Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Kobietki najlepsze życzenia z okazji Dnia Kobiet! 😘 Aguska dla twojej córy równiez serdeczne życzenia urodzinowe 🙂

Bisia wielkie gratulacje - ale miałaś szczęście, że się obrócił! 🙂

dupa nadal boli, miałam nadzieje ze w nocy przejdzie, ale nic z tego 😞 mnie boli z kolei prawy poślad, ale takie już uroki ciąży.

Dziewczyny dużo słońca na dziś, kwiatów, słodyczy i może kopniaczków od dzieciaczków 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
hej dziewczyny! przede wszystkim zdrowych bobasków Wam i sobie życzę :*
magda chyba bradziej mi sie to swieto podoba to Matronalia, to spełnianie życzen kusi 🙃
u nas sloneczko i az mi sie chce cos porobic w domu (nie tylko wzrokiem)
miłego dnia!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki z okazji dnia kobiet mój syneczek- chłopeczek śle do Was buziaki a szczególnie do brzuszków tych mam które noszą małe kobitki ( wiecie on już zaczyna podrywy, nigdy nie za wcześnie by zrobić dobre wrażenie )
Aguska dla Twojej córeczki wszystkiego najlepszego, STO LAT, samych pogodnych dni
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dodi- faktycznie miałam wielkie szczęście , że w ostatniej ( naprawdę ostatniej) sekundzie się przekręcił. Nauczka dla nas wszystkich, że jak dzidzi nie chcę sie przekręcić a my lezymy nieruchomo to spróbujcie coś powiedzieć, może akurat nasze drgania spowodują ruch malucha. Lekarz kręcił dociskał i nic, dopiero mój śmiech spowodował , że dzidzi się odkręciło
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kobitki z okazji naszego święta życzę Wam dużo słońca, uśmiechu i zdrowych radosnych dzieciaczków.
Aguska przekaż swojej córci najlepsze życzenia urodzinowe - sto latek!!!

Bisia gratuluje synka.
Ja mam nadzieję że za tydzień na usg już się dowiem co tam mi rośnie w brzuszku 🙂 bo już się nie mogę doczekać. A wczoraj w końcu z mężem doszliśmy do jakiegoś porozumienia z imionami dla dzidzi i najpierw drogą eliminacji zostały nam po 3 typy a potem dla chłopca zostało wybrane Antoni (chyba że nam się jeszcze zmieni:cheer 🙂)a dla dziewczynki jeszcze nie zdecydowaliśmy bo mężuś cały czas liczy że będzie chłopak więc dla dziewczynki nie chciał ostatecznie wybierać 😁. Cieszę się że przynajmniej częściowo coś ustaliliśmy 🙂 bo ciężko było go namówić gdyż się upierał że będziemy wybierać imię jak się dowiemy czy będzie córcia czy synek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
DZień dobry kobietki 🙂 Wszyskim życze cudnych maluszków i dużo miłości 🙂

Agusia ucałuj córeczkę, dużo zdrówka i szczęścia dla niej 🙂 no i dużo prezentów 😁

Ja dziś musze przebrac ubranka córki bo znalazłam jakie ciuszki które schowałam bo byly za duze a calkiem o nich zapomniałam, czesto kupuje duzo wieksze ciuszki na wyprzedazach bo w tedy sa za grosze 🙂 ostatnio kupiłąm jej gacie dresowe takie naprawde fajne gatunkowo i cieplutkie za całe 2zł kupiłam kilka par tyle że rozmiar od 128 w górę :P

