Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
tak z jedzeniem sa problemy, teraz jem naraz maksymalnie pol porcji tego co zjadlabym przed ciaza ale za to 2x czesciej, wiec na jedno wychodzi 😉
ja mam tylko jednego bojownika, no ale jak bede miala wlasnie kiedys swoj dom to pies musi byc koniecznie! 🙂
Image and video hosting by TinyPic
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Może coś się zwiesiło...

No ja muszę mniejsze porcje jeść:/ mam wrażenie, że brzuch jest już napięty do granic możliwości i nie chce się tam więcej mieścić..teraz musi się troszkę rozciągnąć albo co! Toczę się normalnie...i znów cholera boli dół i wiązadło:? Grr....

Za to zjadłam pół melona...ufff...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hey Brzuchatki 😘
Widze, ze wasze grono sie powieksza wiec i ja postanowilam sie ujawnic 😉czytam was od jakiegos czasu i calkiem milo mi sie czyta... 😉
Mam termin na 20-08 😜
Fasolka narazie grzeczna w brzuszku, tylko bulgocze sobie of czasu do czasu 🙃najbardziej aktywna jest poznym wieczorem jak juz w lozeczku leze 😉
Chcialm sie was o cos Mamuski zapytac...czy tez macie takiego olbrzymiastego lenia jak ja???
Bo ja to juz zaczynam wyrzuty sumienia miec, Bo kompletnie nic nie robie! Niby nic mi nie dolega, ani mdlosci, ani mi slabo nie jest I wysypiam sie wystarczajaco a za Grosz energii nie mam...moze to przesilenie zimowe 😉
Do pracy nie chce mi sie chodzic, a jak juz sie zmobilizuje to I tak zwalniam sie wczesniej Bo wysiedziec nie moge...
Ponoc w drugim trymestrze powinnien byc doplyw sil I energii a ja czekam I czekam I Co...I nic!
Trzymajcie sie Brzuchatki I poglaszcie brzusie ode mnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry mamusie 🙂 ja czekam na świezy chleb i zorbie sniadanie córci a zanim tata wróci z chlebem to zajrzałam do Was 🙂

Zwierzęta super-słodkie wszystkie choć największe zaskoczenie to koza 🙂ale bardzo fajna 🙂

Witam nowa kolezanke ciekawe ile dizewczyn nas tak jeszcze podczytuje a się nie odzywa i ciekwe czy coś do ans napisza 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Dziś moje usg, może dowiem się płci ( na co stawiacie?), ale nawet jak nie będzie usg to najważniejsze jest dla mnie zbadać serduszko dzidzi- odstawiałam leki podtrzymujące ciążę jakieś 2 tyg temu i mam stracha czy wszystko jest dobrze.
Ja w swoim dzienniku ciążowym ( prowadzę taki na pamiątkę dla dzidzi) zrobiłam zapisy zakładów rodziny kto na co stawia- dziewczynka czy chłopczyk. Kto przegra ma całodobowy dyżur przy dziecku w okresie ząbkowania lub sraczki 🙂 jak się okażę, że to będzie chłopiec to wszyscy mężczyźni ( mąż, dziadkowie, bracia) mają dyżur, bo każdy z chłopów postawił na dziewczynkę ( nie umawiali się) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No to czkemay na wiesci z USG 🙂

ja miałam miec za tydzień w czwartek ale musze dzi zadzownic i przelozyc te wizyte na poxniej bo w pon wyjezdzamy i wracamy w piatek dopiero wiec musze umowic sie na inny termin usg ale najpoźniej to bedzie 20 marca wiec juz nie długo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Brzucholki 🙂

Bisia ciekawy zaklad, u mnie konkuruja ze soba dwie babcie - moja podobno wysnila dziewczynke, a babcia meza uparcie twierdzi ze chlopak 🙂 czekamy wiec na relacje z usg.

