Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Witam 😆
Dlaczego Wy tyle piszecie, nadążyć nie idzie 😜
Jakbym ja nie znała płci do tej pory to bym oszalała chyba 🙂
Ja mam takie łóżeczko, kupione dzień po zrobieniu testu pozytywnego 😁
http://allegro.pl/esprit-alu-travel-lozeczko-turystyczne-kojec-i2234855166.html
Kolor brązowy pasujący wtedy do obu płci 🙂
A tak wogóle to jutro zaczynam szósty miesiąc 🤪
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-brycz dobrze ze juz masz po usg i wszystko oki 🙂
Magda odemnie masz nr 05 🙂 pozbieraj wszystkie nr a moze cos razem wygramy 🙂 to by dopiero byla akcja eheh
Dziewczyny zarazilyscie mnie tym allegro teraz siedze i ogladam rzeczy dla dzidzi 🤪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja z tym jedzeniem też rożnie..raz dużo, dużo, a raz mało...a teraz jak chora to w ogóle tylko tyle, by coś mieć w brzuchu 😞 ale dobiłam dopiero do wagi sprzed ciąży...1 kg w ciągu ostatniego miesiąca przytyłam! A co do jedzenia..to w ogóle się nie przejmuję i jem kiedy mam na to ochotę...jak wstanę w nocy i mi niedobrze to kawałek bułki też zjem!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
dobra starczy wrazen na dzis 🙂 jutro do pracy i tak sie zlozylo ze tez mam kolejna wizyte tylko teraz na fundusz, swoja droga ciekawe czy sie babeczka potwierdzi 🙂 zobaczymy!

milej nocki mamusie i malenstwa skopcie mamom brzuchy 😁
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No Czarnyloczek serio niezle 🙂 tez bym chciala byc taka zdecydowana-widze podoba sie kupuje odrazu 🙂
Jest taki wybor teraz ze niewiadomo co kupywac.
Superbabeczko ty jedz jak najwiecej bo ty szczuplutka jestes nie zaszkodzi ci 🙂 ja zreszta tez nie zwracam uwagi na jedzenie jak jestem glodna to jem i tyle 😉
Zmykam dziewuszki spac.
Monia powodzenia jutro na usg ja tez idejutro wiec trzymac kciuki za nasze dzidziusie 🙂
Spijcie dobrze mamusie, do jutra 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hello,

Ja szybciutko zaglądam przed kolejnym wyjazdem do Warszawy, ale tyle stron i informacji, że nie dam rady nadrobić wszystkiego 🙂 D-brycz, ciekawe, czy kolejne USG potwierdzi dziewuszkę, ja chyba wolę dowiedzieć się później i być pewna, niż zmieniać imiona i płeć sto razy 🙂 Ale przyznam, że już kombinuję, żeby iść do innego lekarza na samo dokładne USG, bo ten mój sprawdza tylko, czy wszystko ok, ale mi nic nie mówi! Ani ile dziecko waży, ile mierzy itd., nie wspominając zainteresowania płcią. A co do imion, to nie jesteśmy zdecydowani, mamy kilka typów, ale liczę na to, że jak poznam płeć, to imię samo przyjdzie 🙂

Pozdrawiam wszystkie brzuszki na cały dzień i ruszam w drogę 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Milego dnia Babeczki 🙂
Tez zajrzalam tylko na chwilke...akurat sie przebudzilam, bo kochani rodzice podrzucili obiady na caly weekend! Moze goraczka przeszla, ale dopiero teraz glut ruszyl 😞 Glowa peka i nos zatkany, a z zatok ropa:/Sol morska w uzyciu, a w nocy nie wyrobilam juz i niuchnelam zwykly sztyft do nosa, by go odetkac o usmac jakos! OMG!

Sluchajcie - moje dziecko to jakis maly szaleniec 🙂 Nawet nie wyobrazacie, jak potrafi mnie zmeczyc kopaniem!Wczoraj wieczorem kopalo chyba z 1,5h non stop! Powaga...ja juz bylam na maxa zmeczona! Moj maz przylecial i trzymal reke na brzuchu przez 20minut z oczami jak 2 spodki...byl w szoku, ze to male tak potrafi dowalic 🙂 Spiewal mu, by sie uspokoil, poszedl spac i dal mamusi odpoczac 🙂 Super...ale powiem Wam, ze jak to tak dlugo trwa, to ja troszke jestem juz przerazona!

