Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Witam wszystkie sierpniowe Mamusie 😉
Wypowiadam sie pierwszy raz , bo z reguly sceptycznie podchodze do kazdego forum. Ale czytam Was od jakiegos czasu i musze przyznac ze bardzo sympatycznie tu jest 😉
Termin mam na 05.08.2012,jeszcze nie wiem czy to chlopak czy dziewczynka ,ale nie ma to znaczenia,wazne ze zdrowo rosnie 😉
Piszecie o apetycie , ja nie mam zachcianek, jem normalnie. A dzisiaj mam jakies rozwolnienie 😞 chyba z nerwow ;( przy okazji cierpie na bezsennosc. Od 18stej moglabym spac i spac . Budze sie o polnocy, biore Iphone'a i czytam forum "sierpnioweczek" 😉)))
Pozdrowionkaaaaa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Superbaba Ty nocny marku!
A co to kurnik?
Ja wyslalam swoje dwa na wieczorna przejazdzke a sama wskakuje do wanny na relax! Ella pierdolca dostaje, lata piszczy krzyczy skacze, ale mamy z niej ubaw 😁. Juz naprawde sie nie moge doczekac wiosny bo mi dziecko chate rozniesie :-)
Aguska, ja w sumie nie wiem jak to by bylo normalnie po odstawieniu od piersi, ale ze u mnie to drastycznie nastalo i przy tym duzoooo schudlam w szpitalu, to sila rzeczy "flaki " sie zrobily, ale raczej z drastycznego spadku wagi, bo jak przytylam pare miesiecy pozniej, to cycuchy wrocily do normalnego stanu przed karmieniem, nie ma zwisow, flakow ani rozstepow, wszystko gra. WIec popieram Twoja opinie!
Witam nowa mame, nocngo marka. Ja wiecie dziewczyny, zwykle moge dotrzymac towarzystwa 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda - to miłego relaksu 🙂))

Kurnik.pl to taki portal, gdzie można online pograć w różne gry..ja akurat katuję tysiąca, ale można i w domino i inne pierdy 🙂 Mozna na całym świecie na tym grać, więc zapraszam w razie nudy :P

Zaraz chyba \zmuszę się do wyłączenia kompa, bo aż wstyd!

A z Ellą to macie niezłe jaja:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeżeli chodzi o robienie zakupów to już wszystko oczami jem 🥴 na wszystko mam ochotę a później to tak sobie leży w lodówce.
Jeżeli chodzi o kreseczkę to też mam taaaką mega czarną 😁

A jak z kolczykiem w pępku? ma ktoś z was? 🤨
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
pączki na śniadanie z mleczkiem 🙂 pełnia szczęścia
wiecie co maleństwo próbuje już rzadzic! 🙃 leżę na lewym boku, cisza spokój, zmieniam bok i następuje atak 🤪 kopie dłuższą chwile i tak nagle myśle może mu/jej moze niewygodnie i faktycznie wracam i znow cisza.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie Mamitas 🙂

D-brycz Bobo rządzi na całego, już nie mogę się doczekać kiedy moje się do mnie "odezwie" 🙂 no i pączki na śniadanie - mniam 🙂 u mnie na śniadanie Nestle Frutina z owocami i migdałami, ale czuję, że niedługo czas na drugie śniadanie - tym razem może kanapeczki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska101 napisał(a):

Zdziwilam sie wogole bo jak przestalam karmic moja corke, a trwalo to ok 11 miesiecy to piersi mi wcale nie zmalaly ani sie bardziej obwisle nie zrobily.
Tyle sie pisze o tym ze kobiety nie chca karmic bo pozniej flaki sie im robia z piersi a to chyba jakis wymysl.
Ja przynajmniej nie narzekalam.
A jak u was bylo z karmieniem maiha i magda?


ja karmilam tylko 10 dni a przez to ze byly bardzo napuchniete dlugo w ciazy tak jak teraz a potem schudlam tak jak magdaluke zeszly "pietro nizej" jak to mowil moj maz ale po jakims czasie masazach i innych takich wrocily do normy z mniejszymi piersiami jest latwiej 😞 ja juz mam moich dosc 😞
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Mauapaulina napisał(a):
Witam wszystkie sierpniowe Mamusie 😉
Wypowiadam sie pierwszy raz , bo z reguly sceptycznie podchodze do kazdego forum. Ale czytam Was od jakiegos czasu i musze przyznac ze bardzo sympatycznie tu jest 😉
Termin mam na 05.08.2012,jeszcze nie wiem czy to chlopak czy dziewczynka ,ale nie ma to znaczenia,wazne ze zdrowo rosnie 😉
Piszecie o apetycie , ja nie mam zachcianek, jem normalnie. A dzisiaj mam jakies rozwolnienie 😞 chyba z nerwow ;( przy okazji cierpie na bezsennosc. Od 18stej moglabym spac i spac . Budze sie o polnocy, biore Iphone'a i czytam forum "sierpnioweczek" 😉)))