a ja dziś troche igarne dom i potem jak wroci maz to chyba sie wybiore z nim do tesciowej moze nie wypada zebym tam jechała w takim dniu ale co mam w domu robic:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Gaja Antoś to bardzo fajne imię, mój mąż tez nie chce jeszcze tak ostatecznie wybierać bo raz że jest przekonany że będzie chłopak a dwa czeka na usg zeby potwierdzić swoją teze i w tedy nie bedzie musiala wybierac imienia dla dziewczynki bo dla chlopca juz mamy:P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Maiha u mnie to mąż od początku jest przekonany że będzie chłopak i nawet jak na usg genetycznym w 12tyg. lekarka powiedziała że stawia na dziewczynkę to on potem i tak stwierdził że będzie chłopak tylko na razie się nie ujawnia 😁. Ale u mnie w rodzince mój tato i dziadek też po cichu liczą na chłopca bo wnusie już mają - to moja śliczna bratanica Alusia, która w kwietniu skończy roczek - więc chcieliby żeby była parka 😆. A ja na początku obstawiałam za dziewczynką ale teraz to już nie wiem bo do brzuszka prawie zawsze mówię mały 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja jak byłam w pierwszej ciąży to u mnie wszyscy chcieli dziewczynkę , bo siostra ma 2 synów a jej szwagierka tez ma 2 synow wiec nawet nie mogla kupic sukieneczek czy spineczek , jakby moja corka okazala sie chlopakiem to siostra z mamą by się wręcz na mnie obraziły 🙂 a teraz to im juz wszytsko jedno byle bo dziewczynke juz swoja wymarzoną mają:P
ale ze strony meza tesc mi powiedział ze to chyba juz jesgo ostatni wnuk i marzy mu sie chłopak bo ma 8 wnuczek i 3 wnuków 🙂 zobaczymy co sie okaze po usg 🙂 sama jestem ciekawa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego naj Brzucholki i Brzusie w Dniu Kobiet!!!
Agustka 100 buziakow dla corci!!! 😘
Dzisiaj nawet troszke wczesniej wstalam....jak czlowiek sobie wagary w pracy zrobi to od razu jakos wiecej energii ma! Sloneczko dalej swieci 😎 i az milo!!!
Ide zaraz do lekarza, ale takiego zwyklego (pierwszego kontaktu) musze zaswiadczenie wziac, ze latac moge (mam nadzieje, ze moge 😉 ), bo mnie dziewczyny z pracy nastraszyly, ze czasami linie pytaja o to a mnie teraz troche latania czeka i chyba wszystkimi mozliwymi liniami, a nie chcialo mi sie czytac kazdej jednej lini lotniczej tych malymi literkami napisanych "terms & conditions", bo by mi chyba caly dzien zeszlo...wiec ide...musze tez wziac zwolnienie zeby pokryc moje wagary 😉 a moze tak by mi sie udalo zwolnienie do konca tygodnia wyciagnac???!!! Kto by na sam koniec tygodnia do pracy wracal, no nie?! Jak wysiedziec sie w domu to porzadnie!!!!
A odnosnie Fasolki to mi snu z powiek nie specza czy bedzie Fasolka czy Fasolek, bo ja naprawde mam silnego czuja na dziewczynke i juz!!!!
Ide na sniadanko Brzucholki...tylko troche pomyslu mi brakuje co tu by zjesc....jakos apetytu nie mam swiezo po wstaniu...Buzka 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wszystkiego najlepszego kobietki 🙂

Ogarnęłam całą chate dzisiaj aaaaż normalnie lepiej na sercu :P

Nasze święto a ja do 22 sama jak palec będę 🤨 jutro postanowiliśmy coś zrobić we dwójkę żeby było po równo .. bo przecież 10 dzień naszych mężczyzn 😁

PS. 17 tc jak to pięknie wygląda 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny

Nirmala gratuluję dziewczynki, Bisia a Tobie synka - a ten Twój gin to jakiś palant, ja bym go dawno zmieniła :/ skoro najpierw Ci powiedział, że wszystko ok to co się czepia, że chcesz znać płeć? Aż się zdenerwowałam :P