Buziaki i milego dzionka..moze jeszcze kimne poki dzidzi tez spi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeden dzień mnie nie było i ponad 20 stron do przeczytania - co za tempo 😉
Monia trzymam kciuki za dzisiejsze usg. Ja za swoje z nagraniem płaciłam 200 zł. A... i współczuję przygody z krwawiącą nadżerką - też bym spanikowała.
Aguśka za Twoje usg tez trzymam kciuki. Babeczki na pewno wszystko będzie dobrze. D-brycz gratuluję prawie pewnej dziewczynki 😉 Najważniejsze, że u Ciebie i Dodi wszystko ok z maluszkami.
Baby-love moja córcia ważyła teraz na połówkowym 380 g.
Superbabeczko śliczna ta wylicytowana sukienka. Taka zwiewna, na lato akurat. Widzę, że strasznie ruchliwe te nasze dzieci, moja też non stop się wierci i dostaje kuksańce. Chyba ADHD mają :P
My teraz u rodziców jesteśmy i tak już do świąt 🙂 Zaraz więcej energii na wsi mam :P Tylko ostatnio coś mnie w brzuchu uciska, ale czytałam, że też tak macie więc już się nie martwię. A może Michasia za bardzo się rozpycha. Niestety coraz częściej robi mi się słabo i to nawet jak siedzę czy leżę. Mam nadzieję, że przejdzie. Jutro może na jakieś zakupy ciuchowe skoczę bom się jakoś w tyłku rozrosła, co bardzo mi się nie podoba :/ Ale w kg niby 3,5 dopiero mi przybyło od początku ciąży.
Magdaluke powodzenia w grze. Ja liczb nie podaję bo nie mam szczęścia w grach to co Ci jeszcze będę zapeszać 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
D-Brycz cieszę się , że i u Ciebie wszystko ok , termin przesunął Ci się na 16 taka jak ja mam zaplanowane od samego początku, a pamiętasz na początku ciąży na forum też mieliśmy ten sam termin tylko, że Ty potem drugi raz poszłaś do gin i Ci powiedział, że termin Ci się przesunął. To może naprawdę jednak ten 16 sierpień.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dziewczyny a czym różni się w funkcjonowaniu łóżeczko drewniane od takiego turystycznego? Myślałam, że takie łóżeczko turystyczne nie nadaje się na stałe dla dziecka, bo ma taka nazwę "turystyczne". A widzę, że niektóre decydują się na takie? Mi się zawsze takie podobało, ze względu na kolorystykę. Jakie są różnice w tych łóżeczkach?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Tutaj nie podaja dokladnych wymiarow wagi i dlugosci dziecka, ale za to mierzyla serce,mozg,nerki, kregoslup,glowke i jeszcze pare rzeczy 🙂 wszystko w normie i to bylo usg polowkowe.
Co do lozeczek turystycznych to ja sie za bardzo nie znam, ale niewiem czy materacyk nie jest za miekki na stale.
Niech sie inne mamy wypowiedza co sie bardziej znaja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agusia, gratuluje córuni 😉 A co do łóżeczka, tez myślałam o tym turystycznym ale po głębszym przemyśleniu raczej się na niego nie zdecyduje. Po pierwsze jest o wiele niższe od tych drewnianych, po drugie, jak już dzidziuś podrośnie i będzie chciał wstać, to w tych szczebelkowych łóżeczkach łapie się za szczebelki a w tym? będzie po prostu całym ciężarem ciała opierał się o ścianke która jest materiałowa i będę drżała, żeby to łóżeczko nie runęło razem z nim..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Bisia - z tego co wiem to lozeczko turystyczne raczej stosowane na wyjazdach albo jako dodatkowe w innym poloju lub na dworzu...tam jest materacyk, ktory nie nadaje sie na stale dla bobasa 🙂 No i stad ta nazwa...my normalnie drewniane od siorki i turystyk jako dodatkowe!

Spalam do 13, bo glut mega meczy!!!Teraz rosolek zjadlam, bo Helcia glodna...

Super z tym usg Aguska...nerwy z glowki 🙂
Buzi Kochane
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny 🙂 Juz jestem i opowiadam 😉 Z dzidzią wszystko dobrze, waga 400 gram, z serduszkiem wszystko ok, ogólnie super, widziałam nosek, wargi, uszka, normalnie szok. Na początku pan doktor powiedział \\\\\\\\\" no to pooglądamy naszego slicznego chłopca\\\\\\\\\" my z mężem na siebie.. 🙂 ? jak to przecież najprawdopodobniej miała być dziewczynka, tak mówiła moja gin. Pan doktor wszystko posprawdzał i w pewnym momencie powiedział: \\\\\\\\\" oj , jednak chyba dziewczynka\\\\\\\\\" i sami nie mamy pewności, na 100% nam nie powiedział, powiedział, że wygląda jednak na wargi sromowe i może ma lekko powiększone i wyglądają trochę jak jąderka 😉 Najważniejsze, że wszystko dobrze z naszym maluszkiem a płeć najwyżej poznamy później. Polecam USG 3D, niezapomniane przeżycia i pamiątka w formie płytki z nagraniem i śliczne zdjęcia, którymi wam się pochwalę. zaraz wstawię.A... i jak pięknie się do nas uśmiechało 🙂
[IMG]http://i39.tinypic.com/25krhhc.jpg[/IMG]
[IMG]http://i40.tinypic.com/v659qr.png[/IMG]
[IMG]http://i42.tinypic.com/e8lk48.png[/IMG]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A co do łóżeczek to podobają mi się z IKEI proste, drewniane, bez niepotrzebnych udziwnień. 🙂
do wyboru do koloru w nieprzesadzonych cenach :P
http://www.ikea.com/pl/pl/search/?query=%C5%82%C3%B3%C5%BCeczko
Chyba kupię białe. Mam do niego sentyment, bo wykręcałam z niego pręty jak byłam mała. :P Spałam w nim chyba do 4 roku życia. Tak je lubiłam 🙂
Podobają mi się także drewniane łóżeczka a'la kołyski. :P z płozami. :P
chociaż nie każdy maluch takie lubi. W mojej rodzinie chłopczyk lubił jak się go tak usypiało, a z kolei jego mała siostrzyczka tego nienawidzi. :P więc nie wiadomo co kto lubi. :P lepiej kupić uniwersalne zatem. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ten lekarz to jest jeden z najlepszych u nas ale jak nie ma pewności to nie powie na 100%, raz mu się pomyliło i kupił w ramach rekompensaty wózek dla dzidzi, tak słyszałam. Mówił mi, ze nieraz się tak zdarza, że dziewczynka ma wargi sromowe lekko opuchnięte i może wyglądać wtedy na chłopczyka więc nie powiedział mi na 100% bo nie był pewien.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...