Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czesc kochane!!
Tak na szybkiego poczytalam i sorki jak cosik pomine 😞
nirmala i czarnyloczek: powodzenia na badaniu i dajcie znac!!
Superbabaeczko: bidulo sie tyle nacierpialas 😞 ale dobrze ze juz masz za soba!! Nio ja wlasnie sie balabym brac sterydy w moim przypadku, bo wtedy slyszalam ze diabetyczki to cukier ponad 300 😞 Nio a wiadomo dla mnie to tragedia bo tak latwo nie spada 😞. Nio ale zmartwilam sie Twoimi problemami z serduchem 😞 Teraz jest upal to ja tez mam duszności ale nie tak bardzo 😞 Skontroluj to szybciutki i daj znac!! Mam nadzieje ze wszystko ok, kurcze sterydy dla organizmu tez nie sa obojetne 😞
dodi: Super zakupki!! Szkoda tylko ze maz wyjezdza 😞 ale mam nadzieje ze szybko zleci!!
magdaluke: super ze wyniki sa ok!!! Nio nie ma co na zapas nie 🙂 NIo i korzystaj w miare sil z wszystkiego 🙂!
Nio i jeszcze maialam pisac i zapomnialam 😞
Nio a agadka sie oddzywala??
Ja kochane przez ostatnie dni to nawet nei mialam kiedy kompa wlaczac 😞 Cala sobote bieganie to za plytkami do kuchni na podloge, to za deskami podlogowymi (a pozniej sie okazalo ze nas oszukali 😞 i dzis wykombinowalam i odebralam zaliczke ehhe 🙂 nio a pozniej obiadek a pozniej goscie.. nIo i poklicilam sie z mezem i ryczalam caly wieczor 😞 A w nocy sie martwlam czy nie zaszkodzilam Piotrusiowi tym stersem. I wtedy juz meza opieprzylam. Nio i on nie spal juz w nocy bo sie martwil czy wszytsko ok 😮 i tak to z nami jest. Nio a wczoraj na komunii i tak zlecialo
A dzis tez od rana zalatwiania a tu taki uppppppppppaaaaaaaaaaaaaaaallllll 🤢 Juz mam dosc 😞 Wiec jutro jade wypoczywac na dzialke, biore mamuske i chyba kota tez i nie ma nas do czwartku. Nio i zoatwaiam wszytsko na rekach meza, obiadki porobiore zeby i dla niegio i dla robotnika i jakos tam bedzie, ja juz nie wyrabiam 😞 Nio moze coisik oddychne 😞
Pozdrawiam Was cieplutko 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Magdad - brawo za taka decyzje! Jedz i wypocznij wreszcie..maz musi sobie poradzic! A z tymi sterydami to faktycznie kiepsko, bo ja zdrowa a mialam 195 ciagle..moze trzymac jeszcze pare dni:/
Magdaluke - super ze dzis lepiej sie czujesz 🙂 No i macie tych atrakcji, ze hej! Az zazdroszcze, bo lubie takie spedy i w ogole..no ale mam zamiar odbic sobie jak bedzie Helenka 🙂
Dodi - fajne zakupy! Ja sie teraz zbieram na czerwiec...teraz wydam cholerne 600zl na same badania i lekarzy...no ale zdrowie najwazniejsze! A ti lozeczko musze tez oblukac..tylko mij maz upoerd, bo zadne mu sie nie podoba..hehe 🙂
Czarnyloczku - podeslij mi tu no pare pierozkow 🙂 Swoja deoga zdolne jestescie Babeczki, bo ja nie umiem robic pierogow:P
Nirmalka - buziaki rocznicowe!!!

I dawajcie Babeczki znac po wizytach 🙂 Ja leze plackiem u rodzicow i ledwo dycham...oby do przodu!
Ja tez szykuje sie ba porod na poczatek sierpnia jak tylko skoncze 37tydz..zobacze jeszcze co powir ten specjalista w czwartek!

A co z Maiha? Agadka to juz nie wiem..wrocila w koncu?!

