Skocz do zawartości

Mamusie z Krakowa i okloic!! | Forum o ciąży


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 11,1 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • asiula83

    1894

  • Mamusia
hihi no na razie zrobiliśmy z Grzesiem te paluchy ale dodałam za dużo proszku do pieczenia i się rozlazły i wyglądają jak paluchy jakiejś amerykańskiej wiedźmy ważącej 2 tony 🙂 - ale polecam zabawa superowa 🙂 taka potrawa do robienia we dwoje(Aguś Adrian pewnie by się w nich zakochał!)

Asienko jak się będziesz głodzić to ja dzwonie na policję 🙂 że naszą Paulinkę chcesz głodzić 🙂 - zresztą pomyslcie o tym jak kilka lat temu dziewczyny w ciąży normalnie jadły za dwoje!! dobrze że się powoli zmienia mentalność ludzi - choć np jak jechałam do Grzesia rodziców to dostawałam męską porcjęi pół zjadał Grześ 🙂

dobrze ja też już Wam mówię dobranoc
śpijcie dobrze buziaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dien dobry 🙂 8.30 na budziku a Wy jeszcze śpicie!!!! ja juz na nogach,robię śniadanko dla moich zwierzątek i idę do ogrodu, mam zaległe tulipany i żonkile do posadzenia 🙂
potem fryzjer i sjesta przed jutrzejszym dniem w pracy 🙂
Krysiu 100 lat dla Grzesia 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguśka!!! wracaj do łóżka!! czy Ty sobie żartujesz że będziesz kwiatki sadzić?? czy chcesz żebym z rana dostała jakiś palipitacji serca??
po pierwsze wypoczywasz - a tego się sadząc kwiatki nie da zrobić!! a po drugie nie babraj się w ziemi bo toksoplazmoza kobieto!! posadzisz na wiosnę jak Amelka będzie na świecie - nie uciekną Ci. I bez gadania - ja naprawdę Cię proszę 😘 Ty wiesz co ja przeżywałam jak w 35 ygodniu mi się pojawiło coś w wynikach z toksoplazmozą nie tak? - lepiej dmuchać na zimne

a my nie śpimy już od 6 rano
przepraszam że tak na Ciebie najechałam Aguś - ale to naprawdę nie zajęcie dla Ciebie
no i miłego dnia wszystkim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziewczyny kochane i uwzam, ze Krysia ma absolutnie racje 🙂 🙂 Agula oszczedzaj sie!! Nie ma mowy o zadnym sadzeniu kwiatkow, chyba, ze idziesz pospacerowac po ogrodzie, na to Ci pozwalamy 🙂 🙂
Ja juz po sniadanku, slonko zaglada mi do pokoju, wyglada na
to, ze zapowiada sie ladn dzien:P:P:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Mamusie!
Widzę że tu od rana już ostra dyskusja 🙂 A ja dopiero wstałam tak mi się dziś dobrze spało ale za to teraz wszystko szybko bo o 12 umówiłam się z koleżanką na rynku. Pogoda idealna żeby troszkę pospacerować 🙂 także zaglądne do Was dopiero popołudniu.

Aguś, słuchaj Krysi! Ona ma absolutną rację co do sadzenia tych kwiatów. Ty miałaś wypoczywać a nie przemęcząć się!

Krysia, obiecuję nie zagłodzić dziś Paulinki 🙂 także na policję dzwonić nie musisz, hehe :laugh: :laugh:

Sto lat dla Grzesia!!!

Miłego dnia dziewczynki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć dziewczyny, już wróciłam od fryzjera, włoski rozjaśnione to i samopoczucie lepsze.
Karina musisz próbować a przy tym uzbroic się w cieprliwość. a po za tym jak Wam minął dzionek??
po słonecznej pogodzie pozostało tylko wspomnienie 🙂 😆 😆 😆
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochane dziewczynki, widać że seriale w telewizji hihihi. Ja już się pożegnam, idę się położyć wcześniej,jutro czas do pracy 🙂
a M jak miłość obejrzę już w łóżeczku 🙂
śpijcie spokojnie 🙂 🙂 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry mamusie 🙂 Ja dzis wczesniej wstalam bo sie umowilam z siostra ale to dopiero o 11 🙂 zazylam tabletke i musze pocezkac z pol godz na sniadanko, a jestem taaaaaka glodna 😞 Pogoda jak narazie nie ciekawa, szaro i buro za oknem, mam nadzieje, ze do 11 sie poprawi 🙂 🙂 Całuje Was dziewczynki 😘

A nie wiecie gdzie sie podziewa nasza Elżbietka?? 🙂 🙂 Pewnie Bartus ja zameczyl:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
oj - oby to Bartuś a nie choroba...
Dzień dobry Dziewczęta 🙂
my wczoraj miałyśmy dużo "pracy" - tort w końcu zrobiłyśmy expresowy z bitą śmietaną 🙂 ale dobry mocno nasączony alkoholem tak że aż mnie wzięło po kawałku :laugh: :laugh:
ale wczoraj się okazało że moja siostra ma ogromnego torbiela na jajniku i będzie musiała miec operację 😞 i od razu musiała zostać w szpitalu 😞
w ogóle mam wrażenie że moje dziecko nie lubi spać... 😞 wstaje wcześnie w dzień śpi troszkę krótko a wczoraj w nocy była tak zmęczona że nie miała siły zasnąć ...
a jak tam Aguś w pracy? odpoczywasz? - przynajmniej jestem spokojna że nie wpadniesz na genialny pomysł sadzenia kwiatków :P :P
miłego dnia dziewczyny 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krysiu kochana nie martw sie o siostre bo naprawde nie masz czym 🙂 Wiem co mowie!! Moja mama miala jakies dwa misiace temu operacje bo rowniez miala torbiela na jajniku, nazywal sie Nabota czy jakos tak. Operacja trwala niecala godzine mama w ten sam dzien wyszla ze szpitala, spala tylko caly dzien a na nastepny dzin poszla do pracy 🙂 🙂

A ja sie tak o nia martwilam a to trwalo tylko chwilke 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...