Pozdrowionkaaaaa 🙂


witamy 🙂 dopisz sie do tabelki 😁 😁 zgadzam sie bardzo tu przyjemnie nie tak jak na niektorych forach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej :*
ja też chcę kopniaki, a tutaj łaskotki dalej i łaskotki 🙂 no ale pewnie musi jeszcze nabrać siły - "dlatego" dzidzia dożywiam - dzisiaj najpierw czekoladowe kulki z mlekiem, kubuś, gigantyczna buła z pastą jajeczną i na koniec mentosy - cała paczka metnosów :P
I chodzi za mną sałatka taka grecka oj strasznie, ale to chyba taki dzień specyficzny, bo normalnie nie mam wilczego apetytu 🙂
Słońce świeci, a ja do roboty...oj kusi to L4 kusi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aknimodnareszcie normalny zdrowy apetyt w ciazy, ciesze sie, bo juz sie balam, ze cos ze mna nie tak, wszystkie nasze Sierpnioweczki jakos slabo jedza, a ja jestem ciagle glodna 🤢

L4 fajna sprawa, ale z drugiej strony w pracy przynajmniej sie nie podjada... 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja niedawno wstalam i zjadlam buleczki z serkiem i pomidorkiem 🙂 Glodna robie sie wieczorami...rano to tak srednio:/ Poza tym w lodowce - mimo ze pelna - jakos nie ma nic, na co mam ochote:/ Ech...

Mnie nie kopie jeszcze i nie laskocze..chociaz jak taka chuda ja to moze niedlugo poczuje? 🙂 Aczkolwiek mam podobnie z tym lezeniem na boku - ze cos mnie wtedy tak sciska..ale to predzej jakis narzad wewnetrzny sie buntuje anizeli bobo 🙂

Pampinka - kolczyk z pepka wyjelam w 13 tyg 🙂 Wczesniej nie chcialam zapeszac..ale potem juz dostawalam opitol od gina..bo to jednak latwiej o zakazenie z nim niz bez niego 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny,
ja dziś późne śniadanko bo dopiero godzinę temu się obudziłam ☺️ wciągnęłam omlet z szynką i herbatkę owocową 🙂

Ja mam strasznie widoczną tę krechę, pampinka kolczyk chyba powinnaś wyciągnąć, koło 20tc przecież pępek zostanie wypchnięty całkiem na zewnątrz, więc nawet niewygodnie Ci będzie (sama nie mam ale moja siostra w ciąży wyjęła)

Mnie mała ostatnio coraz mocniej kopie, super uczucie 🤪

Mi też na zakupach odwala i mam na wszystko ochotę - jeśli są to słodycze to się nie marnują, ale jak wymyślam jakieś pierdoły to albo skubnę, albo zdąży się przeterminować... no ale co mąż ma zrobić - przecież ciężarnej żonie nie odmówi, bo jak to 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejo mi sie pozalilo chyba i dzisiaj sobie wolne zrobilam 🙂 wstalam o 8 z corcia do szkoly, wrocilam do domku i hop do lozeczka 🙂 ale sobie pospalam wlasnie sie obudzilam przed chwilka ehhe dobrze tak pospac.
Strzalka nie kazdej kobiecie pepek odstaje w ciazy ja np mialam do konca wklesly 🙂, ale z kolczykiem masz racje ja tez bym wyciagnela.
Witam nowa mamusie 🙂 im nas wiecej tym bardziej wesolo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂 ja wróciłam z miasta, oddałam krew do badań i troche pozałatwiałam drobnych spraw na mieście

Superbaba ja też gram na kurniku:P głównie w literaki i remika 🙂

Ja apetytu niestety nie mam ale kiedyś go chyba odzyskam jestem w 19tc a jeszcze nie wróciłam do wagi sprzed ciąży brakuje mi 1 kg;/ ale zjadam cos zeby nie glodzic dziecka ale bez wiekszych ekscesów codziennie rano płatki owsiane ale takie zwykłe "górskie" :P z mlekiem w kubku je robie, potem o biad to po corci dojem co ona nie zjadła i mama mi co drugi dzien w sokowirówce robi sok z marchwi jabłka i buraczka to moje menu ;/

macie już te linee negra?? ja nie mam nwet cienia tej krechy ale nie długo sie pojawi jak brzuch urosnie

co do piersi i karmienia to ja kiedyś przed pierwsza ciąża miałam ładny biust 75 D i nosiłam duże dekolty ale tak nieskromnie powiem że miałam się czym pochwalić a potem urodziłam córkę karmiłam ja 15 miesięcy i nie mam "flaków" ale piersi juz nie sa tak jędrne jak keidyś-ale dobry stanik rozwiązuje problem 🙂 jedynie z ekeidys kupiłam stanik za 30 zł w zwykłym sklepie a teraz musze kupic za 90 zł zeby kupic stanik taki który spelni moje wymagania;/