Dodi super - pierwsze kopniaki 😁

Ja już się nie mogę doczekać mojej wizyty 16go 😉

Właśnie wcinam na śniadanko bułę z powidłami - Gabriela bardzo lubi słodkie i ostatnio wypiera kiszone ogóry czekoladą 😉 a za oknem szaro, buro 😞 trochę śniegiem sypnęło, teraz ma niby popadać... eh, niech już przyjdzie WIOSNA!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
widze ze nie tylko ja mam problem z marudzacym lekarzem 🙂 ale bez przesady, jakbysmy mialy zmieniac ginow za kazdym krzywym spojrzeniem to by doktorkow zabraklo 😉 ja postanowilam sie nie przejmowac dzis nawet do mojego gina zadzwonilam w zwiazku z wynikami i bardzo ladnie mi wszystko wytlumaczyl 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Z tymi lekarzami to jest różnie czasami zależy jaki w danym dniu ma humor, bo zdarza się i tak że ogólnie jest spoko a jak trafi się akurat do niego gdy ma gorszy dzień to lepiej się za dużo nie odzywać a odbić to sobie na kolejnej wizycie. Najważniejsze żeby był dobrym fachowcem, a niektóre docinki najlepiej szybko zapomnieć i się nie przejmować, wiem wiem łatwo się mówi gorzej z realizacją 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jejciu już po 12-tej a mi się nie chce wyjść z domu 🥴 ale muszę się zebrać bo mam do odebrania wyniki o których wczoraj zapomniałam - chyba jakaś skleroza mnie dopada - jak wczoraj wieczorem sobie przypomniałam że miałam rano je odebrać to nieźle się z siebie uśmiałam 🤪 że już o takich rzeczach zapominam, nawet mąż się chichrał że nie dobrze ze mną 😁.
Dobra to ja się zbieram. Hejka 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
a faktycznie, bo ja myślałam, że to Bisia ciągle miała takie problemy z ginem a to Dodi wcześniej pisała 😉 no to po jednej wpadce to bym nie zmieniła, ale na pewno bym nie wytrzymała i się odezwała po takim jego tekście...

Ja mam super babkę, zawsze milutka (w końcu jej płacę za wizyty), wszystko dokładnie powie, odpowie na każde pytanie i traktuje nas jak inteligentnych i rozumnych ludzi a nie głupków (jak to niektórzy lekarze mają w zwyczaju). Jestem z niej bardzo zadowolona, choć przyznaję, ze drogo mnie wychodzi, ale wiem, że zawsze dokładnie mnie bada a nie na szybkiego bo kolejka długa 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Witajcie kobietki 🙂 Wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta! I dla tych małych dziewczątek w brzuszkach również 😘 Aguśka buziaki dla Twojej córci! 😘
Mój gin jest przyjemnym starszym panem, ale ma specyficzne poczucie humoru i czasem mam już dosyć tych żartów 😉 Wczoraj mnie tylko z lekka zdrażnił bo powiedziałam o wadzie w budowie mamy i jej problemie z porodem no i mówię, że przez to zatrzymała jej się akcja porodowa i musiała mieć cesarkę, a on do mnie "no jak nie ma skurczów to się nie da urodzić"... nosz ku... serio? myślałam, że dziecko tak samo się wyślizguje i już... 😮Ale przynajmniej dokładnie mnie zbadał i stwierdził, że wszystko ok jest z moją budową 😉
Ale mam lenia dzisiaj... a tu trzeba mieszkanie ogarnąć, obiad zrobić, pranie... i to ma być dzień kobiet? :P A gdzie to spełnianie życzeń? :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja już wróciłam ze spacerku z córcią, córcia zjadła obiad a ja na brzuszek przyszłam zerknąc 🙂 a córke na bajki namówiłam:P

ide zrobic cos w domu bo mam duzo pracy ktora na mnie czeka :P wiec zajrze poznien milego dnia kobiekti 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
witam przyszłe mamy sierpniowe. dopiero teraz zauwazylam ze watek sierpniówek 2012 ju jest. ja jestem mam sierpniowa 2010 🙂 dzieciaczki sierpniowe sa naprawde super 🙂 ja rodzilam 5 sierpnia dokladnie w dzien ktory mialam wyznaczony (wyliczony przez gina). pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...