Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Karina dzięki za oklaska i tak zaraz ktoś mi go zabierze hihiih.
Krysiu dzisiaj kończy, miesiąc trwa od 14 do 13 następnego miesiąca. Jutro będzie pierwszy dzień 3 miesiąca 🙂
Co z spódniczką, bo widzę że więcej chętnych, uff jak dobrze że tak naprawdę konkurencje to mamy w Asi i Paulince bo Rozalka to już stara dupa jest hihihi i spódniczkę włoży a i owszem... na jedną nogę hihihi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
heh Aga nie zgadzam się z Twoją definicją miesiąca ponieważ
-1 miesiąc rozpoczęła w momencie urodzin - czy tak - tak - zatem w momencie urodzin + miesiąc rozpoczyna następny miesiąc - czy tak? tak! dotąd jesteśmy jednomyślne musisz przyznać! zatem kiedy kończy się ten pierwszy miesiąc życia - w momencie tuż przed momentem urodzinin +miesiąc -tz minimum przed urodzinami - czyli przybliżając do jednego dnia - w dniu kiedy rozpoczyna się następny miesiąc!
- cały świat tak liczy i dlatego nie będziesz obchodzić roczku Amelki 13 lutego a 14tego lutego, a pamientajmy roczek = ukończenie 12tego mesiąca życia - czy nie tak? 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry 🙂
My dopiero teraz bo położna na ostatniej wizycie była 🙂 na szczęście wszystko w porządku. Ja teraz korzystając z tego że Paulinka usnęła sama się chwilkę zdrzemnę bo nie powiem żebym była wyspana 😉

Karinka, śliczniutka ta Twoja Paulinka 🙂

Krysia, ale wykład zrobiłaś na temat miesięcy 🙂

Aguś, buziaki dla Amelki z okazji 2 m-cy czy to dziś czy jutro 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczynki 🙂))) tęskniłam 🙂 przepraszam ze tak dluuuugo mnie nie bylo ale mialam problemy z zalogowaniem się odkad zrobili modernizacje... 😞 nie wiem zemu ale sie nie chcialo zalogowac a co za tym idzie nie moglam sie do Was odezwac 😞 jak tam? my mamy klopot... 😞 w niedziele zaczelam krwawic i wyladowalam na ostrym dyzurze 😞 na cale szczescie malenstwo podobno ma sie dobrze i nie widac sladu odklejajacego sie lozyska ani nic ale nie wiadomo dlaczego tak jest... 😞 lekarz mi powiedzial ze to jest ostatni tydzien ciazy kiedy moge podejsc do tego bez wpadania w panike...:/ latwo Mu mowic... martwie sie 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florcia jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze!! jestesmy z Toba i tez sie stesknilysmy 🙂 🙂

Asia ciesze sie ze wszystko ok 🙂
nam wczoraj przyszla waga 😁
Krysia niezły wyklad 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Florcia - powodzenia - trzymamy kciuki! oby kruszynka dała rade, a lekarz nie powiedział Ci skąd to krwawienie?
ej sorrki za wykład....taka już jestem poryta że widze to w taki sposób i nie omieszkam Was o tym poinformować 😉 - swoją drogą z Grzesiem który ma filozoficzną dusze dyskutujemy o liczbach hihihi bo on zwykle też tak liczy że sobie odejmuje lat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia nie jest to logiczne ale cóż, nie będę się sprzeczać.
widzisz prosta sprawa, miesiąc marzec zaczyna się pierwszego a kończy 31 a nie 1 kwietnia 🙂 i każdy inny też 🙂

Florcia witaj, cieszę się że wszystko jest ok, ale uważaj na siebie 🙂
Asia przepraszam, ale tak dobrze wiedzieć że nie jestem osamotniona w niewysypianiu się hihihi

