Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Mamusia
Czarnyloczku nie przejmuj się mężem i siostrą, oni chyba nie zdają sobie sprawy, że takim zachowaniem Ciebie ranią, ale ja bym mężowi powiedziała co myślę o Takim zachowaniu. A mieszkanie z siostrą to na Twoim miejscu bym sobie darowała, szkoda Twoich nerwów.

Megi to dobrze że już jutro wychodzisz do domu i obyś już do rozwiązania nie wylądowała w szpitalu. Zdrówka i dobrego samopoczucia życzę 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Loczek zgadzam się z Gają, mieszkanie z siostrą to zły pomysł - ale bym się wkur**** w takiej sytuacji! Co prawda nie mam siostry i nie wiem, jakie to relacje, ale widać żadnej babie nie wiara. A mężowi też bym wygarnęła i to porządnie.

Ja znowu się najadłam nerwów przez samochód, kurwa mać już nie umiem jeździć, ale też nie mogę nie jeżdzić, bo muszę kursować między swoim mieszkaniem i rodziców, żeby się zajmować babcią 😠 Już mam tego wszystkiego dosyć, wiem, że faceci potrafią wkurzyć, ale doceńcie, że ich macie, bo jak ich nie ma, to też jest do dupy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Megi a byłam przekonana że to Twój mąż z pierwszą dzidzią.
Dodi jak pisałam o swojej sytuacji to przypomniało mi się jak kiedyś pisałaś że uczyłaś się w jednym pokoju a Twój z Twoimi koleżankami w pokoju obok byli w dobrych humorach i się śmiali...
A ja jak piszę z nią smsy to jest oki, ale już gadam w realu to straszna pozerka 🥴
A jeszcze dzisiaj mój z tekstem że będzie się mną opiekowała jak Go nie będzie 🤔
To może niech przyjeżdża ktoś po Ciebie skoro coraz mniej pewniej się czujesz za kierownicą, bo to strach 🥴
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczyny maja racje ale siostry nie bierz bo naserio bedzie jeden stres i klotnie a czasem chyba kazda z has ma takie momenty ze sie zastanawia czy nie lepiej byloby nam bez faceta ale to tylko jak sie klocimy 🙂 mimo wszystko sa name potrzebni 🙂 nawet i zeby sie klocic bo byloby nudnohihi
Moj sobie dzis ipada kupil a wozka dalej nie mamy heh ale za to wkoncu po ta kolyske pojechalismy jest slicznaaaaaa

Agusia przeszlo ci te rozwolnienie? Bo u nas jakas grypa zoladkowa panowala

Megi dobrze ze juz wychodzisz uwazaj na siebie:*

Dodi a ty moze juz lepiej nie jezdzic bo starch chyba rodzina zrozumie zemusisz teraz patrzec na ssiebie i dzidzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczku to wszystko zależy od tego jakie masz zaufanie do męża i do siostry, na pewno to wkurza jak się czujesz na drugim planie, ja mam dwie siostry młodsze ale nigdy nie mialam takiej sytuacji, być może teraz w ciąży jesteś bardziej wrażliwa przez hormony. Warto porozmawiać z mężem, że jest ci smutno, ze z Tobą tak nie rozmawia i ze jak się czujesz w takich momentach. Megi współczuję Ci tych pobytów w szpitalu. Ja dziś mam kiepski humor, znów wróciły myśli o obawach po ostatnim USG. Jeszcze trochę i wszystko się okaże. Buziaki dla WAS!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Chyba jej powiem żeby sobie poszukała pracy niedaleko domu bo rzeczywiście to nie na moje nerwy, poza tym już wogóle będzie zero prywatności to cały czas w trójkę 🤨
Aż mi głupio że takie poruszenie tym tematem ☺️
akinimod No to super!! Wytrzymałaś tydzień bez męża i jaka fajna niespodzianka 😘
Agadka to fajnie że choć kołyska jest.
Monia do męża zaufanie mam, tylko skąd mogę wiedzieć co facet ma w głowie po sześciu piwach 🥴 a siostra to takie niezłe ziółko...
A Ty Kochana miałaś udany tydzień więc niech takie myśli znowu Ci nie zawracają główki 😘

