Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Ela było ślisko i jak wracał od siebie z domu(Gruszów - za Gdowem) to jeden zakręt był nieposypany... i Grześ wypadł z jezdni i spadł ze skarpy ale nic mu się nie stało i auto jak dzis patrzyłam też się jakoś trzyma... tylko nadkole jest zrąbane i lampa źle świeci
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Ja dziewczynki też już jestem, miałam znajomych dopiero dziś pojechali.
Cierpię straszne katusze bo drętwieją mi ręce.
Dziewczynki proponuje spotkanie albo w poniedziałek albo we wtorek , tak noworocznie póki Daga jeszcze w dwupaku.
Co Wy na to??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ja wole tez we wtorek bo w pon jeszcze Grzesia w domku mam 🙂 - dzięki samochodowi... ale zawsze milej razem, Rozalka ma taki niby katarek, ale myślę że Was nie pozaraża i sama się bardziej nie rozchoruje...
a ja znalazłam coś na kompie - 2 utwory jeden krótszy(moge mailami powysyłać - jak któraś chce) i drugi dłuższy to musiała bym nagrać jakoś - no i jest po niemiecku) ale oba są relaksujące- właśnie dla dzieci w brzuszkach albo już na wierzchu maluszków
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry dziewczynki 🙂
Mnie generalnie pasuje każdy dzień bo już od jutra jestem sama, proponuje poniedziałek albo wtorek bo jak najszybciej aby Daga jeszcze mogła 😁
Krysia ja poproszę obie piosenki 🙂 maila masz 🙂
Miłej niedzieli.
My idziemy zawiesić karmę dla ptaszków, będą miały co dziubać a moje pieski co oglądać, podwójna przyjemność i korzyść 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam:

Daga na szczescie mozesz juz rodzic 🙂 mi od paru nocy sni sie porod albo skurcze ze mam albo ze mi widy odchodza dramat!! juz chce byc PO!!

Jutro o 16:30 lekarz... ciekawe czy powie mi cos ciekawego...

A tak poza tym to wszystko graa u mnie choc dzis mam nie najlepszy humor... brzuch mam wrazenie ze zwisa mi do koolan i nie moge spac w nocy...

Dostałam wczoraj od Męża drugą czesc ksiazki"w oczekiwaniu na dziecko" pt. "pierwszy rok zycia dziecka" i przynajmniej mam co rocic. Daga mowilas ze chcesz kupic, ja przeczytalam na razie 80 stron i strasznie mi sie podoba. Oprocz tego gazetke M jak mama. Agus w dwoch ostatnich numerach bylo napisane wszystko o cesarce jesli chcesz moge zeskanowac i wyslac Ci artykuły na maila 🙂


Buziaki 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doti serdecznie zapraszam, ale obawiam się że jednak będziesz musiała sobie wagary zrobić 🙂
Krysia dziękuję za muzyczkę pytanie czy Amelia będzie chciała słuchać.
Dziewczynki rozumie że potwierdzamy wtorek?? póki śnieg jest, tylko Elkę trzeba zapytać 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry moje kochaniutkie i jeden kochaniutki 😁

Ja dzis do lekarza, Asia zreszta tez, juz sie nie moge doczekac 🤪 🤪 🤪 🤪

Ale na sie zima zrobila z powrotem... 😞
Daga dzis odstawiasz leki, ciekawe ktora bedzie pierwsza:P:P:P

Ide zraz sie kompac, czeka mnie dluzsze posiedzenie bo golenie 😁 oststnio byla to godzinaP
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂

Dlaczego Wy jeszcze śpicie jak taka ładna, zimowa pogoda za oknem? Słoneczko świeci 🙂

Karinka, tak jak pisałaś ja też dzisiaj do lekarza i już nie mogę się doczekać 🙂 🙂 🙂 szkoda że do 16 tyle czasu jeszcze ale mam nadzieję że jakoś przeleci 🙂 Ja niewątpliwą przyjemność golenia mam już za sobą 🙂 z czego bardzo się cieszę a Tobie życzę powodzenia 🙂

A teraz uciekam na spacerek 🙂 i zakupy na obiadek póki jeszcze mogę się ruszać 🙂

Dziewczynki, co z jutrem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZień dobry dziewczynki 🙂
powodzenia u lekarza życzę.
Daga trzymam kciuki bys jutro urodziła, będzie Kacperek jak Adrian hihihi, bardzo mi się podoba ta myśl.
Ja od dziś sama w domq trochę nudno , ale może coś posprzątam 🙂
Elka nie potwierdziła jeszcze Asiu ale jak coś to zadzwonimy, myślę że aktualne 🙂
Ja czekam 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daga w pierwszej kolejności pozwalam jej wąchać wyprane ciuszki Amelii a po drugie jak wrócimy do domu już wszsycy to w pierwszej kolejności położę ją w kojcu Luny, tak mi kazał zrobić weterynarz, oczywiście pod kontrolą ale pies musi ja obwąchać i zaakceptować 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Daga ja tez im zazdroszcze... Aga i te ktore juz rodzily, mam pytanie jak wyglada czop?? Czy ma on jakis ksztalt, jakiego moze byc koloru i wogole??

Dahga w tej ksiazce co dostalam jest napisane nawet jak przygotowac zwierzaka na nowego malego domownika ale wydaje mi sie,z e to co Agula napisala jest najrozsadniejszym rozwiazaniem 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...