Karina my się załapiemy zanim siostrze posłuży 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Krysia nie jest to logiczne ale cóż, nie będę się sprzeczać.
widzisz prosta sprawa, miesiąc marzec zaczyna się pierwszego a kończy 31 a nie 1 kwietnia 🙂 i każdy inny też 🙂

hehe no bo dzień tj doba zaczyna się o godzinie 00:00:00 prawda? więc bez żadnych przybliżeń miesiąc marzec np kończy się 31marca ok godziny 00:00:00 tz minimum lewostronne 😉 a kolejny zaczyna się o godzinie )00:00:00 minimum prawo stronne 🙂 prawda i sobie wyobraź wykres na którym umieścisz moment urodzin Amelki i dorysuj sobie przedziały na jednej osi dobowe ujęte w dni od północy do północy i wtedy widać jak byk że 2gi miesiąc Amelka skończy jutro i jednocześnie rozpocznie 3ci miesiąc 🙂 i to jest zupełnie logiczne - choć te wszystkie terminy rozpoczęcia dni, miesięcy i lat są jak najbardziej umowne 🙂
no prawda?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia gotuję obiad nie mam czasu na wykresy ale na pewno masz w tym jakąś swoją rację hihihi.
Swoją drogą że Ci się chce aż tak kombinować masz za to oklaska hihihi.
Po za tym kalendarz nie jest umowny 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
nie wiadomo skad to krwawienie... ale niektore mamusie maja okres do 3 mirsiaca podobno wiec to moze cos takiego bo pojawilo sie akurat w takim czasie w jakim dostalabym okres jakbym nie byla w ciazy... ale tak na prawde to nic nie wiadomo... moge sobie gdybac :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Florcia Ty nie gdybaj tylko się oszczędzaj 🙂

Karina no co TY, ja to kura domowa jestem, cóż ja mogę wiedzieć o tak skomplikowanych obliczeniach, obiadem się wykręcam ale tak naprawdę to ani słowa nie zrozumiałam z tego co Krysia napisała hihihi.
Ale Krysia to politykiem powinna zostać, jak by się ktoś sprzeciwiał to mu wykład o wykresach puści, nic nie zrozumieją to przytakną hihiih.
Zakładając obecny stan rzeczy wnioskuje Krysię na Prezydenta 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ale z Was łośki ja się produkuję a wy nawet nie przeczytałyście tylko machnęłyście łapkami bo swoje wiecie 😉 hehehe jeśli wy jesteście kurami domowymi to ja jestem kokoszą bo bez pracy to hohoho od listopada 2008 siedzę w domu i wymyślam teorie spiskowe.... a zagadnienia czasu to na studiach przerabiałam i dalej przerabiam.... i jeszcze książkę sobie kupię :P
Aga co tam ciekawego dziś serwujesz?
ja nie gotuje bo stwierdziłam ze najwyzsza pora przejsc na diete 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ani85 napisał(a):
Florcia spokojnie, optymizm jest niezastąpiony 🙂
Mamuśki mam takie pytanko a nawet dwa co mam zrobić z moim bolącym kręgosłupem? i kiedy skończą się rozciągać te pieruńskie wiązadła czy coś co tak kuje?

hehe Ania macica się przestanie rozciagać jak tylko urodzisz, no ale zacznie się wtedy skurczać - chyba że o jakiś inny ból chodzi, a kręgosłup to kochana.... próuj sobie znaleźć taką pozycję leżącą w której nie boli.... i do tego też musisz się niestety zacząć przyzwyczajać 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia jak na kurę przystało same pyszności.
Dziś będą podudzia z indyka duszone w przyprawach, pyszotka. Polecam przyprawę do indyka 🙂

Krysia ja przeczytałam tylko nic nie zrozumiałam hihiih, nie dość że kura to jeszcze blondynka 😁 😁 😁 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
florcia86 napisał(a):
nie wiadomo skad to krwawienie... ale niektore mamusie maja okres do 3 mirsiaca podobno wiec to moze cos takiego bo pojawilo sie akurat w takim czasie w jakim dostalabym okres jakbym nie byla w ciazy... ale tak na prawde to nic nie wiadomo... moge sobie gdybac :/

no ja też słyszał o tym ze mozna miec okres do 3 miesiaca ciazy - no oby to było tylko takie plamienie i pewnie tak jest skoro badania to wykazały
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysia przynajmniej wiem że dobre hihihi.
Moja znajoma miała przez 3 miesiące okres 🙂
Po za tym na początku mogą być plamienia właśnie w dniu kiedy powinnaś mieć okres gdybyś nie zaszłą w ciążę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Krysiu ja nie mam pozycji, w której mnie nie boli, bo jak nie boli przez 30 min to później nie idzie się ruszyć 😞
co do macicy to chyba są to tego rodzaju kłucia ale pewna nie jestem...to mój debiut macierzyński...

Aga masz jakiegoś linka do tych poduszek?
Aga ode mnie też dostaniesz oklaska za tych podlaków co zabierają
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...