Kolczyka w pępku nie mam ale zawsze mi się marzył 🙂

Strzuka nie koniecznie pępek wychodzi na góre-mi nie wyszedł przy córci a teraz chyba tez nie wyjdzie 🙂 wiec jest nadzieja 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
To jeszcze ja 🙂

ja dziś na łatwiznę poszłam i kupiłam kurczaka z rożna 🙂 do tego obowiązkowo zimna cola 🙂

Mierzyłam dzis spodnie ciażowe ale ceny mnie powaliły wszystkie powyżej 125zł wiec nie kupiłam zamowie cos na allegro, bo sa podane wymiary to zaryzykuje 🙂 ale co chciałąm powiedziec to ze pyta mnie aksjerka jaki rozmiar ja mowie ze 40-42 a ona sie rozesmiala i powiedziala ze da mi 38 powinno pasowac i faktycznie 38-rozmiar M lezał jak ulał a w innym sklepei weszłam do XS ale to chyab bylo cos nie tak z rozmiarowka bo to nie mozliwe :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha, no wlasnie powiem CI, ze ja sie zastanawialam, gdzie Ty masz rozmiar L czy tez 40 -42???? Widzialysmy przeciez zdjecia Twojego brzuszka. Nie dosceniasz swojej figury kobitko! 😉 .
Mi pepka tez nie wywalilo i sie ciesze, mam nadzieje, ze tak bedzie i teraz. A kolczyka w pepku nie mam ale w nosie jest 😜
U nas brak apetytu. Ja sie musze przyznac, ze niestety zle sie odzywiam z rana...nie moge sie zmusic do jedzenia az do pory mniej wiecej lunchu....pije sobie soczki i ostatnio cappucino i wode, ale to tyle wchodzi. No chyba, ze gdzies musze wyjsc to sie zmusze, ale zwykle zalega ciezko na zoladku...wiem, ze zle tak robic, powinno sie jesc z rana. No ale jak ja nie bardzo moge.....
Rozmrazam kuraka, bede piec i tescie wpadna. Kazalam, bo ptaszysko dla nas troje za duze, po dwoch dniach juz nie mozemy patrzec i sie marnuje. Tylko znowu to sciaganie skory feeeeeeeeeeeee.
U nas dzisiaj miala byc wiosna a snieg lezy za oknem. Ogrzewanie mi chodzi caly czas a to znak, ze zimnooooo na dworze. Moze dzis spakuje swoje 4 litery i pojedziemy oddac ksiazki do biblioteki, ale to przezycie, bo Ella sciaga wszystkoz polek i gania miedzy regalami szybkoooooooo i w ogole jest zabawa. 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Magda u was zima a u nas dzisiaj sloneczko niezle daje 😎 cieplutko fajnie, ale ja nigdzie sie nie ruszam dzisiaj obiecalam sobie ze caly dzien na sofie spedze 😉
Co do jedzenia to ja przesadzam chyba caly czas by cos jadla. Zjem i za 2 godz juz glodna jestem, ale z czegos trzeba sie cieszyc chociaz zadnych mdlosci nie mam 🙂


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Aguska ja tak samo - 2h to maks jaki wytrzymuje i musze znowu zjesc 🙂 wlasnie zadzwonila mama ze wiezie mi jedzonko z McDonalds jupii 😁

Lasie macie juz wybrane imiona? rodzice cos sugeruja? bo moja mama to ciagle jakies sugestie to jej sie nie podoba, tamto tez nie, i tak glupio sie czuje 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dzisiaj robię na obiad gulasz mięsno-warzywny z kaszą i kwaszonego ogórasa do tego 😁 Maleństwo mnie skopało przy gotowaniu - nie wiem czy to aprobata czy dezaprobata dla mojego pomysłu na obiad 😉 A propos kopniaków - słyszałam, że jak dzidzia jest ruchliwa o stałych porach to później będzie się tak budzić... Ciekawe czy coś w tym jest...
Dodi mojej mamie nie podoba się dla chłopca imię Filip. Ale jeśli będzie miała wnuka niestety musi się pogodzić z tym, że będzie miał tak na imię bo nam się podoba. Wszystkich nie da się zadowolić 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A to nie wiedzialam, że nie wszystkim wywala pępek 🙂

Ja właśnie robię dla męża spaghetti - jego ulubione danie - a on mi napisal, żebym nie robiła obiadu bo nie wie kiedy z pracy wyjdzie... a ja już wszystko mam gotowe, bo o 16 zawsze kończy...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja sie zastanowilam nad soba i zrobilam 2 tosty z serem. Zjadlam i tyle. Z imionami to tak juz jest, nigdy sie nie dogodzi wszystkim. ALe to przeciez wylacznie rodzicow decyzja a dziecko musi z imieniem zyc 😜
Aguska, miego dnia kanapowego, a co!!!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...