Pogubilam sie co mialam pisac:/ 4nula - wiesz zr ja Cie doskonale rozumiem!!! Depresja, nerwy, slabosci i troszke samotnosci:/ Szkoda ze blizej nie mieszkasz..buziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Laseczki - czy dacie mi jakies linki do tych podkladow poporodowych, ktore bralyscie? Bo nie wiem w koncu, jakie kupowac...rzyg mi sie zbiera na te zakupy poporodowe! Do tego w czerwcu jeszcze nakladki na sutki, masci, wkladki laktacyjne itp..bede miala to z glowy, bo maz nie kupi :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Dziewczyny,
troche wam zazdroszcze pogody, bo u nas od ponad miesiaca slonce pojawilo sie moze ze trzy razy. Jeszcze troche i dopadnie mnie jakas deprecha 😞
Superbaba ja tez mam ostatnio uczucie jakby ktos balona pompowal od srodka, jeszcze skora mnie swedzi na brzuchu co pewnie jest oznaka rozstepow 😞
Nirmala wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 😘
Dodi lozeczko super! Sama zaczelam sie zastanawiac nad lozeczkiem ze samymi szczebelkami dookola. Maz mnie chyba zamorduje, bo co do lozeczka to zmieniam zdanie tysiac razy w tygodniu.Ostatnio podobalo mi sie lozeczko z Klupsa, ktore mozna przerobic na tapczanik, z zyrafka. Sama nie wiem 🥴
No i zapomnialam co jeszcze chcialam napisac.
Co do podkladow to nic nie moge doradzic, bo ja u siebie bede kupowac, a tu u nas chyba rozne marki. Mi tez jakos nie bardzo idzie z zakupami porodowymi i poporodowymi dla siebie.
Ja z kolei mam do was inne pytanie: jakie kupujecie staniki do karmienia? Tzn. wiecie moze jak duzo biust sie powieksza po porodzie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej dziewczyny u mnie wszystko dobrze ale u nas pogoda jest piekna więc cały dzień spędzamy na słoneczku (większość czasu w cieniu) i nie mam kiedy do was zajrzeć ale jak tylko dam rade to nadrobie zaległości 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Monia gdzies ty sie tak dorobila?! uwazaj na siebie i duzo zdrowka!

Czarnyloczek ochoty narobilas truskawkami ze i ja musialam kupic ale to jeszcze nie ten smak 😞 chyba musze jeszcze poczekac na takie prawdziwe soczyste truskawy 😁

Suuperbaba no jak na moj glupi rozumek to ty wszelkie mozliwe limity dolegliwosci ciazowych juz dawno przekroczylas... 😞 niech cie juz nic nie boli az do porodu 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Zdrowka Monia, oby szybko przeszlo i nie wrocilo!!!
4nula, dasz rade! Pozostaje miec nadzieje, ze dolezycie spokojnie do 37 tyg , a wiadomo, lekarz musi Ci wszystkie scenariusze przedstawic. Buzka
Magdad, odpoczywaj, kota poczochraj i sie relaksuj, a maz da rade pare dni, a co. A wiesz, bo ty sie znasz, te moje wyniki to ok, ale ten ostatni to ciut poniezj normy (norma 70 -140 ) a ja mam 67...nie wiem czy to powod do zmartwien, poki co nie dzwonia do mnie jeszcze od lekarza, wiec nie wiem co o tym myslec. A w ogole, to mi robili obciazenie 100 g glukozy 3 godz, wszedzie gdzie czytam , to mowa o 75 g...pewno co kraj to obyczaj.
Superbaba, moiwsz, ze balon napompowany? Odlecisz , hehe. Ja sie czasami tak czuje i zaczynam tak smiesznie chodzic, jak pingwin, i jak sie na tym lapie, to od razu staram sie isc jak modelka po wybiegu i pewno sie kiedys przez to wywale 😜
A u nas upalllllll. Poszlysmy z Ella na plac zabaw do parku i spoko, dopoki w cieniu, ale ledwo doszlam do domu...przez godzine siedzialam na kanapie z wywalonym jezorem i dychalam. Co za porazka...
A z tymi atrakcjami to jest tak, ze cos trzeba robic, dzieciaczek ciekawy swiata, a pogoda sprzyja, wiec zawsze cos sie musi dziac 😉 A i ja z Lukiem nie potrafimy za dlugo na tylku usiedziec, wiec codziennie gdzies tam nas nosi.
Buzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Dodi nie zazdroszczę rozłąki 🤢 .. ale będziemy odliczały z Tobą .. i pewnie będziesz tutaj zdecydowanie częściej więc przejdziemy przez to wszystkie razem i trzymamy kciuki żeby Ada grzecznie siedziała aż do sierpnia 😉

