Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Agadka - jaki masz ładny suwaczek! dopiero teraz przyuważyłam, że dodałaś fotkę do niego 🙂 Super!


dziekuje bardzo :* hihi

dobrze wiedziec ze w ciazy mozna miec 20 wiecej nie mialam pojecia!!!!

wy biedne jestescie z tymi omdleniami ja nigdy w zyciu nie zemdlalam i sobie tego nie wyobrazam tak jak krew z nosa mi nigdy nie leciala i chyba bym zemdlala jakby mi poleciala hahahahahaha
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
akinimod- - kobitko uważaj na siebie, to ile masz na głowie przyprawia mnie o zawrót głowy. Ślub to już nie mała rewolucja a tu jeszcze praca ciążą przerowadzka. Może pomyśl o zwolnieniu
superbaba-- pociesze Cię tym , że u mnie też jak w loterii jeden dzień dobrze, dwa dni mnie mdli. Wspólczuje tych omdleń, dobrze, że juz wiesz jak na nie reagować. Ja poznałam nowy skutek tych leków - krew z nosa.... ja nie miałam nigdy takich krwotoków, aż mi się słabo robi jak mi leci krew z wrażenia. Mnie to przeraża, że nie wiem jak to "zatkać' 🙂 Z racji, że kończę studia to miałam już praktyki i kontakt z osobami które chorują na nerwice. Wiem, że jest Ci ciężko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
akinimod napisał(a):
cześć dziewczyny - zastanawiam się czy pierwszy trymestr dopadł mnie w drugim :P
bo dzisiaj znowu mnie mdliło 😮i w głowie też mi się kręciło ...

może jestem przemęczona uczelnia - praca - ślub - ciąża - przeprowadzka 🙃

no to naprawde nie malo sie dzieje u ciebie :O po slubie wyluzuj troszke

ja w poprzedniej ciazy tak mialam ze dopiero w 2gim trymestrze mi sie zcazely wymiory ?!?!?!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja liczę na to, że max po 14tyg zacznie mi się polepszać...i tego narazie się trzymam 🙂

Znów leżę i sama w domu, bo mąż do pracy...ale nuda! Jutro chociaż posiedze u rodziców, bo po gin lecę do nich.

Bisia..krew z nosami nie leci i dobrze, bo bym chyba zawału ze strachu dostała!!!! ja tylko słaba i mdli...tylko albo aż:/ Jutro pogadam z tą drugą gin a propos czucia po lekach...
Co by tu dziś porobić...chyba się kimnę, bo inaczej dostanę fisia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
Ja liczę na to, że max po 14tyg zacznie mi się polepszać...i tego narazie się trzymam 🙂

Znów leżę i sama w domu, bo mąż do pracy...ale nuda! Jutro chociaż posiedze u rodziców, bo po gin lecę do nich.

Bisia..krew z nosami nie leci i dobrze, bo bym chyba zawału ze strachu dostała!!!! ja tylko słaba i mdli...tylko albo aż:/ Jutro pogadam z tą drugą gin a propos czucia po lekach...
Co by tu dziś porobić...chyba się kimnę, bo inaczej dostanę fisia 🙂


eh ja dopiero wstala hihihi

u mnie zawsze jest cos do sprzatania wiec poki mi sie chce to mam co robic ale jak mi sie nic nie chce to zaczynam sie nudzic 😞 u nas nawet slonko wiec zjem jogurcik i lece z psem na dwor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka - zazdroszczę Ci sił 🙂 W domu na pewno byłoby co robić, ale jak tylko wstanę i zaczynam coś działać to mi słabo się robi i już mam dość:P Zatem nawet nie próbuję...hihihi...zjadłam właśnie drugie śniadanko - chałkę z masełkiem, a teraz wcinam flipsy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A w ogóle to koleżanka podrzuciła mi parę par spodni ciążowych...i przeraziłam się! Naprawdę będę taka duża?!?!?! Bo ona taka szczupła jak ja normalnie, ale gacie jakieś wielkie...normalnie padłam ze śmiechu :P


