Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No a my opuszczamy as kolo poludnia i wracamy dopiero jutro bo zostaje na noc u siostry 🙂 🙂

Ja tez ostatni raz nawiaze do wczorajszej rozmowy i tak jak pisala Aga nie przypominam sobie zebysmy najechaly na Ele albo ja obrazily. I jak dla mnie koniec tematu bo i tak pochowaja Prezydenta gdzie beda chciali 🙂 🙂 Nie ma sie co sprzeczac, klocic!!

Daga wspolczuje Ci tych wyjazdow Krzyska... Pawel pracuje do 15 i mnie szlak trafia jak go nie ma 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

Agnieszka powiem jedno przykro mi ze identyfikujesz sie z osobami pokroju pijących pod budka z piwem chociaż i tam czasem są one bardziej wyrozumiałe i nie narzucając nikomu swojego zdania. Chciałaś możne mnie tu zdominować swoim zdaniem i ci nie poszło, dlatego czujesz sie urażona..... niestety ale nie czuje sie winna, kazdy ma prawo do swojego zdania i tak jak napisałam wczoraj widząc te twoje wcześniejsze i teraźniejszy opis na gg oraz dodanie czarnej żałobnej wstążki uważam ze to typowa polska obłuda......
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie ostatnio też Andrzej pracuje do nocy.
Przedwczoraj wrócił do domu o 22.30 od rana, masakra. Ale tak to jest jak się rozkręca swoją firmę, myślę że Krysia to doskonale rozumie.
My mamy jeszcze tyle że Andrzej prócz tego pracuje, więc wszystko może załatwiać popołudniu.
Ja dziś obliczyłam że mogę w domu siedzieć do końca sierpnia, potem muszę podjąć jakieś decyzje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
cruella napisał(a):
Karina normalnie kopnęłaś leżącego. Słyszałam że te kurwy chcą nazwać ulicę ale całe rondo??
Kurwa mać niech zmienią nazwę rynku głównego na rynek Kaczyńskiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

że te kurwy?? no troszkę Cie poniosło z nazwaniem przeciwnej opcji politycznej - nie?
Karinka - Gruzini dali mu tytuł honorowego obywatela za to że gdy strona Rosyjska zaatakowała Gruzję na oczach całego świata tylko on jeden miał odwagę tam polecieć i powiedzieć prezydentowi Gruzji, że dopełni wszelkich starań aby Europa wyciągnęła konsekwencje wobec agresora, o ile dobrze pamiętam wtedy też ostrzelano jego helikopter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym ze Ciebie Ela nikt nie obrazil.

Mi sie urlop konczy 12 czerwca w dniu moich urodzin. Potem biore dodatkowe dwa macierzynskiego a potam zalegly z 2009. I tez bede musiala jaks decyzje podjac. Mogla bym isc do pracy ale codziennie po 8h a nie tak jak pracowalam 2 dni po 12 bo nie wyobrazam sobie nie widziej Corci w nocy jak spi 😞 😞 ale kto mnie zatrudni bez studiow bo wiadomo jakie sa wymagania... ale bedde musiala cos kombinowac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karina89 napisał(a):
Z tym ze Ciebie Ela nikt nie obrazil.

Karina ja sie wcale nie czuje urazona niczym.
Ale Agnieszka tak, i teraz takie jej gadanie nawet na temat urodzin mojego dziecka ze nie zostanie zaproszona to jak dla mnie poziom szkoły podstawowej i obrażanie się na koleżanki bo ona ma inne zdanie wiec sie z nia nie bawie....
Agnieszka troszeczkę rozsadku, babo kazdy ma prawo do swojego zdania i obrażanie i wyklinanie innych w tej sytuacji i tu nie mam miejsca bo na forum są rożni ludzie...
..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach



Ela- ciesia brzuszek
09:39:49
dzieki za poparcie 🙂
09:40:03
Karina tez wczoraj probowala
09:40:11
trzymac z agnieszka
09:40:15
ale jak
09:40:23
sie okazalo
09:41:16
na brzuszku co innego
09:41:21
a do mnie na gg
09:41:25
co innego
09:41:43
ja tylko wyrazam swoje zdanie