A mi po całym dniu tak nogi spuchły że trampek nie mogłam założyć 🤔 Idę się chyba już położyć bo mam dość tego dnia.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Agadka juz mi przeszla ta holerna biegunka 😮 dzisiaj tylko bol zoladka okropny ale mysle ze jutro juz bedzie lepiej 🙂 chyba to byl jakis wirus bo dwa dni temu moja kolezanka miala okropne wymioty i zoladek ja bolal.
Loczek jutro nowy dzien mam nadzieje ze spokojny i bez nerwow.
Monia fajnie ze znowu jestes z nami 🙂 choc wiem ze napewno ci teraz smutno po wyjezdzie rodzinki 😞 i staraj sie myslec pozytywnie, napewno wszystko bedzie dobrze 🙂
Dziewczyny wy pewnie juz macie dosc tych upalow nogi puchna,duszno itp a ja marze zeby u nas wkoncu sloneczko wyszlo 🤨 dzisiaj bylo 13 st i deszcz caly dzien 😠
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Loczku ja na Twoim miejscu darowałabym sobie mieszkanie z siostrą, jeśli takie niemiłe dla Ciebie sytuacje są teraz to co dopiero po zamieszkaniu - szlag będzie Cię trafiał, niepotrzebne nerwy i lepiej jednak nie prowokować krępujących sytuacji...

Dziewczyny ja mam końcówkę urządzania pokoju... Tzn trochę poukładałam w szafach ale strasznie mnie brzuch bolał jak tylko trochę się ruszałam, mąż na mnie wrzeszczał i teraz sam kończy ogarniać, a mi głupio tak siedzieć i patrzeć jak sprząta...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Strzalka pomalutku i wszystko bedzie zrobione 🙂 ale sie nie przemeczaj bo jeszcze pare tyg zostalo 🙂 a jak maz troche porobi to sie mu nic nie stanie 😜 mojego ostatnio zaprawilam do mycia okien 🙃 tez jakos mi tak dziwnie bylo ehhe ale nawet bez oporow umyl i nie powiem dobrze mu to wyszlo 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
aguska to tak jak u nas z tymi oknami miesiac temu gdziejs umyl i tak mu dobrze poszlo ze strwiedzilam ze od teraz tylko on bedzie je myc hahaha u nas tez leje i leje takze sie nie przejmuj....ponoc lato juz bylo w szkocji pamietasz taki cieply tydzien?! TO BYLO TO !!!! :p HAHA

jejku wy to macie z tymi pepkami moj juz prawie plaski ale chyba nie wyskoczy poprzednio nie wyskoczyl ala az mnie boli myslalac o tym

mala dzis skopala meza 😉 az mu sie mnie zal zrobilo ze tak kopie 😎 i dobrze! mowi: aj ona ci tam cos zrobila! heh no tak ciagle cos tam sobie robi 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czarnyloczku ja tez odpuscilabym mieszkanie z siostra, to nigdy nic nie wiadomo, lepiej nie doprowadzac do niepotrzebnych spiec w rodzinie tym bardziej ze teraz jestes i bedziesz jeszcze bardziej wrazliwa przez dzidzie 😉 unikaj stresu 😉
Akinimod super ze Twoj maz wrocil , korzystaj korzystaj 😉 😉 😉
Superbabo jestem pod wrazeniem jak pozytywnie u Ciebie, bo pamietam ze mialas okres ze ciagle zle bylo ze ty nerwus itp a tu sie jednak inaczej 😉 super 😉 tak 3maj i jedz McDonalda kiedy gedziesz chciala, bo jak sie Helenka pojawi to juz sobie nie zjesz tak szybko 😉 ja sie ostatnio rzucilam na KFC mhmmm 😉
Megi wspolczuje pobytu w szpitalu, obys szybko wyszla i nie wracala tam do porodu 😉
Monia nie wlaczaj negatywnych mysli, bo je mozesz przyciagnac. Trzeba myslec pozytywnie 😉