obawiam sie ze mozesz byc wieksza niz myslalas hhaha ale niekkoniecznie to dopiero twoje pierwsze wiec moze nie bedzie tak zle ja mimo ze przytulam tylko 8-9kg to brzucho mialam ogroooooomny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja też chcę chałkę! I gdzie ja ją teraz dostane? Świerzą z kruszonką!? matko ja chcę chałkę! To mi narobiłaś smaku! A ja mam tylko jabuszko na przegryzkę 🥴
a któraś z Was ma tak jak ja, że co raz ciaśniejsze spodnie ma, a waga idzie w dół? Takie cuda to chyba tylko w ciąży!
A słyszeliście,że nie wskazane są lekarstwa, witaminy musujące? Ja dziś się tego dowiedziałam. Nie wskazane są bo oprócz np witaminek mają masę różnych innych świństw .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To juz okrucienstwo z waszej strony o chalce z maselkiem....ja to 0 szans na takie przysmaki a slinotok jest 🙃
Ja wczoraj wbilam sie w moje jedyne ciazowe dziny i one takie male, ze i tak tylko na poczatkowe miesiace. Ale jakos od razu wygodniej. Maja niby panel ale nie taki jak wiekszosc spodni, wiec nie jest zle (bo jak wspominalam to ja za panelami nie bardzo, ale w zime to moze fajnie by bylo bo cieplej na brzusiu ). A wczoraj bylismy z mala na placu zabaw w centrum handlowym i smigalam z nia po zjezdzalniach i moj Luke do mnie, ze wiesz, wygladasz naprawde jak w ciazy :-) A ja to jak na siebie patrze to mysle, ze ciezko zdecydowac jeszcze, czy wygladam ciazowo czy po prostu troche grubo 😜. Trzeba by chyba pomyslec nad watkiem brzuszkowych zdejc niedlugo, co wy o tym myslicie dziewczyny?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
A w ogóle to koleżanka podrzuciła mi parę par spodni ciążowych...i przeraziłam się! Naprawdę będę taka duża?!?!?! Bo ona taka szczupła jak ja normalnie, ale gacie jakieś wielkie...normalnie padłam ze śmiechu :P


Hehe, kazdy niby inaczej, ale zaloz jednak , ze ..po pierwsze pod prysznicem nie dasz rady zobaczyc swoich stop (nie tylko pod prysznicem, ale jakos tak pamietam, ze najbardziej mnie to ujelo pod prysznicem 🙂) w koncu nie dasz rady pomalowac paznokci u stop i niewykluczone, ze bedzie potrzebna pomocna dlon, zeby wstac z kanapy... i tego typu historie . Tak wiec...hmmm....pewno spodnie beda pasowac 😁. Ale spoko, fajnie bedzie!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia powaznie jeszcze chudniesz? o kurcze 🙂 tez chudlam tak do 10/11 tygodnia ale teraz co 2 tygodnie widze 1kg wiecej. waze sie tylko u poloznej, moja waga sie zniszczyla, nozka odpadla i teraz cos nie styka i czasem pokazuje nawet 10kg mniej 😁 w sumie na poprawe humoru dobre 😁
w piatek mam wizyte wiec moment prawdy! 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej babeczki 😁 poczułam moje dzidzi w niedzielę 😁 leże sobie a tu nagle tak coś mnie uderza od środka 😁 normalnie aż zaczęłam się śmiać na cały głos 🙂
co do Walentynek to są najgorsze w moim życiu ;(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
poważnie, waga idzie w dól tylko spodnie co raz ciaśniejsze ( biodra się rozchodzą ) dla mnie to też dziwne. Nie wymiotuje, jem często. Musze poradzić się chyba lekarza
jestem za nowym wątkiem "brzuszek" 😉 jestem ciekawa Waszych, miałabym porównanie co do mojego ☺️
Za mna wciąż chodzi ta chałka, rrrrrrrr superbabeczko nie daruje rrrrrrrr 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
milako- Walentynki to tylko wymysł tych którzy chcą zarobić, olej tą całą nagonkę. a jak już bardzo chcesz to masz kogo kochać, w środku masz mała walentynkę 🙂 z bijącym serduszkiem


otóż to 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wpadajcie dziewczyny...robię więcej na kolację 🙂 Mnie dziś nad tą chałką w sklepie olśniło! Ogólnie to noe głodna pd 2 dni, więc wcinam co wchodzi...

Ja schudłam 3 kg, last środa miałam 1kg więcej...czyli do swojj wagi brakuje mi jeszcze 2 kg!Nie waże się w domu, bo po co nerwy 🙂

Bisia - wg.mnie to normalne, ale poradź się lekarA w razie co:*

Ja brzuszek mam mały...tylko jak leżę to naprawdę widać, że coś jest na rzeczy...tak to chudzibka blada:/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka co do wagi to ja juz 3 kg na plusie 😞 jak tak dalej pojdzie to bede jak beczulka hihi
W pierwszej ciazy zgrublam az 18kg mam nadzieje ze tym razem bedzie mniej 🙂
Agadka ja mam nastepna wizyte z polozna 29 lutego a usg 30 marca juz sie nie moge doczekac poznac plec dzidziusia,mam nadzieje ze nie bedzie wstydliwe i pokaze mamusi co ma miedzy nozkami 🙂
Lecimy 4 kwietnia do Polski 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...