Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej Superbaba, no melanoma to czerniak 😞 szybki i straszny zabojca. Ale ok, poki co nie mam zmian i wszystko wydaje sie byc ok. I meza tez gonie. Lukowi wycinali juz jedno znamie i mial zmiany, ale nie potrafili powiedziec, czy by sie rozwinal nowotwor. Wiec, profilaktyka najwazniejsza. A Ty cyckow pilnuj, ja tez tak troche pilnuje, ale nie mialam na szczescie w rodzinie.
Dziewczyny, ale wy sie mcie z tymi szyjkami...ja w sumie nie wiem jak sie moja miewa 😞 No to uwazajcie na siebie i jak kaza lezec, to lezcie. Ja wiem,ze to glupio zabrzmi, ale ja bym chciala,zeby mi laekarza zalecil jeden dzien lezenia 🙃 tylko wiecie, dla odpoczynku...Juz drugi dzien wstaje o 6 rano a klade sie o polnocy i chodze troche jak zombi, i humor siada...a moja pociecha ma poklady energii z bateryjek chyba, no i trzeba nadazac. A dzis musialam z nia wlezc dotakiego dmuchanego wielkiego zamku do skakania, coby jej inne dzieciaki nie "zdmuchnely" i mnie tak wytrzaslo, mowie wam, heheeale sobie pomyslalam, ze moze sie synusiowi takiie bujanie spodobalo. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- niestety sie nie dowiedzialam i chyba szybko sie nie dowiem 😉 bede miala niespodzianke 😉 a lezaczek fajny ale tak jak pisala suuperbaba jedne dzieci chetnie leza a inne nie chca tak jak Ella choc synkowi moze sie spodoba 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula, ja w pierwszej ciazy tez nie wiedzialam, bo nie chcielismy z mezem wiedziec i byla najlepsza niespodzianka zycia! Wiec jest w tym cos niesamowitego. Tym razem wiemy, bo chcac nie chcac, moj maz najnormalniej od razu zauwazyl. A wiadomo, najwazniejsze, zeby dzidzi bylo zdrowe. I mama tez !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Wlasnie trafilam na kurwe polozna, ktora tak mi zrobila zastrzyk ze mnie wygielo w luk, gwiazdy i lzy pociekly..opierdolila jeszcze, wbila znow jebiac mnie przy tym..a ja mam bol i paraliz kregoslupa i nogi a lzy ciekna i sie trzese! I jebala mnie..a rano ona ma mi znow zrobic..ja sie nie dam tej kurwie dotknac! Nie wiem co robic, bo sie nawet uspokoic nie moge i ruszyc z bolu:,(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dorota, poskarz sie przelozonej pielegniarek albo popros o kogos innego. Albo zadzwon do meza i niech bedzie Twoim adwokatem...Moj tak robil, jak bylam w szpitalu bo tez trafilam na jakies pojebane babska i nie wiedzialam co zrobic. Ale moj maz wiedzial i sie szybko wszystko uspokoilo. Daj spokoj, takie czasy, ze pielegniara rzadzi juz sie dawno skonczyly. Mam nadzieje, ze sie uspokoilas i juz CI lepiej. I nie boj sie zaprotestowac, i tak jutro wychodzisz. Wspolczuje CI kochana...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Juz po...wziela mnie o 6 z zaskoczenia i bylam tak zmeczona i spiaca, ze dalalm zrobic..bolalo, ale to ostatni zastryzk-przezylam! Nie mialabym nawet sily sie przepychac...ale to po prostu obrzfliwa baba z zerowa empatia i zla chyab, ze musi pracowac! Koszmar..ale to ostatni zastrzyk i bede mogla isc o 13-14 do domku!
Dzieki Kobietki Kochane:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Superbabo- trzymaj się dzielnie ;*** najważniejsze, że już po..i dziś do domku wychodzisz... A jak samopoczucie? Czujesz się już spokojniejsza? Dobrze, że masz już to za sobą.. a co do tych pielęgniarek obrzydliwych.. to ja też miałam przejścia;/ jedna kiedyś wpadła na sale, jak leżałam na kardiologii i pyta" o ! nikt dziś nie umarł? to gdzie ja tych ludzi z korytarza położe?"
;/;/ można ześwirować.
Pampinka- czemu sama zostałaś?

echh, mąż na mnie narzeka, że się czepiam;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
suuperbabo- wspolczuje tej pielegniarki;/ juz niedlugo wychodzisz i cale szczescie ze nie bedziesz sama tylko z rodzicami a wieczorem do meza i kotow wrocisz;*
U mnie nudno jak nie wiem niby maz w domu a prawie go nie widze przyjdzie sie zapytac czy chce cos jesc lub pic i leci gdzies dalej...a ja chce z kims pogadac...a co najgorsze ze to dopiero poczatek a ja juz mam dosc 😞
Milej Niedzieli Wam zycze:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - rozumiem Cie doskonale..nawet jak maz w domu to zajmuje sie swoimi sprawami, a ja i tak sama leze:/ Dzis fo 21 u rodzicow to bede miala opieke..bo slaba na maxa po stwrydach i na pogode! I pobolewa dzis brzuch...ale najbardziej dupa:P I tez cd.lezenia przede mna...
Amelia - to jakas pieprznieta ta pielegniarka byla! No mi sie trafila tylko 1 taka ryra, a tak to ok...