Poza tym chcialam powiedziec ze wszystkie dziewczyny macie z brzuszkami fajne zdjecia profilowe, ja mam tylko jedno zdjecie z ciazy kt robila mi Mama wyszlo zanazane i nieciekawe. Pomimo ze mowie mojemu ze nie mam fotek z ciazy i pamiatki nie bedzie to mi mowi ze on nie pamieta zeby mi zdjecia co chwile robic, a ja go nie prosze o co chwile tylko od czasu do czasu ;( i tak to jest z facetami. Wogole to tez mam maly problem z tym moim tzn nie wiem czy to problem i czy powinnam o tym pisac na forum, ale chce poznac wasze opinie 😉 otoz moj facet jezdzi na taxi ( teraz wiecej go nie ma bo jest euro- prawie same nocki robi) i dwa dni temu zauwazylam jak sie kapal ze caly sie ogolil ( malego tez do zera). Zastanawia mnie dla kogo skoro nie robimy tego od paru miesiecy ( nawet mnie nie piesci) bo twierdzi ze mam pasazera ;( mega przykre dla mnie i rozmawialam z nim o tum goleniu, ze widzialam i uwazam ze dla mnie sie nie ogolil, to nawet nie probowal sie bronic, stwierdzil ze hormony mi dzialaja i uroilam cos sobie ;( jak byscie to odebraly? 🤢
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Jeśli to prawda, że po urodzeniu dziecko jest aktywne w tych samych porach co jest aktywne w brzuchu, to ja od sierpnia mam o 4 pobudki.
Dziewczyny pozdejmujcie biżuterie z palców. Wczoraj nic, a dziś nie mogę obrączki ruszyć z palca. Nagle mi spuchł palec.
Ja na miejscu Loczka też bym zrezygnowała z mieszania z siostrą. Nie wierze by sytuacja się nie powtarzała. Loczek będzie leżeć z małym w jednym pokoju, a mąż z siostrą będą pić "za zdrowie małego" w drugim pokoju. Po co taki rozłam w rodzinie? Mężczyźni czasem"gubią" się przy takich kobietach jak jej siostra. Lepiej go nie sprowadzać na złą drogę. Po porodzie to mąż ma mieć skierowaną uwagę na dziecko i Loczka.
Mauapaulina- hym ja bym jeszcze pogadała z nim, nie musi być najgorzej od razu. Czasem mężczyznom odbija i chcę zobaczyć się jak by wyglądali inaczej. A to, że facetom trudno zmienić swój wygląd( bo albo zetną włosy na głowie na 5 mm albo na 7 mm to mała zmiana) to dla tego może się ogolił. Czasem chcą wypróbować czy ogolony nie czuje się bardziej estetycznie w te upały.
Idę na śniadanko, bo zaraz mąż do roboty wychodzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Myślałam że będę pierwsza dziś a tu dziewczyny ranne ptaszki albo cierpiące na bezsenność już po północy piszą 😜 mnie obudzili o 5.30 bo robili ktg ale jakby mnie nie obudzili to bym spala jak zabita taki miałam mocny sen że nawet nie przeszkadzał mi płacz noworodka za ścianą a to nie dobrze bo jak moje będzie płakać to się jeszcze nie obudze i co będzie, ale naszczescie mały będzie miał koncik z nami w pokoju bo niestety mieszkamy z teściowa i jest nas ośmioro a niedługo dziewiecioro i nie da się inaczej ale będę miała małego niedaleko łóżka więc nie będę musiała kursować w te i z powrotem napewno go uslysze 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
bisia88 napisał(a):
mężczyznom trzeba dawać jakieś granice - mówi to Wam babcia bisia 🙂 która ma męża w zespole, a wiecie jakie plotki chodzą o zespołach. Facet dobrze funkcjonuje jak ma jakieś wyznaczone granice