maiha ale wam zazdroszcze wyjazdu, tez bym chciala namowic meza na jakis wypad, trzeba sie wyszalec przed narodzinami dzieciaczka 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Heh u mnie nikt nie obstawia co się urodzi, chyba nikt nie ma przeczuć 🥴 zresztą ja sama nie nie mam nawet ciut intuicji co do płci, w pierwszej ciąży byłam pewna na 99% że będzie chłopak a jest dziewczynka wiec moja intuicja i tak poległa:P a teraz to zobaczymy jak tak tylko w mysle to od strony meża w rodzinie (mąz ma 5-ro rodzeństwa) to jest 8 dziewczynek i 3 chłopcy, moja tesciowa ma sporo wnuków bo 11 a 12 jest w drodze 😁 ale z drugiej strony to mąż ma 4 braci i tylko 1 siostrę:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi z doświadczenia wiem że jedno dziecko da się opanować i nawet znaleść sporo czasu dla siebie (widac na załączonym obrazku bo na brzuszek mam sporo czasu 😁)
jak się urodziła córka to przez 6 miesiecy tylko spała jadła spała jadła i tak na zmiane wiec mialam super 😁 ale nie mam pojecia jak to bedzie z 2 dzieciaczków nawet się troche obawiam jak dam sobie rade 🥴 ?? jest tu jakas mama z 2 dzieci?? moze jakies rady 😜
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie mamuśki 🙂
Maiha a planujesz odtransportować córę do kogoś na pierwsze dni po powrocie ze szpitala czy chcesz żeby mała była z Wami od początku i przywitała braciszka/siostrzyczkę w domu? Bo czytając wypowiedzi mam, które mają drugie dziecko widziałam, że różnie praktykują...
Bisia ja też mam dzisiaj wizytę u gina i już się nie mogę doczekać kiedy zobaczę kruszynkę (tym bardziej teraz kiedy już tak wyraźnie daje o sobie znać 😁). Życzę nam żeby wszystko było dobrze i może żebyśmy się dowiedziały czy się tam chłopiec ukrywa czy dziewczynka 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witam wszystkie Mamuśki 🙂
Maiha, też mam już jedno dziecko tylko, ze moja córka ma już 7 lat i jest bardzo samodzielna i myślę, ze nie będę miała az takiego problemu żeby opanować całą sytuację, chociaż trochę martwię się, że Olka idzie we wrześniu do pierwszej klasy i z tym będzie problem, rano maluszka do wózka i ze starszą do szkoły 🤔 . Ale myślę, że dam radę. cieszę się, ze ona jest już w takim wieku bo na pewno juz mi troszkę pomoże.
30 marca umówiona jestem na USG 3D 😁 i będę już wiedziała czy dziewczynka czy chłopiec 🙃
Już nie mogę się doczekać, idziemy całą rodzinką, z mężem i córką. Była już któraś z Was na takim USG ? Pozdrawiam Was wszystkie!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dzien dobry Mamuski 😘
Widze, ze u was dzien juz w pelni a ja dopiero Co wstalam 😉
I wiecie Co otwieram oczy a tu przepiekna pogoda 🤪 Az nawet mi sie cos chce porobic 😉
Choc do pracy to chyba I dzisiaj nie pojde...Len NA prace pozostal ten sam 😉
Bisia super pomysl z tym zakladem!!! Tez bym cos takiego zrobila (pomocy przy Maluchu nigdy za wiele 😉) tyle, ze ja z dala od rodziny. Moze wsrod znajomych...tyle, ze znajomi sie pozniej wykreca I tylko NA kawke beda wpadac od czasu do czasu 🙃
Ja mam czuja, ze dziewczynka bedzie, maz tak samo tylko moja mama mowi, ze chlopak jak nic. Moze juz niedlugo zobaczymy, Bo NA koniec Marca usg umowilam. Moze cos juz ginio dojrzy, jak Fasolka oczywiscie pozwoli 😜 I sie odpowiednio ulozy
Dodi super pomysl z wyjazdem!!! Odpoczynek, relaks, spacerki I szczere rozmowy to jest to czego chyba nigdy nie mamy za wiele! Relaksuj sie do woli 😉
Uciekam Mamuski, Bo chyba nadchodzi moja pora zeby cos wreszcie zjesc 😉
Poglaszczcie Brzuszki ode mnie 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej sosna, ja też tak wcześniej miałam – jeśli to Cię pocieszy to już mi przeszło, ale właściwie od początku ciąży do niedawna potrafiłam przespać cały dzień – dosłownie (pobudka o 11-12, od 14 do 17 znów sen i o 22 spowrotem…)

Dziewczyny zaczynam dziś 20 tc (tzn 19+0 hehe) 😁 a to oznacza półmetek – yupiiiiiiiiiiiiiiiiii 🤪 🤪 🤪
Powodzenia tym, które mają dziś wizytę - oby maluszki na USG pokazały co mają między nóżkami 🙃
Czekamy na wieści od Was!!

Monia C82 a ile wcześniej zapisywałaś się na to USG 3D? bo ja chciałam najpierw iść na wizytę tradycyjną do mojej ginki, ale mam dopiero na 16go i nie chciałabym potem czekać miesiąca na 3D, bo wtedy byłby już 25tc a ponoć najlepiej robić 22-24 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A bisia, u mnie zakładów nie było, ale teściu był w 100% przekonany, że będzie chłopak! Właściwie wszyscy na początku zakładali chłopaka (my z mężem też) a im późniejsza ciąża tym ostrożniejsi byliśmy z osądami i ostatecznie okazało się, że jednak dziewczynka 😉

U Ciebie też stawiam na dziewczynkę 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka umówiłam się dwa dni temu i Pan Doktor poprosił o datę ostatniej miesiączki i obliczył mi,że pierwszy termin to 30 marzec gdzie będzie już ładnie widać więc od razu na ten dzień się umówiłam , z wolnymi terminami nie było chyba aż tak źle bo cały dzień ma prawie gabinet otwarty. Nie wiem jak jest u Ciebie w miejscowości, Ty jesteś w 19 tygodniu więc śmiało możesz się umawiać na koniec marca. Na pewno już super będzie wszystko widać, ja będę w 21tyg. . Moja przyjaciółka była w 14 i pan doktor już jej powiedział płeć na tym usg a później była w 20 i jej córeczkę super było widać. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzauka- z każdym nowym zdjęciem jesteś dla mnie inną osobą, nie podobna do siebie 🙂
sosna- mieszkasz w cork? Zawsze tam przylatuje jak jadę do rodziny do Kenmar ( nie wiem czy dobrze napisałam nazwę)
MoniaC82- kiedy masz date porodu? w profilu wpisane jest 7 marzec 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...