Skocz do zawartości

Sierpnióweczki :) | Forum o ciąży


maiha

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15,6 tys.
  • Utworzono
  • Ostatniej odpowiedzi

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

Najbardziej rozmowne osoby w tym wątku

  • Mamusia
Hej dziewczynki
Biedna Bisia mam nadzieje ze juz jej lepiej dajcie znac jak sie odezwie.
Wogole dziewczyny trzymajcie sie w tych upalach-przerabane macie najlepiej siedziec w domu pic duzo i tyle.
U nas dzisiaj wkoncu wyszlo sloneczko ale tak fajnie tylko 18 st .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
ojej biedna to co ja w szpitalu zostawili? uwazajcie z tymi upalami u nas zimnnno i deszcz caly dzien

dziewczyny ja mam do was prosbe ktora sie wybiera do gina wkrotce

chodzi mi o to zebyscie sie zapytaly o gbs-paciorkowce z grupy b

ja w poprzedniej ciazy to mialam wykryte z moczu z tego co wiem
dostalam antybiotyk w ciazy i podczas porodu i mi polozna powiedziala ze sie to wyleczylo

teraz w moczu nic niby nie mam a u nas wymazu sie nie robi bo z wymazu ponoc prawie kazdy ma i sie zastanawiam czy maja tu racje :P chyba wiedza co robia...ale sie obawiam a to jest naprawde grozne zeby dzidzia tego podczas przechodzenia przez kanal rdny nie chwycila bo moze miec grozne powiklania jak sepsa

dajcie znac ktora sie moze dowiedziec czy z moczu to wystarczy

dziekuje :*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Kurcze Agadka tak niedaleko mieszkamy a u nas dzisiaj bylo naprawde ladnie caly dzien 🙂 sloneczko a ty piszesz ze u was leje-w sumie dla ciazowek to chyba lepiej.
A ten paciorkowiec to nic dobrego z tego co wiem- ciekawe czy mi wogole robili pod tym katem, ale ja mysle ze tutaj tylko sprawdzaja ogolnie mocz i na bialko.
Jak jest u ciebie bo tutaj tylko zamaczaja jakis paseczek za kazdym razem w moczu i tyle.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
tak mnie wykryli z moczu wlasnie polozna tlumaczy to tak ze w pochwie czy odbycie ma 80% ludzi....a jak wyjdzie z moczu to znaczy ze sie to ma i trzeba leczyc.....

poprzednio wlasnie z moczu wykryli ateraz mowi ze mocz jest ok
u nas sie wymazow nie robi w ciazy dlatego nie bardzo wiem na czym stoje....

agusia napewno wysylali ktoras probke do analizy wlasnie na ten gbs zobacz w karcie ja to mam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ja tez slyszalam, ze to gbs tylko z wymazu z pochwy:/ Ale Agadka - przypomnij mi w srode pls to podpytam ginki! Musze sie jej w ogole o to zapytac...
Ja juz leze, bo mi slabo..dosc juz mam tego gownianego samopoczucia:/ Jeszcze Bisia sie przejelam! Odpisala..ogolnie to musiala sie odzywiac byle jak i za malo pic, bo Franek wszystko wchlonal...trzeba uwazac! A lekarzowi poplakala, wiec moze jutro ja wypuszcza 🙂 Uwazajcie na siebie Mamuski!!! A Tobie Loczku lepszego humoru jutro:*
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej mamusie.
Tym razem jestem pierwsza. Przed chwilą robili mi ktg a teraz leze i czekam sobie na wizyte i sniadanko a jestem taka glodna. Idę czytać książkę to mi szybko czas zleci. Miłego dnia mamusie i życzę dobrego samopoczucia. 🙂
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Ją już nie śpię od godziny przez ukochanego pieska 🤔 Dalej jest mi jakoś przykro a dodatkowo miałam sen że mąż kręcił z siostra- patologia 🤢
Megi oby wszystkie badania wyszły pozytywnie i byś wróciła do domku. I Ty Bisiaku też się trzymaj ☺️
Idę coś zjeść bo i tak nie usne już.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Dzień dobry Brzuszki!