A wiecie, jakie plotki krążą o marynarzach, haha 😁

Zaraz lecę z babcią do lekarza, więc życzę miłego dnia i do usłyszenia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Czesc dziewczyny!!
Jeszcze raz dziekuje pieknie za zyczenia 😘
Kurcze chcialam was nadrobic ale sie pogubilam 😞
megi: bidulko, trzymaj sie tam i wracaj szybciutku zdrowa do domu! Jeśli chodzi o bóle zoladka to tez mi sie zdarzaja, ale nei wiedzialam ze to takie grożne 🥴 Nio chyba od ucisku bo samo mi przechodzi ale jutro mam wizyte wiec zastrzele pytaniami swojego gina 🙂
loczku: siostra to zawsze siostra wiec Cie doskonale rozumiem ze chcesz pomoc ale moze Ci to wyjsc bokami 🤨 Jak tylko dasz rade to wycofaj sie z tego. Szkoda nerwow. Kurcze bo faceci to mlotki. jak widze ze moj sie ogladnie czasem za jakas dziewczyna to teraz jak jestem w ciazy mam ochote go zabic. Bo standardowo to wiem ze to przeciez niby normalne ale w ciazy czuje sie taka malo atrakcyjna. Zawsze bylam szczuplutka drobna, a tu teraz brzuszek gigant nio a ze niskawa jestem to taki krasnalek chodzacy 🤔 Wiec zawsze mu brzdakam ze jak mnei wprowadzi w kompleksy to bede miala depresje poporodowa na bank i wtedy bedzie sie synkiem ]zajmowal sam hehe
aguska]: jak sie czujesz?? Przechodzi?
d-brycz: no tak z tym katarem ze nieleczony tydzien a leczony 7 dni i trzeba odcierpiec niestety 😞
monia: ty nie mysl o tym usg bo musi byc dobrze!!
maupaulina: kurde to rzeczywiscie nie za ciekawie. hmm moze spróbuj jakos z nim porozmawiac. Kurcze sama nei wiem co doradzic 😞 Moj lekarz dal zakaz od poczaku ciazy na igraszki. A pozniej gdy okazalo sie ze zagrozenia nie ma to ja po prostu sie strasznei balam 😞 Wstyd mi ale marwtilam sie czy cos nie zaszkodzi i w ogole 😞 Nio ale tak sobie mysle ze moj to na inna czasu by nie mial bo teraz tylko mieszkanie mu w glowie wiec ja sie smieje ze to taka jego kobitka hehe
Superbabeczko: wczoraj u nas straszne upały byly i normalnie ledwo dyszalam i tak sobie o Tobie pomyslalm jak ty to bidulo znosisz 🥴
dodi: ja przez jakis czas nie jezdzilam ale teraz znowu bo musze ale kurcze moze rzeczywiscie ktos moglby po Ciebie podjechac cio?
U mnei laski psychicznie ciut lepiej, maz mnie strasznei przekonywal ze o urodzianch nie zapomnial a po kwiatki po prostu chcial po poludniu jechac. Nio a ja juz nie mam sily sie denerwowac wiec odpuscilam. NIo i przez weekend dbal ostro wiec powiedzimy ze sie zreflektowal 🙂 Nioa wyniki wyszly calkiem ok 🙂 Tabletki z zelazem dzialaja bo hemoglobinka ladna i mocz tez oki 🙂
Nio wskakuje w papiery 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej dziewczynki 🙂
Starałam się Was nadrobić ale dużo już nie pamiętam trochę naskrobaliście jak mnie nie było..
Ja niestety cały weekend walczyłam z grypą żołądkową wiec uważajcie na siebie bo to paskudztwo panuje a dla nas to dość niebezpieczne o mały włos udało mi się wymigać od szpitala...mam nadzieje że to już koniec bo od 15 h spokój...ale teraz martwię się o dziecko troszkę że, przez tą grypę nie dostawało pożywienia. A dziś chyba upały powróciły bo strasznie duszno mi w domu 😞
Magdad -Wszystkiego najlepszego;* spóźnione ale szczere życzenia 🙂
Megi- zdrówka i szybkiego powrotu do domu 🙂 a wiadomo co jest przyczyną tych wymiotów i bólu o ile dobrze pamiętam ?
Dodi- uważaj na siebie tym bardziej że dziś upalnie. Nie możecie się postarać o pomoc do babci ?? Bo teraz będzie Tobie coraz gorzej a po porodzie raczej nie dasz rady zajmować się babcią i dzieckiem tym bardziej jak mąż wypłynie. Więc może warto pomyśleć o kimś do pomocy aby przychodził na parę godzin dziennie a przy zajmowaniu się starszą osobą nawet te 4-5 godzin wiele daje.
Czarnyloczku- dziewczyny mają racje jak sądzisz że towarzystwo Twojej siostry nie będzie dla Ciebie dobre to może warto się wycofać do puki nie jest za późno. 🙂
