie: Fajnie, ze napisałyście 🙂 Anulka jeśli dobrze widze to czy bedziesz miala bliżniaki?? Zawsze marzyłam o blizniach!! Gratuluje!!

Bzibzio Tobie gratuluje synka 🙂 masz termin 5 dni pozniej odemnie 🙂 🙂 Fajnie dziewczyny, ze sie odezwalyscie!! Anulka a Ty gdzie dokladnie mieszkasz??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
🙂 ja też witam nowe brzuszki
Aguś - to tak - takie cukierki ze sklepu Ci krzywdy raczej nie zrobią a zawsze coś pomogą, tylko muisz uważać bo np szałwia ma jakieś działanie nie takie, malina też - choć w wysokiej ciąży nie powinna źle działać - moja kuzynka brała Tantum Verde - to na pewno Ci krzywdy nie zrobi(właściwie Amelce 😉) mi lekarz przepisał Bioparox - to antybiotyk do stosowania miejscowego
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agus z tego co wiem to sok malinowy nie zaszkodzi ale pomieszany z liśćmi maliny moze wywolac skurcze...

Nie pij napewno herbaty z miodem i cytryna bo zamiast leczyc podraznia gardlo jeszcze bardziej!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie syrop z cebuli 🙂 bardzo smaczny i na mnie zawsze dzialał 🙂 albo z buraka. Troche gorsza perspektywa ale ponoc skuteczna:P:P

Dagmara ja tez robie tak jak Ty:P Przynajmniej tatusiowie maja kontakt z dzieckiem 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...