Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Hej Mamuśki 🙂

Pogoda piękna, a ja znów sama:/ samej na spacer to mi się nie chce, a w domu nuuuda:/ Nie lubię kurcze być w domu - chyba pójdę do roboty na miesiąc w kwietniu...obym się dobrze czuła! I nadrobię chociaż jeden miesiąc normalna pensja, a nie tą pseudo 100% z Zusu:/

Co do cycyków - czy Wy tez macie takie twarde? Troszkę mi urosły - nie powiem, a bolą cholernie nadal...pewni jeszcze troszkę wystrzelą do przodu 🙂 ...ale normalnie są jak po jakimś silikonie - takie twarde i sprężyste :P Zaczęłam narazie smarować się taka specjalną oliwką dla mamusiek z Rossmana - bardzo polecają..no i czekam na ten krem na rozstępy, który zamówiłam.

Dziś na obiadek pomidorówka od mamusi..mniami! Swoja droga muszę zadzwonić do rodziców i zastrajkować, że mogliby mnie odwiedzić i zabrać na spacer...a nie tylko ja do nich :P

Siły średnie, mdłości minimalne (hurej), słabości jeszcze się zdarzają, wiązadła dużo mniej bolą...ogólny rachunek na plus :P

Szkoda, że żadna nie mieszka w okolicy:/ Byśmy sobie poszły razem na jakiś spacer albo kawkę...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
...tylko nadal martwię się tym, że nie mam poczucia że będę mamusią:/ Ani świadomości ludka w moim brzuszku...mam nadzieję, że to normalne i się zmieni jak przyjdą kopniaki 🙂

nie martw się, ja też jakoś nie mogę połączyć mózgu z co raz większym brzuchem.Nie mieści mi się w głowie , że wszędzie ze mną jest te maleństwo. I choć jestem po pierwszy delikatnych ruchach dalej nie mam tej świadomości. może jak zasunie mi porządnego kopa to się uświadomię. Dlatego tak jak Ty swój rosnący brzuch nie traktuje jako mieszkanko dla dzidziusia tylko przyglądam się na niego jak na "doczepianą piłkę" . Mnie mój brzuch aż zawstydza 😉 czuje się taka okrągła, jak drops turlający się . I czekam na te magiczne samouświadomienie 😁
Dodi ja mam to samo z piersiami, "mapa rzek". Zafundowałam sobie biustonosz 80C ( kiedyś 75B ) cyce jak donice ☺️
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
No swiadomosc,ze bedziesz(jestes juz) mama nadejdzie Superbaba, nie martw sie. Ja czasami tez sie lapie na tym, ze jak to, dzidzia? A potem patrze na wystajcy brzucho i mi sie przypomina hehe.
U nas snieg i zimno ale jutro ma byc wiosna.
Ja na fast foody typu kanapki to nie mam ochoty ale jakis slodki drobiazg od czasu do czasu nie zaszkodzi. A frytek nie lubie za bardzo, ja robie pieczone ze slodkich ziemniakow, wiec nie sa tluste i sa w ogole bardzo wartosciowe .
Ja mialam takie koszmary dzisiaj ,ze sie zmeczona obudzilam....szkoda gadac. Najgorzej to, ze sie budzilam i zasypialm i ten sam koszmar sie dalej snil... 😞.
Co do cyckow to dobrze nie jest....bola itd ale najgorzej to bedzie jak sie zacznie laktaca j 😉. No ale rozmiar sie wtedy ma! 🤪 Superbaba pisalas o rozmiarachz stanikow, ze musilas zmienic 😜 ja mam ten sam poki co, ale i tak najlepiej mi sie chodzi w sportowym, tylko tak nie bardzo pod bluzke. Pytalam gina o swedzace sutki, to kazal nawilzac... 🤔
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba ta nieswiadomosc jest normalna, niesamowite ze mamy w brzuchu dziecko! nie czuje jeszcze ruchow tylko patrze ciagle na fotke Bobo i wiem ze tam jest 🙂 mam na razie stanik 75B i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
chyba ta nieswiadomosc jest normalna, niesamowite ze mamy w brzuchu dziecko! nie czuje jeszcze ruchow tylko patrze ciagle na fotke Bobo i wiem ze tam jest 🙂 mam na razie stanik 75B i jest ok 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez zostałam przy B, aczkolwiek niektóre 75 C pasują jak ulał..niektórymi mogłabym robić nalot na Normandię (ale o tym już pisałam 🙂)...gorzej, że ten obwód mi się jakoś powiększa..i owszem - wchodzę w 75, ale tak mi obcisło...zatem te ładniejsze staniki pod bluzki zostawiłam stare (niektóre się ciutkę wyciągnęły w obwodzie 🙂, a takie na co dzień bawełniane a la sportowe kupiłam już 80B..mam zapas i wygodę :P

Ale te twarde cycki to są niesamowite..mąż się śmieje, że mam super cyc :P Gdyby jeszcze nie bolał..hehehe...