Pierogi z truskawkami 🤪 mniammm !
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
A ja na nogach już od godziny 😮
Położyłam się o pierwszej i wstałam już godzinę temu 🤔
A że już nie zasnę to zmywarka i pralka poszła w ruch 😁

Magdad weź w końcu odpocznij kobito!
Monia82 lepiej się wykuruj bo to grzech chorować 🙂
Magdad No czas leci teraz niesamowicie, ja w czwartek kończę już trzydziesty 🙃
D-brycz ja znalazłam krajowe za 13zł kg więc były dobre 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej !
Nirmala- jak tam po wizycie?
Dodi-a warto sie wybrac do tej hurtowni? Maja fajne rzeczy w atrakcyjnych cenach? Ja nawet o niej nie slyszalam, tylko cos mi sie obilo o uszy ze gdzies za Gildia jest jakas hurtownia ale nie udalo mi sie tam wybrac a teraz nie moge 😞 ja licze tak jak lekarz ze 37 tydzien wychodzi 30.07 nawet suwaczek ustawilam 🙂
Monia82-wspolczuje paskudnego chorobska...mi pomagal syrop z cebuli 😉 ZDROWKA!!!
Magdad-odpocznij troche, nalezy sie Wam odpoczynek! 🙂
Suuperbabo- no chyba te siedzenie samej calymi dniami jest najgorsze...jeszcze aby mozna bylo gdzies isc a tu ciagle lozko...
Magdaluke-podziwiam Cie! Ja dzisiaj ledwo leze tak mi duszno 😞 a Ty masz jeszcze sily po parku latac z Ella. tylko pozazdroscic.
Czarnyloczku- mimo l4 to widac ze i tak nie mozesz zwolnic tepa...zazdroszcze tej energi 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja od rana nie mam czym oddychac strasznie duszno...mimo tego ze sie nie ruszam...a moje malenstwo po tych sterydach chyba sily dostalo bo kopie z taka sila w brzuch ze ten tylko podkakuje raz z jednej strony raz z drugiej...a czasem to i zaboli.
milego dnia mamusie 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc kobitki 🙂
Monia: zdrowka zycze!!, I spolczuje bo pamietam jak mnei dopadlo to bylo okropne 😞 Pilam ten syropek prenatal, nio i na katar sterimal, ale nei bardzo dzialalo i czasem dla ulgi wzielam homeopatyczny 🙂ajjjj i duzo wapna 🙂
4anula: doskonale Cie rozumiem z tymi dusznosciami 🥴 To chyba ucisk, nio i najbardziej mam jak leze a przez sen to podobno dziwnei sapie 😮
Czarnyloczek: ty to istny pracus jestes 🙂 heehh podzwiam 🙂
magdaluke: to jest tak ze ponizej 60 sa takie typowe spadki cukru. Nio i to tak ze jak dostaje sie glukoze ta w badaniu to dziala od razu. I obciaza ostro organizm naraz, a gdybys np zjadla tabliczke czekolady, to insulina uwalnia sie przez kilka godzin wiec po 3 godzinach ona teoretycznie wciaz nei bylaby spalona. Nio a ty chyba mialas kiedys takie objawy hipoglikemii nie?? Bo cos mis ie przypomina ze Cie jakies drgawki takei lapaly i slabosci, kurcze chyba ze pomylilam wpisy i to nie ty 😞. Bo jak bys miala to wtedy najlepiej szybko sok pomaranczowy albo krówka, bo tez szybko dziala 🙂 Nio i lepiej jesc lekkostrawnie, produkty które powoli uwalniaj weglowodany. Ale sie nie przejmuj bo 67 to nie jest taki niski wynik! Ipewnie za barzdo nei zwroca uwagi na to, tylko gdybys miala jakies objawy to od razu za cosik slodkiego 🙂
Nio laski ja juz spakowana i wyruszam 🙂
Nio ale kompa to raczej wezme hehe 🙂
Pozdrawiam Wss cieplutko!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hejka,

Ja od rana się lenię, a mąż zasuwa - myje okna, balkon i łazienkę 😉
4nula - polecam Akpol bardzo gorąco - można tam kupić właściwie wszystko, co jest potrzebne do porodu i dla dziecka. Dają kartę klienta i bardzo duże rabaty, my zaoszczędziliśmy ponad 200zł, a dodatkowo przeceniane są różne produkty.