Ja też już wstałam jakiś czas temu i dopiero po 7 rano a za oknami już wiercą od jakichś 25minut 😠
Bisia i Megi życzę aby dziś było lepiej, byście szybko zostały wypisane do domku i lepiej się już czuły do samego rozwiązania!
Suuperbaba powodzenia na wizycie!
Czarnyloczku poprawy samopoczucia i dużo uśmiechu!
Pogodnego dnia Mamusie! 😎
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej babeczki

Magdaluke też mam czasem takie chwilowe napięcia w dole i myślę, że to mały się tam wypina... i tak jak Suuperbaba chodzę zgięta w pół 😉 i już nie pamiętam kiedy wstałam normalnie, bez bólu pleców, z łóżka...

Suuperbaba nie ma co się denerwować wizytą, większość z nas chodzi prywatnie, więc ma stałą kontrolę a to przecież lepiej nawet jeśli mamy urodzić wcześniej - skoro jest to konieczne to lepiej o tym wiedzieć 🙂

Biedna Bisia, mam nadzieję, że dziś już wszystko ok... Oby dała jak najszybciej znać...

agadka mi ostatnio ginka mówiła, że te paciorkowce to ma 25%-30% kobiet i normalnie robi mi wymaz z pochwy i odbytu na następnej wizycie (w piątek) choć nie jest to obowiązkowe, ale zalecane. Ale w moczu nic mi nie wyszło ani nie było badane pod tym kątem, nie wiem czy się da czy nie 🙂

Ja się dziś obudziłam o 8 na siusianie, jasno za oknami i już nie mogłam zasnąć, więc leżę sobie...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
Hej Mamusie 🙂
Ja polowe nocy nie spałam straszna burza u nas była i się strasznie bałam a waliło strasznie 😞( dziś znowu czarne chmury wiszą mam nadzieje że sobie pójdą...
Megi- aby wszystko było ok i aby Cię wypuścili do domu.
Gaja- daj znać jak po wizycie 🙂
Suuperbabo- też czekam na wieści z usg 🙂
No a z Bisia to faktycznie nie wesoło 😞 miejmy nadzieje że szybko wróci do formy bo ona też biedna co chwile coś...i dziewczyny pijcie dużżżo nawet na silę bo to nie są żarty zwłaszcza latem 🙂 Miłego dnia 😘
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Mamusia
hej 🙂

ojej ale wiesci o Bisi oby szybko dosżła do siebie, bidulka

Superbao ale masz fajnie z tym usg zazdroszcze ze zobaczysz Helenke 🙂 jak wrócisz daj nam znac co u Helenki słychac i czy u ciebie wszystko ok

MAgdaluke u nas burza by się przydała bo taki zaduch że ledwo co da się wytrzymać, u nas około 32 stopnie w cieniu jest a dopiero 9:30 rano;/
co do placu zabaw mówiąc "dziewczynki" maiąłm na myśłi nasza sasiadke, obok nas mieszka mała dziewzcynka w prawdzie rok starasza od nadii ale sie fajnie bawia a do tego w kwietniu urodził jej sie braciszek wiec i Adas ma kompana do zabawy 🙂 mamy furtke zrobioną miedzy domami żeby dzieci nie musiały biegac do siebie przez ulice tylko same smigaja raz u nas raz u sasiadów 🙂

Megi daj znac co z Toba może Cię wypuszczą

a ja sobie kupiłam za małe majtki siatczkowe ach zła na siebie ejstem ale cóż, te oddam szwagierce a ja kupie soebie nowe wieksze dobrze ze je przymierzyłam bo bymw spzitalu była wsciekła jakbym tam dopiro sie zorientowała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się

Komentowanie zawartości tej strony możliwe jest po zalogowaniu



Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...