Suuperbabo-jej kiedy to zleciało za 2 dni będziemy miały 31 tydzień 🙂 dzisiaj czy jutro masz usg ??
Aguska- zdrówka aby to tylko grypa nie była.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4anula: nie martw sie dzieciaczek na pewno ma sie dobrze!! ja mialam tak ale w grudniu tak po swietach. Meczylo strasznie i musialam jesc jak kurczaczek same sucharki i pic slaba herbatek. I tez sie wtedy balam bo to takie poczatki i w ogole ale lekarz sie smial ze na oewno bedzie ok. I zrobilam usg od razu po i synek ladnie wtedy urosl i byl rozmiarowwo idealnie jak czas ciazy 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
No mnie mój lekarz też uspokajał ale powiedział ze jak do dzisiaj nie przejdzie to będzie chciał mnie na oddziale widzieć aby nie doszło do odwodnienia organizmu ale całe szczęście się obejdzie bez szpitala 🙂 tylko co do jedzenia to mam jakiś wstręt dziwne ale nic nie chcę, dziś z przymusu zjadłam śniadanie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
4nula - no lada moment 31tc..hurej 🙂 Usg mam jutro, w srode gina i decyzje o szpitalu:/ A Toba sie b.martwilam, bo mi zamilklas...a taka grypa zoladkowa co trwa dluzej niz 3 dni to nie za fajna dla nikogo:/
Dodi - moze 4nula ma racje? Moze uda sie w razie co zalatwic jakas pielegniarke na krotko? Bo faktycznie niedlugo nie dasz rady 😞
Mauapulina - co do meza to ja bym z nim spokojnie ale szczerze pogadala! Pierwsze co pomyslalam to to, ze teraz duzo jezdzi, jest goraco i sie poci...tak facetom wygodniej i bardziej higienicznie! Moj czasem na upaly tez ostro sie golil...wiec nie ma co zakladac o czyms innym, tylko porozmawoiac!:* A moj humorem tylka niestety nie urywa, ale staram sie jak moge...wczoraj wlasnie pomyslalam, ze musze troche walczyc ze soba sama i zamknac sie, bo moj maz moze miec mnie w koncu dosc:P A to naprawde kochany, uczynny facet 🙂 A swojego popros o jakas fotke koniecznie, bo to mila pamiatka...u mnie to musze sie zmobilizowac wtedyjak ide do lekarza czy cos, bo zwykle zaniedbana leze plackiem w domu:/
Aguska - mimo wszystko chyba upaly to nie jest nic reeelacyjnego dla ciazowek 🙂 U nas dzis znow chyba cieplo...a na ten zoladek itp to moze wez nospe i wypij ten gaviscon czy cos w tym stylu! No ja sie wczoraj rzucilam na swinstwa z McDonalda a dzis mi niedobrze i boli zoladek:/ Jem sniadanko i wlasnie Gaviscon wypije 😉
Magdad - dzieki kochana za taka troske 🙂 Jakos dycham..nie wiem czy taki stalygorac nie jest lepszy nic zmiany pogody z deszczami, burzami i wiatrem...okna spbie otwieram w calym domu, wiatrak kolo lozka chlodzi i da sie wylezec 🙂 Tylko pd wczoraj cos znow mam te dusznosci w gardle i piersi...juz wiem, ze to pd nerwow albo ucisku:/ A w srode ide gadac z ginka o tych moich ciaglych slabosciach!
Megi - tylko konieczniej pogadaj z lekarzem co i jak! Na wypisie powinnas miec powody i zalecenia! Ale tak jak ja mowilam..ja mialam naprawde ciezkie bole zoladka, jelit i mdlosci...ale moja gin od razu zalecila mi picie duzo wody, unikanie surowego i dieta lekkostrawna! To pomagalo! A co do placzu dziecka...nie martw sie - do swojego na pewno sie obudzisz! A sen mialas mocny ze zmeczenia szpitalem...a co do 8 w domu to wow! Niezle tam wesolo macie 🙂

Ja niedawno sie obudzilam..a raczej kurier:/ A szkoda, bo wolalabym pospac do 10.30 a teraz chyba juz mi sie nie uda 😞 Dzis zbieram sily na wieczore mycie wlosow i golenie nog, bo next 2 dni u lekarzy 🙂 Juz czuje, ze szalu z samopoczuciem nie ma ale coz...juz nic mnie ostatnio nie dziwi:/ Tesciowa wpadnie znow po pracy, bym sama nie siedziala...a ogolnie to jestem coraz bardziej przerazona szpitalem i zblizajacym sie porodem! Milego dnia Mamusie 😉
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...