Przed chwilą obejrzałam na tvp 2 reportaż o uduszeniu niemowląt w pościelach, a my wczoraj kupiliśmy cały zestaw i już teraz nie wiem - podobno nie należy zakładać tych osłonek na szczebelki. Magdaluke napisz koniecznie, jak wyposażasz łóżeczko, bo pamiętam, że Ty o tym pisałaś.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Kobietki!

Ja wymieklam wczoraj 😞 Czulam sie tak fatalnie, ze prawie zeszlam i do szpitala kazalam wiezc sie 😞 Panika na calego..i nie wyrobilam i luknelam pdrobinke hydroksiziny..choc duzo nie pomogla 😞 Brzuch mi tak rozrywalo, ze nie moglam sie wypostowac..jakis wielki sie zrobil, cisnie..nie moglam isc!Do tego dusznosci i uczucie slabosci, nmiejsca juz nie znalazlam..i panika na koniec to juz paraliz prawie nog 😞No to mam nerwice spowrotem i nie wiem jak z nia przetrwam dalej, bo wczoraj juz bylam u kresu:,( Dzis ledwo wstalam..i tez juzbstrach i panika! Jade na 13 zdjac holter i znow lezec u rodzicow..a mi tak zle lezec, dusze sie!!! Ogolnie to nadaje sie, by ktos mnie zastrzelil:,(

Cieszcie sie Kochane kazdym lekkiem dniem pls pls pls za mnie!
A Ty Moni kuruj sie Kochana:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej kobietki 🙂
Dziękujemy za życzonka rocznicowe 😘 Wczoraj juz nie wchodziłam bo postanowiliśmy cały wieczór spędzić razem 😉 U gina wszystko ok. Łożysko na tylnej ścianie wysoko, szyjka zamknięta i nieskrócona, Michaśka już 1380g ma i jest główką w dół, ale dr stwierdził, że przy jej ruchliwości to może się jeszcze odwrócić. I wiek z miesiączki i usg dokładnie się pokryły, więc teraz wychodzi, że jest tydzień starsza, ale ja i tak się trzymam wersji z 12 tyg. 😉 A w ogóle coś mi się wczoraj pokręciło i ubzdurałam sobie, że jak jedziemy na 16 to muszę się zacząć szykować po 15 a my o 15 to już powinniśmy wychodzić... No i byliśmy ostatni w kolejce więc na wejście czekaliśmy 2 godziny a od lekarza wyszliśmy koło 19 😠 Zła byłam na siebie strasznie 😠 A jacy wygłodniali pojechaliśmy na tą kolację rocznicową :P Ale jedzonko pyszne było, greckie, więc się wyżarłam :P
Monia kuruj się kobietko i wracaj do zdrowia 😘
Dodi fajne łóżeczko. Też patrzyliśmy na Ikeę jakie tam niskie niektóre ceny mają, ale my chyba zostaniemy przy łóżeczku kołysce - mąż jest nim zachwycony :P
Magdad dobrze, że sobie trochę odpoczniesz. Należy Ci się 🙂 A mąż da sobie radę 😉
Superbabeczko niefajna sprawa z tą nerwicą 😞 Ale żeby zaraz zastrzelić? Szkoda takiej dzielnej mamuśki 😉 Wytrzymałaś 27 tyg to i te 10 na pewno przetrwasz - w końcu Superbaba jesteś 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Cześć!

Suuperbaba współczuje tych dolegliwości, Ty to się nacierpisz kobitko, trzymaj się!!!

Ja dziś od rana mam dzień do d..., wstałam cała obolała, po śniadaniu wszystko zwróciłam (a myślałam że wymioty to już są za mną) i czuję się jakby mnie coś przejechało a do tego co jakiś czas mam jakieś uciski w dole brzucha, no ale mam kilka spraw do zrobienia i załatwienia więc jeszcze trochę ogarnę mieszkanko, a potem lecę na miasto bo nikt za mnie tego nie zrobi, mam nadzieje że nie zasłabnę gdzieś po drodze. Nie wiem czemu ja tak fatalnie już od wczoraj się czuję 🥴

Miłego dnia Brzuszki!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...