Elu wiem ze mój poziom jest z podstawówki ale proszę Cie nie podsyłaj mi wiadomości niby przypadkiem zamiast do kogoś, pogrążając Karinę,

Krysiu racje masz w 100% JARMARK 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej przekupki 🙂 widze, że tu gorąco od rana 🙂 powiem Wam ze zdecydowanie wole czytac o Waszych pociechach niz o zdaniu politycznym 🙂 ja swojej jeszcze nie mam i jeszcze pol roku musze czekac zeby moc sie podzielic z Wami takimi szczegółami jak usmiech mojego malenstwa wiec jestem glodna takich relacji 🙂 a prezydenta i tak pochowaja gdzie beda chcieli...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczynki nie uciekłam tylko zbieram się bo tak jak pisałam rano, jadę dziś do firmy. A i trzymajcie kciuki abym wszystko załatwiła 🙂

Florcia dasz rade zleci zanim się obejrzysz 🙂

Elu masz racje ze wszystkim, myliłam się 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agnieszka mnie nie chodzi o to żebyś powiedziała ze mam racje i ze ty nie.
Nic nie rozumiesz.... Po prostu uszanuj zdanie innych i nie narzucaj swojego bo jak sama wczoraj napisałaś ze każdy możne mieć swoje.
A do Ciebie porostu nie możne dotrzeć ze ktoś się tobie nie podporządkuje w swoim myśleniu i działaniu. i tak jak pisałam do Ciebie na gg takie brniecie dalej i wywlekanie brudów nie ma sensu trzeba tak jak powiedziałaś "wiedziec kiedy ze sceny zejść" a ja powtarzam ci ze trzeba ale z honorem...
I uważam nasza dyskusje za zamknięta.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bartulex napisał(a):
Agnieszka mnie nie chodzi o to żebyś powiedziała ze mam racje i ze ty nie.
Nic nie rozumiesz.... Po prostu uszanuj zdanie innych i nie narzucaj swojego bo jak sama wczoraj napisałaś ze każdy możne mieć swoje.

Elu widzisz na moje że Walentynowicz była działaczką w Solidarności tak jak Kaczyński napisałaś mi że była tylko pionkiem... ja tak nie uważam i to TY a nie AGNIESZKA narzucasz swoje zdanie
popierasz Kaczyńskiego ok, ja uważam, że skoro ona z nim zginęła i Kaczorowski też to im również należy się pochówek z honorem a nie cisza... 😞
świeczkę też zapaliłam jak Agnieszka ale nie dlatego że tylko Kaczyński zginął ale dlatego, że jest to wielka tragedia dla rodzin przede wszystkim!!! zwłaszcza dla córki Kaczyńskich bo nie dość, że dziewczyna straciła oboje rodziców to jeszcze wszyscy patrzą na jej smutek i rozpacz - przykre 😞
fakt że Aga z tymi przekleństwami troche przesadziła

Florcia zobaczysz czas zleci szybciutko...ja mam już 18tc albo 19tc i nie wiem kiedy zleciało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Asia my usg robiliśmy u nas w przychodni 🙂 ale wiem ze chyba na szwedzkiej czy gdzies tam Karina powinna wiedzieć robią za darmo tyle ze na termin trzeba czekać 😞
A Paulinka to rośnie jak na drożdżach 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
żona kuzyna mojego męża oni razem pracują więc się chłopaki widzą często i taka trochę nie zręczna sytuacja... bo on się śmiał do mojego, że oni to już więcej nie planują to nam oddadzą ubranka itd 😞 strasznie mi przykro...

a mój się śmiał ze mnie, że dramatyzuje z tym strasznym bólem pleców, że od pleców się nic nie dzieje... a koleżankę plecy bolały i w szpitalu wylądowała bo okazało się, że nerki... czekam na wyniki mam nadzieje, że będzie ok

Asiu cieszę się, że z Paulinka rośnie zdrowiutka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam
Właśnie wróciliśmy do domciu 🙂 Jesteśmy zmęczeni ale bardzo szczęśliwi 🙂
Na razie nie nadganiam postów, ale obiecuję nadrobić jak się troszkę ogarniemy. Serdecznie dziękuję wszystkim za trzymanie kciuków i gratulacje 🙂 Jak mam się pozbyć 38 tygodnia???? 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...