A świadomość...myślę, że przyjdzie..tylko dla mnie zawsze dziecko w brzuszku to taki cud natury, co? A jak myslę o porodzie to nadal wpadam w panikę i rycze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
po ostatniej akcji z ciasnymi leginsami nauczylam sie ze Bobo musi miec duzo miejsca i cyce tez wiec lepiej kupowac luzniejsze ciuszki i bielizne 🙂 mnie tez bola i swedza cycki chociaz juz mniej niz na poczatku ale wylazly mi za to zyly. nie wiem czemu ale porodem sie wcale nie przejmuje, pewnie dlatego ze nie zdaje sobie sprawy co mnie czeka hihi 😉 na pewno nie jest to nic czego nie da sie przezyc wiec glowa do gory 🙂
co do pogody to wstyd sie przyznac ale nie bylam dzis na dworzu - zaraz pojde na spacerek z psem zeby sie dotlenic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No ja nigdy nie wychodze z podziwu nad cudem narodzin! U mnie tez B, obwod ten sam. Mam w szafce C, zostaly mi po Elli ale za duze sa.
Nie panikuje nad porodem Superbaba, nieuniknione ale jeszcze masz czas. Zapisz sie do dobrej szkoly rodzenia to sie uspokoisz i przygotujesz i bedzie ok 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No właśnie o tym, że szkoła rodzenia uspokaja to słyszałam...na pewno pójdę! Ale to chyba najwcześniej ok 6 miesiąca? Jednak mimo tego wszystkiego - boję się jak cholera:/ I obojętne czy byłaby to cesarka (jednak to operacja), czy naturalny poród 🙂 A pomyśleć, że tyle przeszłam rożnych bóli w życiu (punkcja i ból po punkcyjny, rodzenie kamieni z nerek, ból po wycięciu guzka z cycka - pomijając zabieg pod znieczuleniem miejscowym tylko itp itd)...a nadal boję się panicznie 🙂 No cóż...narazie temat porodu to temat zakazy u mnie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dodi napisał(a):
http://noworodek.pl/index.php?sm=1
widzialyscie jaki smieszny test 🙂

wychodzi dziewczynka 🙂 no w czwartek moze bede juz wiedziala
musialam wrocic do pracy bo juz wariuje w domu 😉 nie chce juz zwolnienia jakos mi dzis sily wrocily, to chyba zasluga slonca i pewnie II trymestru 🙂
cycki 🙃 mezulek nie moze sie nimi nacieszyc! 😁 ja normalnie nosilam 75C no a teraz 80E na poczatku probowalam 75D ale ciasny byl potem 80D ale tez za maly i teraz 80E idealnie lezy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba napisał(a):
No właśnie o tym, że szkoła rodzenia uspokaja to słyszałam...na pewno pójdę! Ale to chyba najwcześniej ok 6 miesiąca? Jednak mimo tego wszystkiego - boję się jak cholera:/ I obojętne czy byłaby to cesarka (jednak to operacja), czy naturalny poród 🙂 A pomyśleć, że tyle przeszłam rożnych bóli w życiu (punkcja i ból po punkcyjny, rodzenie kamieni z nerek, ból po wycięciu guzka z cycka - pomijając zabieg pod znieczuleniem miejscowym tylko itp itd)...a nadal boję się panicznie 🙂 No cóż...narazie temat porodu to temat zakazy u mnie :P

nie no zaprawiona w bojach i sie boi 🙂 kurcze a co Ciebie sie tak wszystko czepia? ja w zyciu jeszcze nie lezalam nawet w szpitalu 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz - wooow 🙂 To Ty możesz cyckami normalnie zabijać teraz 🙂)))

Kobietki - to i tak tylko cześć moich przejść:/ Miałam tyle rożnych badań (pomijając rezonanse głowy x razy) i parę innych przyjemności leżenia w szpitalach i diagnozowania - że to inna bajka:/ ale staram się nie pamiętać i żyć sobie zdrowo i na luzie :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbaba no to już dużo w życiu przeszłaś ale oby teraz już było bezproblemowo 🙂

Co do biustonosza to tez w domu chodze w sportoym bo najwygodniejszy a tak to nosze 85 DD normalnie,a nowego nie kupiłam jeszcze ale ten zaczyna być już przymały więc pewnie bede musiała kupic nowy-a ja nie lubie kupowac biustonoszy w moim rozmiarze nie zbyt duzego wyboru ;/

Ja tez nie umiem przywyknąc do mysli ze bedzie dziecko:P ale kiedys ta mysl musi dojsc do mnie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No z jednej strony duży biust jest fajny, ale z drugiej ciężko na kręgosłup, o stanikach nie mówię nawet...

No nitkę pominę...ale ja nie śpię zwrócona ani na północ ani na południe, bo śpię na zachód :P I co wtedy? Albo - czym się różni mój brzuch od arbuza albo piłki do koszykówki? Nie mam pojęcia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ale cycate dziewczynki jestescie, fiu fiu!
Test mnie zdenerwowal, skad ja mam wiedziec po ktorej stronie spie jak ja sie gubie kolo domu... a tu mi kierunki jeszcze kaza wskazywac...wychodzi dziwczynka ale polowe oszukalam pewnie.
Superbaba, jak mialas kamienie to bol znasz...ja mialam piasek wiec przymiarke do kamieni. Jak to znioslas to i porod zniesiesz 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...