Ja teraz w czwartek na usg to poza sytuacja z lozyskiem dowiem sie tez cos o wadzr Helenki 🙂 A potem 30.05 wizyta u mojej gin..potem kolrjna w czerwcu albo dwie, np i szpital od 1 lub 2 tygodnia lipca:/ Ale dam rade..teraz szykuje sie na zakupy porodowe dla siebie!
Buziaki i milego dnia..szykuje sie do wyjscia 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Właśnie już też powoli zaczęłam kupować rzeczy do szpitala.. ogólnie jestem w totalnej rozsypce, jeśli o zakupy chodzi.. i dla siebie i dla małego. Ale w tym tyg. może paczka przyjdzie więc będę wiedzieć co kupować..
Narazie to się uczyć muszę do egzaminów a mi się taaakkk nie chce;/ że szok;/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Suuperbaba zapomnij o tej babaie i oby nic wiecej takiego ci sie nie przytrafilo 🙂
Magdaluke 😁 tez bym pobrykala 😁 Ella ma z toba dobrze 😉
Pampinka to zrob sobie dzien spa 🙂 maseczki kapiele itp itd trzeba jakos porzytecznie czas spedzic 🙂
4nula fakt oby zdrowe!

no tak jak ja jem dzis sniadanie o 12 to kolacja o 16-17 dobre 😁 🙃
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja dopiero zaczelam wyc z bolu po tych sterydach..dupa/kregoslup/nogi tak bola ze lefwo dycham 😞 Musialam sie u rodzicow przeniesc na mirkkie lozko, bo na twardym zwariowalam:/ Nawet juz z tego wszystkiego kimnelam..ale bol obudzil 😞I Helenka spokojniejsza..mam nadz.ze sie rozrusza, bo mam nerwa:/ I jajniki bola..moze sie rozrastam albo co. W kazdym razie jest kiepsko bym rzekla..oby sie jutro polepszylo!!! Co za syf! Ta pielegniara tylko doprawila mnie tymi zastrzykami bolacymi:/
Te co moga niech brykaja!!! 🙂

A smieszni Ci lekarze, bo wczoraj na obchodzid powiedzieli tej kolezance, ze moze cos wstac i pochodzic po domku, a lekarka dzis powtorzyla to co jej gin - plackiem i wstawac tylko do kibla
i jesc:/ Co lekarz to opinia..hehe...wiec te co sa \"szyjkowe\" prosze polegiwac Kochane!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej
Superbaba, swietnie, ze juz w domu i od tej paskudnej Helgi juz sie uwolnilas 😠 Tylko szkoda, ze znowu cierpisz....
Ja obudzilam sie z bolem glowy i jak nic, czuje, ze migrena. Piekny, ale upalny dzien. Wyslalam meza z mala na spacerek, ale tak goraco, ze pewno zaraz wroca a ja wzielam swoje prochy i leze, ale pewno nie dlugo. No ale nie bardzo mam jak sie podniesc, wiec poki nie przejdzie, to wyjscia ni ema, bo czuje, ze z tego bolu moge zwymiotowac.....A szkoda mi dnia.
Caluski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
magdaluke- znam ten ból..;/ jakie proszki bierzesz żeby nie zaszkodzić małemu? bo ja zawsze się starałam przecierpieć, bo się bałam czegokolwiek łykać..
Superbabo- dobrze, że już wyszłaś.. Nie ma to jak w domku..
ja coś dziś słaby humor mam 😞 jakos tak smutno,... machodzą mnie jakieś myśli z kosmosu które mnie dobijają..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Amelia, dozwolony jest acetominophen, a dostalam od lekarza Fioricet, nie wiem jaki polski odpowiednik. POmaga tak sobie. Wlasnie sie zwlekalm z lozka i musze cos porobic. Moj maz odkurzyl i ogarnal salon i bawialnie, czy jak to zwal i mi sie przypomina, za co go kocham 🙂.
Ale jestem zmulona. Jakos sie musze otrzasnac.
Amelia, wspolczuej migren...mi ostatnio praiwe w ogole si enie zdarzaja, na poczatku ciazy mnie meczyly, ale teraz byl spokoj...mam nazieje, ze to jakich wyjatek od reguly.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...